Bu da Benim Mazda . 97 Model 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yanikog Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,763

yanikog

Ana Kamp
Yer
GİRESUN
Herkese selamlar.Bundan sonra bende artık aranızdayım (GİRESUN/Espiye'den.)

YNIKG1112

YNIKG1110

Etiketler

Ynt: Bu da Benim Mazda . 97 Model 4x4

Merhaba Espiye'li arkadaşım,
Karadeniz yaylaları güzeldir sizden bol bol yayla fotoğraflarıda bekliyoruz.
Karadoğa, Çakrak güzel yaylalardı burunlu bedford lar tomruk çekerdi ormandan neydi o günler.
Kal sağlıcakla.

katsomoto' Alıntı:
aracın hayırlı olsun yanlız bu modellerde turbo intercol olduğunu görmemiştim
saolasınız abilerim . araçta intercol yok yanlız benim aldığım adam öyle bi görüntü vermiş araca:smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Espiye'li arkadaşım,
Karadeniz yaylaları güzeldir sizden bol bol yayla fotoğraflarıda bekliyoruz.
Karadoğa, Çakrak güzel yaylalardı burunlu bedford lar tomruk çekerdi ormandan neydi o günler.
Kal sağlıcakla.
Merhaba Beşikdüzlü abicim .En kısa zamanda bi yayla gezisi yapıp fotoğrafları ekleyeceğim.Abicim babamda anlatıyor yaylaları .Eskiden baya bi çalışmışlar ormanlarda çok tomruk odun çekmişler...

uzak sayılmayız size 1.5 saatlik yol :smiley: araçda l200 jantları mı var bana mı öyle geldi yoksa

yunus61' Alıntı:
uzak sayılmayız size 1.5 saatlik yol :smiley: araçda l200 jantları mı var bana mı öyle geldi yoksa
aynen öyle 1.5 saatlik yol .:smiley:evet abi L200 jantı var aldığım adam takmış bnde cıkartmadım ama orjinal jantından bulursam takmayıda düşünmüyo değilim yani :smiley:

yanikog' Alıntı:
aynen öyle 1.5 saatlik yol .:smiley:evet abi L200 jantı var aldığım adam takmış bnde cıkartmadım ama orjinal jantından bulursam takmayıda düşünmüyo değilim yani :smiley:

biraz büyük olmuşlar arabaya :smiley: ama orjinal jantlarıda çok kotü...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR