Bu Kez Haberdar Olun Arkadaşlar.Kimseye Haber Vermeden Demeyin!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cesuregelim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,206
Ynt: Bu Kez Haberdar Olun Arkadaşlar.Kimseye Haber Vermeden Demeyin!

cesuregelim' Alıntı:
İğneada'nın orman içerisinde var olduğunu bildiğimiz gölleri ve km'leri. Ancak ulaşmanın mümkün olamadığı bir durum..Orman içinde kaybolan kaybolana..
Resimleri takip ederseniz..bunu açıklıkla göreceksiniz..

Idelik silivri gezisi 010

Etiketler

İğneada orman içerisindeyiz.Etrafta kaybolmanın da keyfi olur muymuş? onu yaşıyoruz. Cidden bir harita veya kroki olsun nereye gideceğimizi anlatacak bir tabela yok. Ama oksijen bol. Çepeçevre yaban meyvası var. Bildiklerimizi topladık. Armut ve erik vardı. Biraz kuru gibi olsada hani hiç yok diyemeyeceğimiz bir tür.

Idelik silivri gezisi 008

Idelik silivri gezisi 045

Idelik silivri gezisi 036

hani ..fotoğraf makinesinin arkasında ben varım arkadaşlar..onları çekiyorum..gördüğünüz enişte ve kızkardeş..çeken ben olunca ..nerde demeyin..cidden ordaydım..ama resim..resim yok...

Idelik silivri gezisi 024

cesuregelim' Alıntı:
hani ..fotoğraf makinesinin arkasında ben varım arkadaşlar..onları çekiyorum..gördüğünüz enişte ve kızkardeş..çeken ben olunca ..nerde demeyin..cidden ordaydım..ama resim..resim yok...

Idelik silivri gezisi 012

Saim Bey, fotoğraflı paylaşımınızın sürmesini bekliyoruz; güzel gidiyor!.. :smiley:

Cavid Sezen

Saim Bey, ekleyeceğin fotoğrafları kaybettin ya da nerede olduğunu anımsayamadın.
Aradan geçen onca süre başka nasıl açıklanır ki.

Devamını bekliyoruz. Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri