Boya Koruma / Detaylı Temizlik / Nano Boya Kaplama(koruma) -Ankara-

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan d.berkay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,451
Ynt: Boya Koruma / Detaylı Temizlik / Nano Boya Kaplama(koruma) -Ankara-

Teşekkür ederim abicim..
;D
Ayıp ediyorsun abi dükkan olsa da fahiş fiyat olmaz merak etme.. Hem sana her zaman indirim var ;)

Dükkanın yeri konusunda çok büyük kararsızlık yaşıyorum, Çankaya/Yıldız veya Balgat tarafları arasında kararsızım. Çayyolu istemiştim ama kiralar inanılmaz.. Eğer başka bir fikrin olursa her zaman açığım..

Etiketler

d.berkay' Alıntı:
Teşekkür ederim abicim..
;D
Ayıp ediyorsun abi dükkan olsa da fahiş fiyat olmaz merak etme.. Hem sana her zaman indirim var ;)

Dükkanın yeri konusunda çok büyük kararsızlık yaşıyorum, Çankaya/Yıldız veya Balgat tarafları arasında kararsızım. Çayyolu istemiştim ama kiralar inanılmaz.. Eğer başka bir fikrin olursa her zaman açığım..
Çevre oluştuktan sonra çok da önemli değil sanki. Belki sigortalı falan bir şekilde adresten alıp adrese teslim bir sistem geliştirebilirsin de. Ama yine de Oran, Çankaya ve merkeze yakın olması avantaj olabilir. Ayrıca dediğin gibi Çayyolu, Yaşamkentte olabilir, daha ziyade arabasına daha düşkün ekonomik olarak daha rahat kesim oturuyor bence... (Şehir plancısı gözüyle naçizane gözlemim ;D) Zaten adam şehirde yol kenarında arabası durmasın istediği için oralara taşınmış oluyor ;D Ama kiralar uçuktur tabi...

Bende aynen senin gibi düşünüyorum abi. Benim iş olsa olsa Çankaya ya da Çayyolunda olur. Çayyolunda malesef 3000'in altında kirası olan dükkan bulunmuyor. Çankaya daha mantıklı o bakımdan.. Ama dediğin gibi bir şekilde çevreye bakıyor iş. Sigortalı teslim alma falan halledilebilir. Güzelde olur. Zaten oto yıkama vs. olmayacak. Sadece detailing hizmetleri :smiley: Belki extra olarak kaput koruma filmi ve cam çatlak tamiri olabilir. Ama boyasız göçük düzeltme kesin olacak. Bayadır araştırıyorum o işi. Ankara'da doğru düzgün yapan yok pek. Varsa da ben bilmiyorumdur.

Bu şekildeyapan yok kesin. Yaşamkent Konutkent 2 arasında villalar var saçma sapan, yarısı kreş veteriner vs. Onlardan biri olabilir, kiralarının uçuk olacağını sanmam. Yaşamkentteki evi alırken 2 tane süper emlakçımız oldu, bence emlakçıya verilen para direk helal, dilersen onlarla konuşuruz gidip fikir alırız. Emlakçı olmasa ben ne kredi çekebilirdim ne ev bulabilirdim. Haftaya hanım seminer gidecek bekarım, vakit ayırırız istersen ;)

Valla abicim villalar iyi hoşta içine arabaları nasıl sokacağız ??? :D

O tarz yerlerin kiralarıda 1500 civarında..

Ama yine de gidip görüşülebilir tabi emlakçılarla. En azından fikrimiz olur. Bunun yanında yaşamkent mesela benim evden net 30km :smiley: Hergün git gel yapmam gerekecek ki bu benim için çok ciddi bir zaman kaybı ve ulaşım için ciddi sıkıntı olur. O yüzden Çankaya (15km) veya Balgat tarafı (10-12km) daha mantıklı gibi geliyor..

d.berkay' Alıntı:
Valla abicim villalar iyi hoşta içine arabaları nasıl sokacağız ??? :D

O tarz yerlerin kiralarıda 1500 civarında..

Ama yine de gidip görüşülebilir tabi emlakçılarla. En azından fikrimiz olur. Bunun yanında yaşamkent mesela benim evden net 30km :smiley: Hergün git gel yapmam gerekecek ki bu benim için çok ciddi bir zaman kaybı ve ulaşım için ciddi sıkıntı olur. O yüzden Çankaya (15km) veya Balgat tarafı (10-12km) daha mantıklı gibi geliyor..
;D ;D ;DBen alıştım tabi hergün oradan Hoşdereye git gel ;D

Abi hergün 60km demek hergün en az 15tl mazota vermek demek :smiley: Aylık hiç gezmezsem 450tl demek ki okula (Tandoğan'a) da gideceğim haftaiçi hergün) en az 600'ü bulur aylık mazot.. O da valla batırır beni :smiley:

Güncel çalışmalarımdan ikisi :smiley:

2012 BMW F30 320D Boya Düzeltme ve Aquartz Nano Koruma Uygulaması

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php?2550-2012-Siyah-BMW-F30-320D-Boya-D%FCzeltme!-Aquartz-PPF-Nano-Koruma-300-Foto%F0raf

2012 "0"km Passat Aquartz Nano Koruma Uygulaması

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php?2549-VW-Passat-2012-quot-0-Km-quot-Aquartz-PPF-Boya-Koruma

Güncel çalışmalarım... Bu ara şansım siyahlardan açıldı :smiley: Peşpeşe 6 siyah araca uygulama yaptım :smiley:

Bugünde bir büyükelçilikten aradılar :smiley: Yeni alınan 2013 A8 makam aracı için boya koruma uygulamaları hakkında bilgi aldılar :smiley:

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/2765-Derin-Siyah-Audi-A3-Detailing-quot-Boya-D%C3%BCzeltme-ve-Aquartz-PPF-Uygulamas%C4%B1-quot-200-Foto/page5

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/2804-2012-Mercedes-E250-Hafif-Boya-D%C3%BCzeltme-ve-Aquartz-PPF-Nano-Koruma/page3

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/2773-quot-2012-Siyah-Hyundai-Elantra-quot-Boya-Parlatma-ve-Boya-Koruma/page3

d.berkay' Alıntı:
Güncel çalışmalarım... Bu ara şansım siyahlardan açıldı :smiley: Peşpeşe 6 siyah araca uygulama yaptım :smiley:

Bugünde bir büyükelçilikten aradılar :smiley: Yeni alınan 2013 A8 makam aracı için boya koruma uygulamaları hakkında bilgi aldılar :smiley:

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/2765-Derin-Siyah-Audi-A3-Detailing-quot-Boya-D%C3%BCzeltme-ve-Aquartz-PPF-Uygulamas%C4%B1-quot-200-Foto/page5

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/2804-2012-Mercedes-E250-Hafif-Boya-D%C3%BCzeltme-ve-Aquartz-PPF-Nano-Koruma/page3

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/2773-quot-2012-Siyah-Hyundai-Elantra-quot-Boya-Parlatma-ve-Boya-Koruma/page3
Bu aralar sana bir siyah daha gelecek Demir ;D

:smiley: Bekliyorum Umut abi.. Yalnız bu aralar sınavlarım var Nisan'ın 3. haftasından sonra tam anlamıyla müsait olacağım..

Bu arada güzel bir gelişme var. Çok yakında Alman Nanolex firması ile çalışmaya başlayacağım. Nano koruma ürünü olarak Nanolex ürünleri kullanacağım. Tabi ki "Approved Detailer " olarak :smiley:

d.berkay' Alıntı:
:smiley: Bekliyorum Umut abi.. Yalnız bu aralar sınavlarım var Nisan'ın 3. haftasından sonra tam anlamıyla müsait olacağım..

Bu arada güzel bir gelişme var. Çok yakında Alman Nanolex firması ile çalışmaya başlayacağım. Nano koruma ürünü olarak Nanolex ürünleri kullanacağım. Tabi ki "Approved Detailer " olarak :smiley:
Oooo süpermiş, sevindim ;D Acelem yok zaten para ayarlayıp senin oraya atıp arabayı 1 hafta unutacam zaten:smiley:)))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri