BMW X5 3.0 kullanıcı yorumları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bulentkirmizi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 169,246
4 çeker düz vites pickup alın geçin bence. hobi amaçlı sonuçta.

Etiketler

Mercedes ML'lere de göz atın Touareg'i listeye aldıysanız. Daha sorunsuz ve bilinen bir araçtır. Touareg konfor açısından bir tık önderdir.
Teşekkürler, ml in vitesi direksionun altinda,hiç olmamış, toureg sürenler de şanzuman dan şikayetçi, hem de malzemeleri zülm ile bulunuyor,böyle bakıyorum en iyisi x5 motor 4.4 alcam,zaten araba yılın 2-3 ayı sürülecek, diger aylar denizde oluyorum

Teşekkürler, ml in vitesi direksionun altinda,hiç olmamış, toureg sürenler de şanzuman dan şikayetçi, hem de malzemeleri zülm ile bulunuyor,böyle bakıyorum en iyisi x5 motor 4.4 alcam,zaten araba yılın 2-3 ayı sürülecek, diger aylar denizde oluyorum
Bahsettiğim kasa ML'ler 98-2004 arası modeller. Vites kolları normal ve orta konsolda. Sıkıntısız araçlardır.
Touareg'lerde Aisin şanzuman var. Kullananlar genelde memnunlar. Touareg klüpteki arkadaşların şanzumanla ilgili sıkıntısı olmuyor. En önemli sıkıntısı seviye sensörleri gibi, yükselip alçaltırken kompresör ya da sensör sıkıntısı yaşıyorlar. Çözümleri mevcut.
x5 4.4 kullanıcıları motorun şanzumana fazla yük bindirdiğini ve şanzımanı yorduğunu söylüyorlar. Yani asıl şanzuman sıkıntısı x5 4.4'lerde denebilir.

Bahsettiğim kasa ML'ler 98-2004 arası modeller. Vites kolları normal ve orta konsolda. Sıkıntısız araçlardır.
Touareg'lerde Aisin şanzuman var. Kullananlar genelde memnunlar. Touareg klüpteki arkadaşların şanzumanla ilgili sıkıntısı olmuyor. En önemli sıkıntısı seviye sensörleri gibi, yükselip alçaltırken kompresör ya da sensör sıkıntısı yaşıyorlar. Çözümleri mevcut.
x5 4.4 kullanıcıları motorun şanzumana fazla yük bindirdiğini ve şanzımanı yorduğunu söylüyorlar. Yani asıl şanzuman sıkıntısı x5 4.4'lerde denebilir.
Cevap için teşekkürler, peki x5 motor 3 ler nasıl, onlarda da şanzuman sıkıntısı oluyormu?
Tuaregin Aisin şanzumanı kaçıncı yıldan sonrakilerde vardır

Cevap için teşekkürler, peki x5 motor 3 ler nasıl, onlarda da şanzuman sıkıntısı oluyormu?
Tuaregin Aisin şanzumanı kaçıncı yıldan sonrakilerde vardır
Touareg'in tüm modellerinde bildiğim kadarıyle Aisin şanzuman var. Ayrıca Cayenne ve Q7'de de kullanıldı bu şanzuman. DSG değil yani Touareg şanzumanı.
X5 kullanmadım ancak kullananların çoğunluğu dizel 3.0 tercih ediyor nedense.

x5
Touareg'in tüm modellerinde bildiğim kadarıyle Aisin şanzuman var. Ayrıca Cayenne ve Q7'de de kullanıldı bu şanzuman. DSG değil yani Touareg şanzumanı.
X5 kullanmadım ancak kullananların çoğunluğu dizel 3.0 tercih ediyor nedense.
X5 motor 3.0 benzin nasıl peki, (benzin problem diyil)

Ingiltere de yasiyorum. 2004 X5 3.0d ile TR ye geldim. Bazi arkadaslar kar performansindan bahsetmis. Burasi yagisli bir ulke. Uzerinde yeni Mevsimlik RFT lastikleri vardi. Arac karda degil yagmurlu yollarda bile kayma yapiyodu. 2-3 santim kayma yapsa da kendisni topluyo. Fakat acemi birisi yada araci tanimayan birisi icin mazallah panik yapabilir.
Turkiye de Ankara Cubuk taki tarlama goturdum. Kuru arazide deneme yaptim. Bir sorun yasamadim.
Sehir ici kullanimda en keyifli ve en konforlu SUV diyebilirim. Cayenne ve Infiniti de bile bu kadar keyif almadim.
Bulabilirseniz panroof, 4 koltuk ve direksiyon isitma , bel destegi olan bir X5 alin. Bu ozellikte bir SUV u hicbir markada 2007 yilindan itibaren bulamazsiniz, BMW haric

Arkadaşlar X5 30d Xdrive 2011 ler de EDL arka differansiyel kilit var deniliyor bilen kullanan var mı? Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri