Bu Araç Hakkında Fikirlerinize İhtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,820

takomistik

KAYOFF .. Kayseri Offroad Kulübü
Yer
kayseri
bu aracı almayı düşünüyorum aracın durumu sürüşü parçası tamir bakımı benzinlisimi dizeli iyi ve aklıma gelmeyen birçok soruya yanıt arıyorum sizlerden ricam bu aracı nasıl görünüyor benim gözden kaçırdıgım bir mevzu varmı sizin düşünceleriniz nedir? cevap yazan herkese tşk. ederim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-galloper-ormanci-dan-satilik-1998-model-hyundai-galloper-2-5-tdi-4x4/detay

Big 263171212ni

Etiketler
Ynt: Bu Araç Hakkında Fikirlerinize İhtiyacım Var

Araçta yok yok, ne ararsan var. Ayrıca modelide iyi. Anlaşılan bu araçla epey ilgilenen var. Yaklaşık 2850 kişi bakmış.

Hakkında hayırlısı ne ise o olsun...

Mustafa bey araç temiz bakımlı gözüküyo pek bu resimlerden bi şey anlaşılmaz yakından bakmak lazım yada bı ustaya göstermek lazım

klimanın bulunduğu konsolun üstünde altımeter,eğim ölçer,saat üçlüsü olması lazım o yok onuda bi sahibine sorun bence

dizel olmasına rağmen km'si gayet düşük motor sıfırlanma yada herhangi bir operasyon geçirmişmi kazası varmıdır arkasına baktığım zaman

orjinal çeki kancası yerinde yoktur,yanlarda orjinal yan basamakları yok,arka tamponda bulunan lampalar yada stoplar sonradan takılmıştır

(arka gri bölgede bulunan)hiçbir galloper onlar yoktur ekstra olmuş bı sorun olmaz,ön amblem orjinal değil gibi geldi hyundai h sini

göremedim neyse bunlar küçük ayrıntılar bence araba ile yakından ilgiliniyosanız bi ustaya baktırmanızı tavsiye ederim iyi günler

bu aracı almaya bu ikinci telebbüsüm oldu. nedense içinden gelmiyor bi türlü almak. bide kısmetsizlik çıkıyor karşıma işim bi türlü ras gelmiyor arabada beni iten bişi var. eksiklikleri bende farkettim öyle önemli degil dedigimiz ayrıntılar aslında çok para tutan şeyler birde neden sökülmüş neden yan basamaklar çıkmış diye kendi kendimize sordugumuzda başına bir iş gelmese degiştirmezlerdi diye bir cevap buluyorum (arka tampon vs) kendi kendime. bam bam çok tşk ederim görterdigin ilgiden dolayı sagolasın.

takomistik' Alıntı:
bu aracı almaya bu ikinci telebbüsüm oldu. nedense içinden gelmiyor bi türlü almak. bide kısmetsizlik çıkıyor karşıma işim bi türlü ras gelmiyor arabada beni iten bişi var. eksiklikleri bende farkettim öyle önemli degil dedigimiz ayrıntılar aslında çok para tutan şeyler birde neden sökülmüş neden yan basamaklar çıkmış diye kendi kendimize sordugumuzda başına bir iş gelmese degiştirmezlerdi diye bir cevap buluyorum (arka tampon vs) kendi kendime. bam bam çok tşk ederim gösterdigin ilgiden dolayı sagolasın.
Mustafa işte bu yüzden hep sabırlı olmak bir bilene sormak gerekir diyorum .. sorularında bencede haklısın ...
selamlar

takomistik' Alıntı:
bu aracı almaya bu ikinci telebbüsüm oldu. nedense içinden gelmiyor bi türlü almak. bide kısmetsizlik çıkıyor karşıma işim bi türlü ras gelmiyor arabada beni iten bişi var. eksiklikleri bende farkettim öyle önemli degil dedigimiz ayrıntılar aslında çok para tutan şeyler birde neden sökülmüş neden yan basamaklar çıkmış diye kendi kendimize sordugumuzda başına bir iş gelmese degiştirmezlerdi diye bir cevap buluyorum (arka tampon vs) kendi kendime. bam bam çok tşk ederim görterdigin ilgiden dolayı sagolasın.

Mustafa abi böle bir durum hissettiysen gerek yok bence başka araca bak bence her işte bir hayır vardır,şöle diyim benım profil resminde

gördüğün üzere yan basamaklar eğildi ama düzeltildi hala takılı neyse yan basamaklar azda olsa koruyo ,yanı kısmet bence iyi günler

peki bu araçta benzinlimi dizelmi randumanlıdır. diye sorabilirmiyim

bence benzinli canavar gibi her yere çıkıyo ama dizeli bilmiyorum hiç kullanmadım

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59395.0

kendi aracımı satıyorum bide bu linke bak istersen iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri