BMW 330 Pick-up

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan exclusive Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,931

exclusive

Ana Kamp
Yer
Diyarbakır
http://galeri.arabam.com/Pages/Gallery/GalleryNews.aspx?Gallery=4694&Photo=1&news=1

Kusura bakmayın foruma resim yüklemeyi bilmiyorum. arabam.com adlı internet sitesinde gördüğüm bu çalışma ilginç bir çalışma olmuş.
Sizin yorumlarınız nedir?

Etiketler
Ynt: BMW 330 Pick-up

Değişik bir konsept çalışması olmuş. Ben beğendim
Resmi de ben ekleyeyim bari
20101115074106295_BMW-330i-Pickup-Truck-1.jpg

Ya emege her zaman saygiliyimdir. fiberden yapilan en cirkin araclara bile iş gucu ve emek harcandigindan hep saygili olmusumdur. Ama bu kasaya buda yapilmazki.

Resim yükleme için teşekkürler.

Bence de bu arabaya bu olmaz ama yine de cesaretli bir girişim olmuş. Arkadan detaylı fotoğrafları yok ama sanki daha hırçın bir görünüm verilebilirmiş gibi geldi bana.

Emeğe saygı eyvallah ama bu araca bu yapılanda iş değil be hakketten olmamış yani,,,şimdi kasaya yükmü atacağız ne biliyim nerden baksan tutarsızlık nerden baksan..........

Bagaj sevgisinde gelinen son nokta ;D
Binek pikup :D Yük taşımaz ama belki bavul taşır. Yağmurda ıslanmazlarsa tabi.
Araca da yazık olmuş.

ŞİMDİ BU ARABAYI AL İSTANBULA GETİR, RUHSATA KAMYONET YAZSINLAR, KÖPRÜDEN GEÇEME...

EEEE NE ANLADIM BEN BU İŞDEN :p

Kasanın orjinal güzelliği tartışılmaz zaten ama böyle de fena olmamış bence.Seri üretime geçerse almancıların işine yarar bu tasarım.

Merhaba Mercedes'in de boyle bir calismasi var. Hem de o bildigimiz Baur yada Brabus gibi modifikasyon firmalarindan biri tarafindan yapilmis. Bir concept arac tek kapili c serisine benzeyen bir aracta kamyonet, stationwagon, cabriolet, coupe ve sedan olmak uzere bes ayri versiyon her bicim icin iki kisinin sadece bir kac saniyelik ugrasi ile degistirilebiliyor. Arka tarafta yapilan bu degisikliklerde kullanilan parcalar hep fiberglass idi hatirladigim kadariyla. Bunlar bilgisayardan degil beyinden bilgiler. Yillar once televizyonda gormustum ve hatirlayabildigim kadari ile yaziyorum. Bana link yada resim demeyin cunku hem bulmak icin ugrasmak lazim hemde ben link veya resim eklemesini bilemem.Saglicakla kalin.

sürekli otomobilini görmeye alışında bi garip geldi çin yapımımı ne diyo insan :smiley::smiley::smiley:: paylaşım içn tşk ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR