Böylesi Henüz Yok..gökçetepe Tabiat Parkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cygnet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,259
Evet bizde merak ediyoruz,bu mekanla alakalı bir yeni bilgi varmıdır. Duyuyoruz sağdan soldan güzel vs. ama genede o girişler kapalımı yani illa tesismi zorunlu. Konunun ilk mesajı ile sonra yazılanlarda feci bir tezat var sanki.

Etiketler
Ben geçen sene gittim. Daha gitmem. Böylece internette bilgi kirliliğinin de fazla olduğunu gördüm. Çalışmayan WC olduktan sonra her tarafı saray olsa ne olur -ki bırakın çalışmaması tıkanıp kapı altından sızmasıyla ününden bile geçemiyorsunuz. Duş yerlerinde ışık yanmaz. Çadırlar nem-küf-alkol-leş gibi kokuyor. Keza çadır içindeki yataklarda. Belki başkaları için macera-ortam vs. güzel gelebilir bayağı da kişiler vardı ama bana ve aileme göre kesinlikle hoş değildi. Girdiğimiz gibi çıktık.
Bununla ilgili yazımın linki
Gökçetepe Milli Parkı Ve Bölge Durumu

Yurtdışı gezimizin iptal edilmesiyle birlikte bayramda 3-4 gün kamp yapmaya karar verdik. Bu bizim ilk kampımız olacak ve yeğenlerle birlikte kalabalık aile olacağız. İlk kamp sebebiyle alışmak amacıyla kampımızı ücretli kamp alanlarında yapmak istiyoruz. gökçetepe kampı hakkında güncel görüşleri bekliyoruz. o bölgede gökçetepeyi mi danişment orman kampını mı tercih etmeliyiz tam karar veremedik. güncel yorumları olan varsa yardımcı olursa seviniriz. teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri