Bülent Koçoğlu Anadol'u

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bulent kocoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,261

bulent kocoglu

Kamp III
Web
www.anadol.org
1976 Model,
Orjinal Fabrika boyası
Orjinal ellenmemiş motor
Orjinal 47.000 km

IMG 5140

IMG 5141

IMG 5143

IMG 5145

IMG 5149

Etiketler

Ynt: Bülent Koçoğlu Anadol'u

Bu araçları görünce gururlanıyor insan. İsmi ANADOL U olunca daha da bir başka. Kıymet bilenlerin yüreğine sağlık.

bende de 1977 model var ama fotodaki kadar temiz değil fırsat bulursam boyayacağım. Kullandığım araçlar içerisinde en dayanıklı olanlardan bir tanesidir anadol , motorda yarım litre yağ kalmıştı hasar görmedi contası yanık iki silindir çalışır vaziyette 600 km yol gittim hararet sonda yine motoru açtığımda hasar olmadığın gördüm ,silindir kapağını bile taşlatmadım , halen tak marşla çalışır ve hiç korkmadan binlerce km yola çıkabilirim tam emektar.

1984 - 85 yılında Anadol kamyonetim vardı, motor kaputunu kaldırdığınızda yarısından yeri görürsünüz. O kadar sade bir motor yapısı vardır ki yolda kalmanız imkansızdır, azıcık teknik bilginiz varsa. Karburatör, benzin otomatiği, bujiler, bobin. Motor tamam, bijonları gevşetip birde kriko takabilirseniz tamamdır. En sevdiğim yanıdır anadol un sade motor yapısı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri