Bu Bir Sevda İle Doğu Karadeniz Turu 2013

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TUGAY58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,188
Ynt: Bu Bir Sevda İle Doğu Karadeniz Turu 2013

Yanlızlıkları dostlarla dağıtmaya devam.

Tekrar teşekkürler Nursen hanım Kemal abi ...

Etiketler

Sevgili Tunay,
Sevgili Tugay,

Sizleri yollarda ve böyle keyifli görmek çok sevindirdi, bizi... :smiley: :smiley: Gezinizin devamını bekliyor, merakla izliyoruz...
Her şey gönlünüzce, güzelliklerle dolu olsun...
Selam ve sevgilerimizle....

Teşekkürler Ülker abla , Yavuz abi siz ve siz gibi dostların destekleri ile bizde bizim cakar almaz karavancıkla başladık bakalım,
Teşekkürler Cengiz bey dileğimiz bir gün bir yerlerde karşılaşmak tanışmak.
Evet liderim sizinde okullar acıldı iyi yıllar dileriz.

Trabzon Araklı,da Gara dere yanında (Sakın kara denmesin Araklı halkı kızıyor ) verilen molada karşı binalardan seyre dalan Araklının gara dere sakinlerin,den bir kardeşimiz ziyaretimize geldi hoş bi sohbet sonrası anlaşıldı kardeşimiz avrupa görmüş
sanırıız onun verdiği cesaretle tanışmaya gelmiş sağolsun o gecenin sonunda hoş bi süprüz akşamki misafirimizin sabah kahvaltımıza getirdiği muhlama hoş oldu.

20130813 085702

20130813 085718

Araklı gara dere kenarında yapılan sabah kahvaltısından sonra sarp sınır kapısına doğru yola cıkıldı yine Kemal abinin Tugay bak hoşuna giden bir yer olursa sakın es gecme sinyal ver girelim uyarılarının devamı sonrası yine Kemal abinin keşfettiği ve bizimde cok hoşumuza giden Hopa halk plajı ve ibiş keyfi

20130813 182337

20130813 182343

20130813 182417

20130813 182212

Baktık ortam güzel hele hele dostlarla cok cok daha güzel hep beraber dedik kalalım be dedik kaldık cok da iyi etmişiz her zamanki gibi kemal abi ile karavan sohbeti hanımlarla gürciştan da nası yapalım planları ile güneşi batırdık birazda kafam tatlanınca galiba o güneşin batışını durdurmaya calıştım ama dinlemedi beni dedim yeter,ya bana 52 sene her gün doğdun hergün battın bıkmadınmı be kardeşim bari bu günde batmada bir gün daha kalalım şu ........ dünyada ama nafile o dediğini yaptı
bizede dostlarla seyretmek kaldı.

20130813 185123

20130813 182142

20130813 184850

20130813 185606

Doğa ile iç içe harika bir tatil olmuş.Mis gibi Karadeniz havasını içinize bol bol çekmişsinizdir .Daha nice güzel gezilerinizi takip etmek dileklerimle .sevgilerimi yolluyorum .

Umarım fotoğrafların devamı vardır zira, 2013 de gittiğim D.Karadeniz turunun tadı hala damağımda. İnşallah seneye yine gitmeye niyetim var.

Kardeşim geçte olsa gezine bir yorum ekleyim dedim biz bu karadeniz ve batum gezimizi yaparken çok istedik sende yanımızda olasın ama olmadı gezinin iyi geçmiş olması çok sevindirici inş allah bayramda çıkacağın gezide birlikte oluruz Saygılarımla

Ebru hanım çok teşekkür ,ler bizde sizin yeni gezi planını zın gönlü nüz ce gecmesini dileriz kardeşim herşey gönlü nüz ce olsun ,
Kerim bey çok teşekkür ler acemi pc olarak elimden geldiği nce bir şeyler paylaş acayim,
Salih bey teşekkür ler,
Ayhan abi sabır 'sızla bekliyoruz ,
Sevgi ve saygı lar

Karar verildi dayandık sarp sınır kapısına.
Rezil bir sınır kapısı hem bu taraf hem o taraf girdik sıraya gectik bizim tarafı
Ayak bastık topraklarına gördük,ki ükela bir polis kitlesi karşımızda ükela kelimesi inanın cok iyi hitap şekli cok ağır sözler yazacam ama burda olmuyo.

20130814 173159

20130814 173217

20130814 173235

20130814 173442

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR