Booking.com Güvenilir midir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kucukcezve Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,727

kucukcezve

Yeni Üye
Merhabalar. Acaba aranızda www.booking.com hakkında bilgisi olan var mı? Güvenilir bir site midir onu merak ediyorum. Teşekkürler...

Etiketler
Ynt: Booking.com Güvenilir midir?

Otel rezervasyonları yapılan bir site, ben bu yaz tatili için otel rezervasyonunu bu site üzerinden yapmıştım. Bence güvenilir bir site

merhaba
son 1 senedir hostel world le calisiyorum gayet sorunsuz gidiyor hatta biriken puanlarla hediye falan bile aldim...

http://www.hostelworld.com

kucukcezve' Alıntı:
Merhabalar. Acaba aranızda www.booking.com hakkında bilgisi olan var mı? Güvenilir bir site midir onu merak ediyorum. Teşekkürler...

Yaklaşık 4 senedir kullandığım bir site hiç bir sorun yaşamadım yorumlar ve açıklamalarda oldukça objektif vetarafsız.tavsiye ederim

Ben de 3-4 senedir tüm seyahatlerimi booking.com üzerinden planlıyorum, yorumlar gerçekçi ve site de gayet güvenilir. Yalnız ortadoğu bölgesinde portföyü pek geniş değil. Avrupa için çok iyi bir site, bu site sayesinde çok iyi fiyatlara muhteşem oteller keşfettim :smiley:

Yaklaşık 4 yıl önce Amsterdamda akşamın 7 si olmuş hava kararmış ve ben hala otel bulamamıştım. Son girdiğim otelde yine yer yoktu ve bookinge bakalım dedik, baktık yakınlardaki bir otelde sadece 1 oda kalmış. Koşa koşa gittim ve resepsiyonda karşılaştığım bir Türk işletmeciydi :D Çok hoşuma gitmişti, o gün bugündür Avrupa kıtasında booking kullanırım. Buluş o buluş patladı gitti ;D ;D

camouflage' Alıntı:
Konu ekim ayında açılmış, ve sanırım konuyu açan bir daha uğramamış. Mert'de hortlatmış :smiley:
Bu arada hoşgeldin Mert, görünmüyordun çoktandır...

Hoşbulduk :smiley: Abi asıl sen yoksun :smiley: tamam sanalda varsın da en son Bolu'ya kış kampına geldim sen yoktun ;)

3-4 kere hostelworld ü kullandım, hiçbir sorun yaşamadım. tavsiye ederim
bookingi denemedim

Ben de otel rezervasyonlarımı oradan yapıyorum.
Hatta Şubat ayında Eskişehir' e gittiğimde kaldığım oteli oradan almıştım.
Çok uygundu fiyatı.
Güvenilir.

2 Kere yurtdışında kullandım. Sorun yaşamadım. Zaten yaptığınız rezervasyonun çıktısını alıp resepsiyoniste verdiğiniz zaman yardımcı olmaya başlıyorlar. Yalnız rezerve ederken kredi kartı kabul ediliyor mu vs. bakmak lazım. Sonra gittiğiniz zaman israr etmenin anlamı yok.

Otel (yurtdışı) rezervasyonlarını oradan yapıyorum. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Sanırım bir süredir Türkçe olarak da hizmet veriyorlar.

hostelworld.com' da az da olsa komisyon bedeli var. Genelde depozit bedel istiyor ve iptal prosedürlerini net olarak göremedim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR