Bu Da Benim Willys Cj3b Jeep 1954 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinannasirli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,801

Etiketler

Ynt: Bu Da Benim Willys Cj3b Jeep 1954 Model

Sinan abi araban gercekten cok güzel hele hele koltuklar :D ama arka koltuk herseyi bitirmis o koltuguda orijnale cevirttir.

:smiley: Bekir selam, Valla arka koltuk aslinda Willys koltugu(cj-5 icin olanindan), ayaklari alt kismi filan ayni, ama arkasi biraz daha buyukce, ne yalan soyleyeyim kaplatip monte ettikte sonra arkasinin genisligini farkettim. Sanirim saci curumus yerine borudan arkalik yapmislar) bir de kaplatinca ustune biraz buyuk kaldi, Her oturan cok rahat diyor, ama illa ki ilerde ceviricez. Sirf o yuzden esas telsiz var elimde camurluklatin ustune gelen ama takamiyorum koltuk yuksek kaliyor diye.
3-4 sene biraz eskisin sizin oraya getirecegim birkac sey yaptirmam lazim zaten

merhaba Abi ama arka koltuk gercekten ofsayt.her zaman bekleriz.fotografta pek bellı olmuyo ama böle bisey olması lazım.

277743 1864381214229 6885035 o

şu gorunuş çok hoşuma gıttı arka koltuk yerıne telsızı takardım benım gorusum Allah arabanı kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın

abi maşallah çok güzel bir jeep, çok başarılı toparlamışsın. ben hala restore ediyorum hala gönlüm ferah değil, yetmiyormuş gibi geliyor.. senden akıl almayı çok isterim doğrusu

10 numara olmus cok guzel ellerinize saglik
(Tanri kazadan beladan vs amin sukur insallah masallah demiyorum)

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok güzel bir çalışma. parça sorunu yaşıyor musunuz? haki olması resmi makamlarla sorun yaşamanıza yol açtı mı?

Parca sorunu kesinlikle hele hele ülkemizde yaşamassınız. Sorun yaşarsanız Amerika'dan getirebilirsiniz. Parçalar diğer klasiklere veya modern araçlara nıspetle ucuzdir. Ben sorun yaşamadım renk ile ilgili beni ruhsatta yeşil renk yazıyor ve de zaten aracımın rengi haki değil :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR