Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,020
Ynt: Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

Dundaralp,
Bence bu konuyu oncelikle bu isi yapan bir kaportacı ile konuş derim. Eminim senbunu zaten yapmışsındır.
Ondan sonra karar ver. Zira açıklık vs uymazsa cok modifikasyon gerekebilir ki o da bana gore hoş olmaz.
Benim durumda sadece pancur ve far değişiyor, başka herhangi en ufak bir modifikasyona gerek yok.
Sadece makyajlanıyor araç, hali ile masrafı az ve orijinallik bozulmuyor.
Selamlar,

Etiketler

Blazerım için hava filtresi lazım nerden temin edebilirim fiyatları konusunda bilgisi olan var mı ?.. AYrıca 95 model bu araölarda polen filtresi var mıdır ?

ıstanbuldaysan bostancı jeep garage da degıstırmıstım 30 tl.bu arada evraklarabakıyodum 2 sene once 35 tl ye degıstırmısler. ;D yag fıltresı 25 tl on fren balatası 120 arka fren balatası 120 ek olarak ;)

Abi bi daha değiştirmedin mi :D Ben az önce aradım bir yeri 75 ytl dediler. Yağ ve filtresini değiştirdim yağ 4 litre aldı 32 lira ve Yağ filtresi 15 lira sanırım. O dediğiniz yerin telefonu varsa alablir miyim bi arayıp sorayım :smiley:

yook degıstırdım . ;Dservıs faturalarını ıncelıyodum bu aradada o dıkkatımı cektı.tel 0216 573 27 41 ooo 4 lıtre yagı 75 lıraya bıde yag fıltresını 25 lıraya degıstırmısler.40 lırada ıscılık yazmıslar kazıklandık. ;D

Yok abi kazıklanmadın aslında normal fiyatlar o..Ama benim bi kaç tanıdık vardı yağı ucuza alabildim.Yoksa 4 litre 5w-30 mobil yağın fiyatın 75 lira..Yağ filtresi de başka bi aracın ki uydu :D İşçilik normal ön ve arka tekerler sökülüp takıldıysa 10 lira tanesine yazmışlardır.Gayet uygun abi :smiley: Numara için teşekkür ederim..

45 lira dediler...Parayı yolladığım zaman kargo ile gönderecekler..

Dundaralp,
Konu ile ilgisi yok ama, birden aklıma geldi.
Senin imzada yazan "Cok yakan araba yoktur, az kazanan sahibi vardır"
bende bri Rus atasözünğ çagrıstırdı. Bu saka değil, gerçek bir Rus atasözü
"Dünyada çirkin kadın yoktur ancak az votka içimiş erkek vardır"

Mantık olarak seninki ile cok benziyor:smiley:
Selamlar,

barbecue' Alıntı:
Dundaralp,
Konu ile ilgisi yok ama, birden aklıma geldi.
Senin imzada yazan "Cok yakan araba yoktur, az kazanan sahibi vardır"
bende bri Rus atasözünğ çagrıstırdı. Bu saka değil, gerçek bir Rus atasözü
"Dünyada çirkin kadın yoktur ancak az votka içimiş erkek vardır"

Mantık olarak seninki ile cok benziyor:smiley:
Selamlar,

Katılıyorum abi çirkin kadın yok tabi ki :smiley:)) Gündüzleri olabiliyor ama :D ama bizim arabalar çok yakıyor :D

dundaralp' Alıntı:
Katılıyorum abi çirkin kadın yok tabi ki :smiley:)) Gündüzleri olabiliyor ama :D ama bizim arabalar çok yakıyor :D
Dundaralp haklısın, araclar biraz fazla yakabilir ama keyfide hiç bir makina da yok.
Motorundan gelen gumbur gumbur gucun sesini duyunca benim keyfim yerine geliyor.

Bugün bi arıza tespit ettim artık arıza mı bilemiyorum..4 çekere aldığım zaman sağa veya sola tam dönüşlerde veya u dönüşlerinde araç kendini kasıyor.Sağa tam dönüşte arka sağ teker sola tam dönüşte arka sol teker ama sadece 4 çekerde..Normal bi durum u bilemiyorum sizde var mı ?

BU ARIZA DIIL 4 CEKERDE TAM SAG VEYA TAM SOL YAPAMIYOSUN.BANADA ILK ALDIGIM ZAMAN SERVISTE ARACI ANLATIRKEN SOLEMISLERDI.. buyuk yazdım ama alıskanlık....sılıp tekrar yazmaya usendım..

PIKACU' Alıntı:
BU ARIZA DIIL 4 CEKERDE TAM SAG VEYA TAM SOL YAPAMIYOSUN.BANADA ILK ALDIGIM ZAMAN SERVISTE ARACI ANLATIRKEN SOLEMISLERDI.. buyuk yazdım ama alıskanlık....sılıp tekrar yazmaya usendım..

Teşekkür ederim :smiley: Ben de kara kara düşünüyordum...Ancak başka bi problemim var frenlere basınca abs hemen devreye giriyor çünkü frenler kapma yapıyor ve kızaklamaya çalışıyor..

abi o bendede var.arızamı bılmıyom ama kapmayı cok yapıyo.bı ara abs ısıgı yanıyodu gosterdım abs sensoru arızalı dedıler.yaptırmadım servısten cıktım duzeldı.hıc olmadık gereksız yerde yapıyo kapma.yoksa normalmı acaba. :-\ ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR