Boğaz Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cantunc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,361
Ynt: Boğaz Camping

Ercüment bey selamlar siz beni yanlış anladınız sanırım ben ne kamp sahiplerini tanır ne de müdafa ediyorum sadece bu sene Bogaz kamptan sonra gittiğim Akçakıl kamp 2 kişi çadır konaklamaya 40 ytl + elektik Boğsak koyunda bir kamp yine sahiplerinin kamçı mı çıfçi mi anlayamadığım kişiler astronomik fiyatlar istedikleri için Boğaz kampı verdiği olanaklardan dolayı beğendim ve ben eleştirisini yapıp beğenmediğim yere birdaha asla uğramıyorum. Dragon kamp Mamure kalesi yanı berbat bir kamp alanı hiç beğenmedim Pullu orman kampında 21 ytl herşey dahil kaldık yine çok beğendiğim yerlerden biridir. Eşinizle size hayırlı yolculuklar kazasız belasız güzel keyifli geziler diliyorum. Yanlış bir anlaşılma olsun istemem ne yazık ki Türkiye şartlarında bu kamp alanlarını bilinçli ve doğa sever insanlar değil parayı ön planda düşünen insanlar işletiyor çok yazık...Tekrar iyi tatiler diliyorum. Selamlar....

Etiketler
manavgat

Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda Boğaz Camping'deydim. Mevsimin Ekim sonu olması sebebiyle tenhaydı. Temiz, düzgün bir yer. Bizim hoşumuza gitti. İlk birkaç gün çok yağmur yağmasına rağmen iyi koşullarda konaklayabildik, güneş açtığında da oraların iyice tadını çıkardık. İki fotoğraf gönderiyorum.

BogazCamping1

BogazCamping2

Ülkemizde pek fazla nezih kamping yok ne yazık ki....Pek çoğu pislik içerisinde..Özellikle şahısların işlettiği yerler kötü..

Güzel kampmış ama denizinin sıg olması benim için dezavantaj. Ne kadar sonra derinleşiyor acaba. Git git dizinde ise bize uymaz.

Derdimiz ülkede kamp yeri olmaması.Kamp denilebilecek niteliklere sahip tek yerde Boğaz kamping.İnşallah Belediye reisi şartları dahada iyileştirip geliştirerek avrupadaki kamp yerlerini geride bırakır...Hal böyle iken git git diz kapağı..Akıl erdirmek çok zor...

bizde bir misafir olalım bakalım... umarım "cantunc" bey ile de karşılaşma şansı buluruz. böylelikle de 2013 güncellemesi yapmış oluruz bu başlık altında.

belki biz de ağaçları çok uzun deriz kim bilir :D

Ben Eylül'de orada olacağım.Ancak haklı olduğumu göreceksiniz..İlk gittiğimde hayret etmiştim..Neden haberim bu kadar geç oldu diyede hayıflanmıştım.Meğerse orayı bilenler dolmaması ve sakin kalıp rahat etmeleri için haber vermiyorlarmış..Üç yıldır gitmiyorum bakarsınız diğerlerine benzetmişte olabilirler...

Geçenlerde aradım,temmuzun başında bi çadır kamp yapalım diye.25 Haziran-8 temmuz arası motosiklet festivali varmış maalesef.Artık bayram sonrası inşallah.Ben de çok merak ediyorum orayı,inşallah benim gibi Temmuz hayali kurup da hayal kırıklığına uğrayan olmaz :smiley:

Koordinatlar için teşekkürler,ama navigasyon yok.Manavgata geldikten sonra ne taraftan gidilecek,sadece onu öğrenmek istemiştim.Tşkr.

Tarif olarak bir şey diyemem ama herhalde buradan bulursunuz. :smiley:

A ile işaretli yeri gugıl amca koydu. :mad:
Gideceğiniz yer yeşil okun olduğu yer. :smiley:

Clipboard02

Clipboard01

Manavgat ta Titreyen Göl tabelasından sapınız,
Titreyen Göl' e varmadan ( yaklaşık 100m) yuvarlak kavşaktan
sola dönerek (Boğaz Hotel ve Kampink tabelası okla gösteriyor)
biraz dar fakat asvalt yolu takip ederek mesire yerini geçince kam_
pa ulaşıyorsunuz.
Selamlar

1 gece konakladığımız Boğaz Camping den az önce geldik. Kişi sayısından bağımsız Çadır başına 15tl elektrik wc duş mutfak buzdolabı okuma odası çamaşır makinesi kurutma makinesi ütü masası ve ütü internet fiyata DAHİL.

Deniz halk plajında olduğundan hafta sonları çok kalabalık. Sığ olmayan deniz ikinci adımda boyu geçiyor. Temizliği ve düzeni çok güzel.

Bizce tek sorun gece dönen yatların yüksek sesli müziği. Çünkü Camping Manavgat çayına komşu. Hafta içi gidilmesi ya da planlanması daha sakin bir mekan sunacaktır.

2013 güncellemesidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR