Bmw Pickup

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,314

Etiketler

Ynt: Bmw Pickup

Hummer i bile çinliler alıyor deniyor bu krizde normal.Ancak hiçbir agresifliği yok skoda kamyonete benzemiş...

bmw'yi zaten sevmezdim çünkü bakım masrafları sunduğu kaliteye göre çok fazla, motorlarıda devirli çalıştığı için erken bitiyor.

bu labratuar bebesi firma motorları tozsuz ortamda geliştiriyor ancak arazinin acımasızlığına boyun eğiyor.

arazi konusunda tecrübesi "0"

arkadaşlar dürüst olun x5 bir arazi aracı değil arazinin "a"sından anladığıda yok.

sıfır motoruda yakar..yürüyen motor yakar derlerdi..seriliği orda..tabiki asfaltta ..

ben ce burada türk milleti olarak yeniliğe ne kadar tepkili olduğumuz örneği görülüyor
her araç olduğu gibi bmw de fanatik kullanıcılar arz talep bu aracında mutlaka binicisi isteklisi vardır
bence hoş olmuş en lüks pick-up

kokteknik' Alıntı:
ben ce burada türk milleti olarak yeniliğe ne kadar tepkili olduğumuz örneği görülüyor
her araç olduğu gibi bmw de fanatik kullanıcılar arz talep bu aracında mutlaka binicisi isteklisi vardır
bence hoş olmuş en lüks pick-up

en lüks pick-up diyince insanın aklına önce ford f-650, ford f-350, dodge ram gibi pick-uplar geliyo.. bmw nin, amerikan markalarının özellikle kendi halkının kullanımı için tasarladığı büyük araçlardaki lükse sahip araç yaptığını görmedim bugüne kadar :smiley:

BMW arazi aracını olay mahalinde değil teoride geliştiriyor, biraz araziye çıkıp deneme yapması lazım, piskopat gibi denemeli en ağır şartlara göre ayarlamalı, yoksa deney tüpü gibi kırılır kalır. Toyota, GM, Ford bunu yapıyor bence. Amerikan degilerinin web sitelerindeki video kısımlarında da arazi araçlarına neler yaptıkları ortada, resmen işkence ediyorlar, en sonunda "araca hasar verebilmen için soföründe hasar görmesi gerekli" neticesiyle başarıya ulaşıyorlar. Sanırım doğa aracının onun doğasında geliştirmek gerek.

Şimdi bir resimden nereye gelmişsiniz iyimi oldu kötümü konu o olmalı :smiley:
Fena sayılmaz en azından asfalt tata giderim diyor. çok satılmaya bilir ama çok şeyi içinde barındırır one şüpe yok (belkide hayaldir bu arac :smiley: )
BMW zaten hiç bir yerde ben arazi araçı olarak 4x4 yapıyorum demiyorki, ben görmedim.Şöyle bir dergide bir turda :smiley:
X konseptinin özellikle arazi olmadığını ifade ediyorlar diye hatırlıyorum.
Eger arazi aracı yapmak isterse ki yapmaz işim değil diyebilir. Yaparsada çok firmaya naltoplatabilir.
BMW hayranı filan da değilim arkadasındaki o güçlü yapı öyle düşündürüyor.
(Bende konu dışına çıktım. Bazen paylaşım sapıyor okuyup gelince bir yere eee diyor insan )

bütün arkadaşlardan cevap veremiyeşimden dolayı özür diliyorum ama cevap verememe sorununun benden kaynaklamadığını belirtmek isterim.
değindiğim konu belki açılan konuya biraz farklı olmuş olabilir ama bu bir çok forumlarda böyle yazarken yazarken bir anda insan kendini kaybediyor hangi forumda olduğunu unutabiliyor .
rumelian bey diyor ki bu araca ne olmuş
bu araç arkadan çok ağır bir hasar aldığından en ufak bir sac parçası dahi yeni ve sıfır alınması gerektirdiğinden ve bunları tek tek herbirini monte etme zorluğu ve bozukluğu yaşanacağından faturası olarak gidip diğer başka bir hurdaya çıkmış önden ağır hasarlı aracın arkadan yarısını kesiyor getirip bizdeki araca orjinal eklem yerlerinden aynen birebir ekliyorum bu yapılan işlem araç için çok daha sıhhatli olduğundan tecih edilir yüzde yüz eklem yerleri yerinden oynacakken böyle sadece yüzde 10 - 15 gibi eklem yeri yerinden oynuyor. ama bir zamanlar böyle henüz aracın kendisi türkiyede pek azken yaptığım 1991 model 140 kasa dediğimiz mercedesi malesef tek tek parçalrla yapmak zorunda kaldım onuda mercedes forumda işleyeblirim kısaca böyle detayları biraz uzunca.

diğer soru cevabı ise : bu araç 3.20 d

ben burada bmw işlendiği için bir anda resimleri buraya kopyaladım aslında belki bmw ile genel konu işlenen yerde olsa daha çok kişi bilgi sahibi olabilirdi birazda sitemizde yaşadığım sorunlar yüzünden bazen hevesim kaçıveriyor yoksa 35 bin civarı video ve resim arşivim nevcut faydalı olanları neden ihtiyacı olanlar ile paylaşmayayım bakalım zaman neler gösterir hatta herşeyin en iyi ilacı zaman değilmi ?

Aşk 3 harf diyorlar ya bunlar da o sevdadan vazgeçemeyip yoldan çıkanlardan..

Ef68b1ed

ImageUploadedByTapatalk1312318108 765064

BMW 1

BMW 2

BMW 3

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR