buda benim navaram

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egedeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,403

egedeniz

Ana Kamp
nihayet navarama kavuştum ve soluğu gültekin ustanın yanında aldım telefonu 0 535 540 77 52 gezenbilir üyelerine indirim yapıyor kendisi off road hastası ve meraklısı onun ford ranger ini ve benim navarmın resimlerini koyuyorum
navaram
5 cm spacer ile lastikleri dışarı aldık imalatını gültekin usta yaptı
3 inc yükseltme yapıldı gültekin ustanın marifeti
ön tampon arka tampon bagaj imalatını gültekin usta yaptı spacerlar dahil 4750 tlye imal etti
6500 libre vinc takıldı
jantlar ve lastikler değişti
işte benim navaram
çıkartmalar sipariş edildi bitince resimlerini yüklerim

IMG 0842

IMG 0576

Etiketler

Ynt: buda benim navaram

spacerları kendi imal etti buda jant bijon ölcüsü sorunumu ortadan kaldırdı beğendiğim ikinci el janta göre imalat yapıp maliyetimi azalttı

IMG 0815

Hayırlı olsun. Değişik olmuş, gültekin ustanın adresi neresidir?

gültekin usta burdur da spacerları kargo ile gönderiyor fakat tamponlar ve bagaj için aracın üzerinde işlem yapıyor müşterinin isteğine göre farklı şekiller verebiliyor

arkadaşlar ev aldığım için çok uğraştığım arabamı 45 000 tl ye vereceğim

araç kaç model kaç km vs bilgi eklerseniz iyi olur ayrıca 30-35 aracı al 5 masraf et 45 ver mantık böyle çalışıyor benim bugünlerde.nedense aracını toplayan ev alıyor araç toplanır toplanmaz.bu araçlar yapılmadan önce ev alma fikri yokmuydu yoksa hep mi böyle denk geliyor.sanırım bu kafayla ben ev sahibi olamam gerçi hiçbişeyin sahibi olamam orası da ayrı bir konu ama neyse.hayırlı satışlar dileyelim yinede size.umarım gönlünüzce satarsınız

yasakşehir07' Alıntı:
araç kaç model kaç km vs bilgi eklerseniz iyi olur ayrıca 30-35 aracı al 5 masraf et 45 ver mantık böyle çalışıyor benim bugünlerde.nedense aracını toplayan ev alıyor araç toplanır toplanmaz.bu araçlar yapılmadan önce ev alma fikri yokmuydu yoksa hep mi böyle denk geliyor.sanırım bu kafayla ben ev sahibi olamam gerçi hiçbişeyin sahibi olamam orası da ayrı bir konu ama neyse.hayırlı satışlar dileyelim yinede size.umarım gönlünüzce satarsınız
Aynı şey benimde dikkatimi çekiyor.
Aracını toplayan hemen kurtulmak istiyor.
Ya kar amaçlı yada bir aracın falsosunu görüyorlar yada yenilen kazıktan
acele kurtulmak isteniyor.

bagaj ustu yapılanı kullanışlı bıseye benzıyor yakın plan resimleri varmı

Ynt: Buda Benim Navaram

arkadaşlar ne zamandır siteye girmiyordum şimdi okudum cevap hakkı hissettiğim içim yazıyorum ben Isparta da özel bir bankada şube müdürü olarak çalışıyorum yani bu işin ticaretini yapan birisi değilim biraz av birazda off road hastalığım olduğu için bu arabayı toplamıştım ama eve alınca satmak zorunda kaldım ama kaşıntı devam ediyor yaklaşık 10 ay arazi arabasız kaldıktan sonra 1987 Mercedes g serisi buldum burda bir maden ocağında kullanmışlar ve baya hırpalamışlar ama para buna yettiği için aldım inşallah 6 ayda yavaş yavaş adam ederim dağda ayğımı yerden kessin yeter

arkadaşlar ne zamandır siteye girmiyordum şimdi okudum cevap hakkı hissettiğim içim yazıyorum ben Isparta da özel bir bankada şube müdürü olarak çalışıyorum yani bu işin ticaretini yapan birisi değilim biraz av birazda off road hastalığım olduğu için bu arabayı toplamıştım ama eve alınca satmak zorunda kaldım ama kaşıntı devam ediyor yaklaşık 10 ay arazi arabasız kaldıktan sonra 1987 Mercedes g serisi buldum burda bir maden ocağında kullanmışlar ve baya hırpalamışlar ama para buna yettiği için aldım inşallah 6 ayda yavaş yavaş adam ederim dağda ayğımı yerden kessin yeter
Merhaba; ben bi noktayı merak ettim, yazdıklarınızı okuyunca.. 1987 G serisi Mercedes 4x4, almak için epeyce eski değil mi? Bu aracın yedek parçaları artık bulunur mu, araçta pekçok yer çürümüş, eskimiş, aşınmış değil midir? Niye merak ettin derseniz, 2,5 yıl önce aldığım 1998 model Mazda MPV aracın motoru epeyce yağ yakmaya başladı.. Ben de çok beğendiğim (pekçok amaçlı, 4x4, kilitli defransiyel vs vs. ) özellikleri olan bu araç için, 2,5 aydır uğraşıyorum, parçaları 35.000 TL tuttu.. artı 4.000 TL rektifiye, servis vs artı görünmeyen 5.000 TL.. Tahmini 45.000 TL masraf görünüyor.. Bu kadar masraf edeceğime, bugüne kadar giden parayı silerim diye düşünerek, bıraktım peşini.. Aracı hurdaya çıkaracağım.. Bu nedenle merak ettim, Alman aracı olması nedeniyle, 30-40 yaşında araçların bile parçaları bulunabiliyor mu? Bu orijinal yedek parça teminiyle ilgili merakım, örn. 2.000 model ve altı Nissan, Toyota 4x2 veya 4x4 araçlar için de geçerli. Bilgisi olanlardan beklerim.. Selamlar.

ama şimdi g serisi kullanıcısı olmadığınız aracı modelinide göre japon bir suv ile vagon bir arazi taşıtı ile kıyaslamanızdan belli arac konfrige olarak 79 senesinden bu zamana aynı şaseyi kullanmakta aktarma ve difransiyel olarak sadece dönem teknolojisi ile güncellenmekte. affınıza sığınarak 4*4 araç ile avrupa standartlarının altında bi puan almış konserve kutusunu kıyaslamaktasınız. eğer sizlerinki 4 çekerse g vagon onların hepsinin tanrısı.

abi iyi geceler araç manuelmi?

bana sorarsanız türkiyede toplanan g vagon kasaşarın hepsi sadece dış aksam olarak orjinal değilde daha önemlisi fiber olarak toplanıo buda aracı ne ev hanımı nede gazino avradı yapıo. arafta kalan bi kasa. bende mercedes g serisi aramaktayım. bunlar kâr amaçlı yapılan değişimler ama emin olun sadece harcadıklarını sananlar var. o araca 50-70 para harcamak para değil. aslan besleyen yemine katlanır derler ya yapılacaksa bırakın yapan yapsın. ha olmuosa sadece bi hayal için güzelim w460 ları heba etmeyelim.

bence zaten g serisini alıp revize etmeye çalışıp satmaj isteyenlerin en büyük sorunu bunu yapamamaları. insanlar bilmeyenlere zaten o fiyata satamaz bilende o fiyata zaten almaz. herkez bildiği işi yapsın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR