BMW X5 4.4 Kullanıcı Deneyimleri?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 122,393
Ynt: BMW X5 4.4 Kullanıcı Deneyimleri?

Sevgili dostlar; 1 hafta evvel 2000 model uzun araştırmalar sonucu titizlikle seçtiğim 3,0 benzin+lpg X5 aldım.Şehir içi kullanımda mükemmel.Herşeyi ile çok memnunum.Performansı harika.Şayet 550-600 krş sizin için de bu rahatlığa karşın idealse yakıtı bu civarda!AMA SAKIN HA SAKIN, YALVARIRIM; 2-3 SANTİM DE OLSA NE KARA NE ÇAMURA GİRMEYİN REZİL OLURSUNUZ!BÜTÜN KARİZMA ALT ÜST OLUR.BEN ŞAHSEN HALA ŞOKTAYIM.BU KADARINI UMMAZDIM.MAALESEF ARAZİDE DE ÇAMURDADA KARDADA (2 PARMAK DAHİ OLSA) ÇOK KÖTÜ:smiley:)))

Etiketler

Beyler bende 2000 model 3,0 motor x5 var.İnanın uzun yoluda şehir içi kullanımı da mükemmel.Ama rica ediyorum karlı, çamurlu, buzlu bir ortamda değil araziye çıkmak küçük denemeler bile yapmayın:smiley:Free çekiş sistemi sonucu sadece olduğunuz yerde sağa sola sallar sonuçtada gömülürsünüz:smiley:lastik takayım, yükselteyim falan derseniz bilemem ama araziye hazırlayacaksam neden X5 alayım ki?çok daha iyi performanslı biton araç var zaten!Bu arada yürürken de dururken de 13 yıldır piyasada olmasına rağmen hala baktıran ,ilgi çeken nadir araçlardan biri.yakıtına gelince:kim ne derse desin lpg de 550 krş tan, benzinde 750krş dan aşağı yakması çok zor.motorun homurtusunu seviyorsanız yakıtta sınır yok.

outlaw06' Alıntı:
görüntü güzelde arazi sıfır:smiley:
Savaş abi sanki arazide sifir degil gibi. 10 Uzerinden 4 eder. :smiley: Bu hali Cok hos olmus. Heleki en alttaki o Photoshop mukemmel

X5 wild1 625x416

X5 wild2 625x416

X5 wild3 625x415

X5 wild4 625x415

X5 wild5 625x415

X5 wild6 625x415

X5 wild7 625x416

X5 wild8 625x390

X5 wild9 625x416

X5 wild10 625x937

X5 wild11 625x416

X5 wild12 625x419

X5 wild13 625x937

X5 wild14 625x416

http://www.youtube.com/watch?v=WZLxkeMlXVE
http://www.youtube.com/watch?v=sgteARWn1c8
Bu aracin Videosu

LkjafZbZ8He2z5FQS GAAKjQZosEEynzKQ18x 5 pHGLFhrGhz

Bu da Dakar rallisinin Modifiiyeli X5"i. Modifiye edilince Offroada alisiyor.
http://www.youtube.com/watch?v=PZyjlapgdCc

Ilgili sitenin Linki: http://www.fluidmotorunion.com/archives/10237

pajerocyprus' Alıntı:
3.0 dizel kullanma şansım oldu. asvaltta yokuş yukarı araç geçmeye çalıştım. ani gaza bastım, ve araba inanılmaz bir şekilde fırladı.
o an hayran oldum araca. inanılmaz bir performans var . offroad kesinlikle düşünmeyin ama asvaltta inanılmaz arkadaşlar...
belki kumda offroad yapabilir.

Benim gorusumce standart halde iken kumda dahil hicbiryerde offroad yapilmaz.

x5sand.jpg

Offroad X5 görüntüleri harikaydı.duru ve etkileyici.asil...
burada hayran kaldığımız amerikanlar olsun, japonlar olsun, almanlar olsun tüm off roadaraçları 10-20-30 bin tl ler harcanarak o hale gelmemişmi? o çamurlarda karlarda kumlarda güç ve asalet gösterisi yapan araçların hangisi orjinal?hiçbiri.hatta 20-30 bin tl harcandığı halde onlarda önde de arkada da vinçle-halatla gezmiyormu) :smiley:)) geziyor.o halde elbette tüm araçlar orjinal hali ile arazide az ama çok çuvallar.ama esas sıkıntı x5 in daha berbat durumda olması:smiley:ya satıp hem şehirde hem arazide kullanabileceğim bir grand cheroke alacağım.yada para durumunu halledip lada veya vitara yı 2. araç yapacağım.artık bende kendimi çayırlara vurmak istiyorum:smiley:

VAY ANAM VAY:smiley:)) ŞİMDİ X5 DAKAR VE DİĞER OFFROAD LARI İZLEDİM.ARABAM NEYMİŞ YAHU!DONANIMLA BUDA CANAVAR OLUYORMUŞ.SATYMIYORUM KARDEŞİM:smiley:HEMEN ARKAYA DA SAVAŞIN GÜLÜ YAZDIRAYIM DA GÖNLÜNÜ ALAYIM:smiley:

outlaw06' Alıntı:
VAY ANAM VAY:smiley:)) ŞİMDİ X5 DAKAR VE DİĞER OFFROAD LARI İZLEDİM.ARABAM NEYMİŞ YAHU!DONANIMLA BUDA CANAVAR OLUYORMUŞ.SATYMIYORUM KARDEŞİM:smiley:HEMEN ARKAYA DA SAVAŞIN GÜLÜ YAZDIRAYIM DA GÖNLÜNÜ ALAYIM:smiley:

Savas abi seni tetiklemek gibi olmasin ama benim aklimda Bir X5 offroader projesi var :smiley: Yalniz ben Dunyada daha X5 ile offroad kelimelerinin dahi yan yana yazildigini gormedim ama bir offroadcu x5 dunyada ilk olur :smiley:

outlaw06' Alıntı:
Offroad X5 görüntüleri harikaydı.duru ve etkileyici.asil...
burada hayran kaldığımız amerikanlar olsun, japonlar olsun, almanlar olsun tüm off roadaraçları 10-20-30 bin tl ler harcanarak o hale gelmemişmi? o çamurlarda karlarda kumlarda güç ve asalet gösterisi yapan araçların hangisi orjinal?hiçbiri.hatta 20-30 bin tl harcandığı halde onlarda önde de arkada da vinçle-halatla gezmiyormu)) geziyor.o halde elbette tüm araçlar orjinal hali ile arazide az ama çok çuvallar.ama esas sıkıntı x5 in daha berbat durumda olması:smiley:ya satıp hem şehirde hem arazide kullanabileceğim bir grand cheroke alacağım.yada para durumunu halledip lada veya vitara yı 2. araç yapacağım.artık bende kendimi çayırlara vurmak istiyorum:smiley:
Haklisiniz abi o paralar harcanmadan Bir offroad araci olmuyor. bu kadar para donanim icin harcanacak olduktan sonra ben x5i Defendere rakip yaparim :smiley:

4WD' Alıntı:
Savas abi seni tetiklemek gibi olmasin ama benim aklimda Bir X5 offroader projesi var :smiley: Yalniz ben Dunyada daha X5 ile offroad kelimelerinin dahi yan yana yazildigini gormedim ama bir offroadcu x5 dunyada ilk olur :smiley:
Abi ilkler kobaydır:smiley:kobaylarda ya ölür ya sakat kalır.ama bütçe ve zaman anlamında paylaşalım hediyem olsun diyorsan hay haayyy :smiley:Şaka ir yana x5 e donanım yapacak kadar lüksüm yok.en fazla lada yada vitara düşünüyorum.

outlaw06' Alıntı:
Abi ilkler kobaydır:smiley:kobaylarda ya ölür ya sakat kalır.ama bütçe ve zaman anlamında paylaşalım hediyem olsun diyorsan hay haayyy :smiley: Şaka ir yana x5 e donanım yapacak kadar lüksüm yok.en fazla lada yada vitara düşünüyorum.

:smiley: Abi Vitara almak yerine X5e uyabilecek Nissan patrol veya land criser gibi biseyin on arka difreansiyel alsak :smiley: sonrada uzerinde ufak defek degisiklige gitsek olmazmi?

outlaw06' Alıntı:
Al malzemeyi taktırmazsam sonra konuş:9

:smiley: Malzemenin Turkiyedeki fiyati nedir bilmiyorum ??? ama 2004 nissan patrol on arka diferansiyel burda 600 Dolar :smiley: simdi ben burdan alsam Turkiyeye nasil getirecegim ???

Savas abi malzemeyi diyelimki aldim katircilarla falan siniri gecirip getirdim. Offroad yapmak icin birkac saatligine anahtarida verirmisin :smiley: nede olsa en zevkli offroad arkadasinin araciyla yapilan offroaddur ;D
bir cift difrensiyel icin cok mu yuzsuzluk yaptim ne :D

Ynt: Bmw X5 4.4 Kullanıcı Deneyimleri?

bende de e53 4.4i var 2002 model araç öncelikle çok bakım istiyor. sonra bi yer yapıldıgında diğer yer bozuluyor neredeyse çorap söküğü gibi ha birde lpg takıldıgında bu aracların kafaları karısıyor bazen arıza lambaları da yakabiliyor senin yerinde olsam 2005 2006 3.0d alır keyfime bakarım. 4.4i performans var ama çekilecek dert değil öyle diyeyim :smiley: illa alacaksan düşük km li 2004 sonrası model tavsiye ederim.

Abiler ben 2001 model BMW-X5 model 4,4 motor aldım ya bana bir az yadımcı olun yakıt tuketimine nasıl en cok nelere dikkat etmem lazım???Ya bende daha once Mazda 6 modeldi yani hız iyiydi ama dıger seyler yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri