Booking.com Güvenilir midir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kucukcezve Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,759
15 gün önce Yunanistan gezimizde otelleri boking üzerinden ayarladık, seçenek baya çıkıyor ve güvenilir buluyorum.

Etiketler

Booking güvenlidir ama sitede yazan fiyatlarla reelde olanlar farklıdır. 35 otele yazılım desteği veren bir firmanın sahibiyim. Aynı otel bookingte 120 yazıyor fakat otelin fiyatı 80. Tabii bu bookingin değil otellerin hatası çünkü bookingin keseceği komisyonuda fiyata yansıtıyorlar. Yurtiçinde en iyisi otelin ismini googledan bulup birebir iletişime geçmek.

Yurtdisi icin booking ve hrs.de den karsilastirma yapip oyle almakta fayda var. Yurt ici icin vpn le baglanip bookingten fiyat alip oteli aramak daha iyi. Guvenilir bir sirket elbette.

Booking güvenlidir ama sitede yazan fiyatlarla reelde olanlar farklıdır. 35 otele yazılım desteği veren bir firmanın sahibiyim. Aynı otel bookingte 120 yazıyor fakat otelin fiyatı 80. Tabii bu bookingin değil otellerin hatası çünkü bookingin keseceği komisyonuda fiyata yansıtıyorlar. Yurtiçinde en iyisi otelin ismini googledan bulup birebir iletişime geçmek.
yurtdışında genelde booking.com'a koydukları oda çok tercih edilmeyen odalar olduğundan kapı müşterisine uygulanan liste fiyatından daha ucuz oluyor. bir keresinde minskte rezerve ettiğim daireyi şehre varınca doluyuz deyip vermeyen adamı şikayet ettim, 2 katına kiraladığım daire ile eskisi arasındaki farkı bana ödediler. dediğiniz gibi olması en azından yurtdışında biraz zor, bu odayı daha ucuza bulursanz aradaki farkı size ödeyelim diyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,411
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR