Boğaz Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cantunc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,363
Ynt: Boğaz Camping

aklıma gelmişken özellikle ukkf başkanının Türk kampçılığına çok değerli katkılarından dolayı sayın belediye başkanına tebrik mesajı göndermesi gerekir.

Etiketler
manavgat

bu arada ben mi bulamadım bilmiyorum ama başkana veya bir ilgiliye ulaşılacak e-posta adresi bulamadım ve sonunda beyaz masalarına mesaj bırakmak zorunda kaldım :-\

ilgili olunsaydı benden önce burası hakkında insanlar bilgilendirilir,buraya destek verilirdi.Yabancı karavan kuruluşlarına iftiharla önerilir Türk turizminede katkıları olurdu.

[attachment=2]

Zi6_0229.jpg

bo?az.JPG

Konuyu ben açtım ben kapatayım dedim.24 saatte konuyu 200 kişi okumuş,6 kişi yazmş,1 kişi başkana teşekkür mai'i düşünmüş.ukkf'yi bir yana bırakalım bireysel olarakta henüz camping bilincine ulaşamamışız.Bu gibi tesislerden zaten yabancılar yararlanıyor,onlar keyfini sürüyor.Bizde motokaravan sayısı bir elin parmakları kadar az.Çekme karavancılar ve otağ çadırcılar ise yazlıkçı.Portatif çadırları ile gezenler doğa tutkunları ve gerçek kampçı.Onlarında tatilleri kısıtlı.Diğerleri ise pinikçi.Bu nedenledirki ülkede ne gerçek anlamda camping oluşur nede dernek.Ama hayal etmek güzel şey..Belki ileride bir gün.

Cantunç sana katılmamak mümkün değil. "Çekme karavancılar ve otağ çadırcılar ise yazlıkçı." çok doğru bir tespit.

Şu an Boğaz Kamping'deyim. Biz de ilk defa buraya geldik. Güzel bir kamp alanı. Geniş bir alan var ve ayrılan yerler geniş aralıklarla yerleştirilmiş düzenli bir kamp alanı. Gerçi şu an hiç çadır yok. Bizim dışımızda da bir Antalya'lı çekme karavanla Almanyalı motokaravan var. Bize ayrılan normal yerin sadece küçük bir bölümünü kullanıyoruz.

fsirin' Alıntı:
Şu an Boğaz Kamping'deyim. Biz de ilk defa buraya geldik. Güzel bir kamp alanı. Geniş bir alan var ve ayrılan yerler geniş aralıklarla yerleştirilmiş düzenli bir kamp alanı. Gerçi şu an hiç çadır yok. Bizim dışımızda da bir Antalya'lı çekme karavanla Almanyalı motokaravan var. Bize ayrılan normal yerin sadece küçük bir bölümünü kullanıyoruz.

Tüh..yahu..Dün antalya -alanya geçiş yaparken girelim diye düşündüm,kalmıyacağımız için eşim dönüşte uğrarız deyince vazgeçtik.Sizinle görüşme şansını kaçırdığıma üzüldüm.

.Boğaz kampa sayın ertunç'un paylaşımını görüp antalya kamp karavan derneği başkanı ile keşif için gittiğimizde çok beğendik,ancak sayın ertunç bizi nerede ise dövecekti :smiley: siz nasıl derneksiniz böyle yerleri niye haber vermiyorsunuz diye.Kendisine, böyle bir hizmet sunan belediyenin tanıtım için en azından ukkf yi haberdar etmesi gerekirdi diyerek sakinleştirmek istedik.Kendisinin herhangi bir dernek veya federasyon üyesi olup olmadığını sorduğumuzda ne işim olur tarzında bir yanıt aldık. İlginç değilmi ?katılımda yokum,hesap sormada en öndeyim. ;)

Enverdede boğaz kampingte güzel güzel konuşuyordunuz,bilgisayar başına geçince tarzınız bayağı değişmiş.O zaman ne dediysem sözümün arkasındayım.Üyesini haberdar etmeyen federasyonda ne işim var dedim.Üyenin haberi yok.Üye olmayan biri yazınca federasyon haberdar oluyor.Ondan sonrada yazanı, elini neden taşın altına koymuyorsun diyerek garipsenecek bir soru ile muhatap kılıyorsunuz.Öyle dövme sövme gibi laflar edeceğinize hiç olmazsa dört defa kahve içermisiniz sorumuda yazsaydınız nezaket göstermiş olurdunuz.İyiki aynı federasyona üye değiliz.

enverdede' Alıntı:
Tüh..yahu..Dün antalya -alanya geçiş yaparken girelim diye düşündüm,kalmıyacağımız için eşim dönüşte uğrarız deyince vazgeçtik.Sizinle görüşme şansını kaçırdığıma üzüldüm.
Güzel olurdu. Ben de üzüldüm. :-[
Ya da rotamızı değiştirsek de olurdu ama bizim de zamanımız bayağı kısaydı. Neyse bu seferlik kısmet değilmiş artık bir dahakine. :smiley:

cantunc' Alıntı:
Enverdede boğaz güzel güzel konuşuyordunuz,bilgisayar başına geçince tarzınız bayağı değişmiş.O zaman ne dediysem sözümün arkasındayım.Üyesini haberdar etmeyen federasyonda ne işim var dedim.Üyenin haberi yok.Üye olmayan biri yazınca federasyon haberdar oluyor.Ondan sonrada yazanı, elini neden taşın altına koymuyorsun diyerek garipsenecek bir soru ile muhatap kılıyorsunuz.Öyle dövme sövme gibi laflar edeceğinize hiç olmazsa dört defa kahve içermisiniz sorumuda yazsaydınız nezaket göstermiş olurdunuz.İyiki aynı federasyona üye değiliz.

Sayın cantunç ben kampta konuştuğunuz enverdede 'yim,Ve yazımda gülme işaretini oradaki samimi konuşmaya binaen koydum .kaldıki bilgisayardaki konuşmaları zaten yüz yüze yapmıştık ben yazdıklarımı size siz yazdıklarınızı zaten bize söylemiştiniz.Kırınganlığınız 40 yıl hatrı olan kahveyi içemeyişimizden olsa gerek :smiley: Yinede hem nalına ,hem mıhına diyelim,bir yerden beklemek yerine birbirimize yardımcı olarak daha güzel işler çıkartılacağını en azından bu forumda gördük.Kaldıki ben size ilk elimi uzattığımda Gezenbilirden enverdede diye uzattım.Dolaysı ile ben bir federasyonda üye olmadığm için aynı federasyon üyesi değiliz üzülmeyin.Kendimizi daha iyi ifade edebileceğimiz bir yerlerde karşılırız umuduyla

sayın enverdede,yanlış anlaşmaktan dolayı kırgınlığa gerek olmadığı kanaatindeyim.Bir dahaki sefere kahvenin yanında kekte olacak.......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri