Bmw X5 4.6 İs Bilgi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan engin1980 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,540

engin1980

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben bmw x5 4.6 is için anlaştım ama kafama takılan bir kac soru var grant jorekee 3.1 td gibi kıronik sorunları varmı
5 yıldır bmw sedan biniciyim ama suw aracları hakkında pek bi bilgim yok servisim bana aracı öneriyor ama yinede benim kafam takılıyor sıkıntı cıkarır diye ::smiley:

Etiketler
Ynt: Bmw X5 4.6 İs Bilgi

bahsettiğin araç çok nadir bulunan bir araç sanırım burda kullanıcısı yok
araçla ciddi olarak bende ilgileniyorum eğer satın aldıysan performans yakıt vs bilgileri paylaşırsan çok sevinirim dediğim gibi bir is almak istiyorum bende

Ynt: Bmw X5 4.6 İs Bilgi

Araci satin aldim permans konusunda mutis ama arazi zayif ve baktiginda arac yan saniyi parca kabul etmiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri