Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,022
Ynt: Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

Ben daha ödemedim.1.100 lira diye biliyorum yıllık..

Etiketler

987 tl %5 ı dustukten sonra.card fınansla gıb.gov.tr den odeyınce 3 taksıt yapıyo yenı yıldada yapar ole bı kampanya mılletın 1 yılda odedıgını bız her ay oderız taksıt olunca da:smiley: ;D

Arkadaslar, Selamlar,
Bende Navara'mı elden çıkardıktan sonra kısa bir ara verip tekrar eski günlerime donuyorum.
Onumuzdeki hafta içi 1996 model tek kapı Blazer S10 a sahip olacağım. Makina şu anda bakımda ve yenilenme aşamasında.
orijinal km ile 103000 milde. Motor durumu son derece iyi durumda ama genede aşağıya alıp komple bir elden geçecek.
Yürüyeni, aktarma organları vs kontrol edildikten sonra yola çıkmaya hazır hale gelir.
Onumuzdeki haftadan sonra muhtemelen bayram oncesi fotograflarını buraya eklemeye gayret ederim.
Şu anki fotograflarını koymuyorum, bu marka ve model almayı dusunen arkadaslarımı ürkütmek istemem.
Benim araba 1 yıla yakındır garajda uyuduğu için şu anda dısının hali içler acısı ama temizlendikten sonra tam bir fıstık olacak.
Herkese selamlar

barbacue hayırlı olsun kolay gelsın.bı kac sorum olacak bılgın varsa paylasırsan sevınırım.aracın boyası ne kadar tutuyor bende dusunuyorumda.bıde bırkac parca lazım bana bıldıgın parcacı varmıdır uygun alabılecegımız.rotıl ve deve boynu lazım..

hocam,
full boya gerekmiyor, sadece arka kapak boyanacak ve bir kaç parçada rötuş işlemi var.
Sonucta 13 - 14 yaşında makina, ilk gunku gibi olmasını beklemiyorum, ancak içine süper bir temizlikten sonra iç kısmı ilk günki gibi olacak.
Ne konuda destek istersen bildiğim kadarı ile sana yardımcı olurum. Ama yanlış okumadıysam sen Istanbul'dasın ve bu işin cennetindesin.,
Ankara'daki bir cok parça zaten Istanbul'dan temin edilip geliyor. Ben mesela benim makinanın on panjur ve farlarını komple değiştiriyorum. Goruntu tamamen değişiyor.
1998 model goruntusu olacak ki tek kapıda cok daha spor duruyor.
Selamlar,

:smiley: tesekkurler.buldumda daha ucuza bulabılırmıyım acaba dıye arastırıyorum..

http://www.goksenler.com/ genelde burdan temın edıyorum parcaları hem uygun hemde hersey var.belkı lazım olabılır.degerlendırırsın.burak bey yardımcı olur..

http://www.sahibinden.com/chevrolet_blazer_on_panjur-84WQQaXQQ16928874WQQpXQQdisplayitem?keyword=blazer gecenlerde bu ılan dıkkatımı cekmıstı belkı yardımcı olur sana..

Bilgilene için teşekkürler
Benim makinanın tıpkısının aynısı ekli linktekinin metalik lacivert simli bir boyalı şekli,

http://www.analogstereo.com/images/om/chevrolet_blazer.jpg

Senin gondermiş olduğun fotograftaki on panjur ve far sistemi orjinal 96 model için. Ben 98 in on panjur ve farlarını alıyorum. Resimdeki gibi.

Ankara'dan Şaşmaz, Hurdacilar vs den yardım istersen elimden geleni yaparım.
Selamlar,

Birde yanlis yorum yapmak istemem ama bildiğim kadarı ile ilk verdiğin link oldukca pahalı calisan bir yer.
lış biliyorsam da duzeltin ve kusuruma bakmayın.
Rica etsem karşılaştırmak için 98 Blazer S10 komple on pancur, far ve sinyaller için buradan fiyat alabilir misin?
Bende kendi fiyatımı biliyorum en azından kendi kendimizi denemiş oluruz.
Selamlar,

Hayırlısı olsun sayımız gittikçe artıyor :D

Dundaralp,
Tesekkurler,
Hep beraber makinaları bir araya uygun zamanda getirip bir sohbet edelim.
Bu arada kızlarda birbirlerini tanısınlar, her biri makina da olsa bana gore hepsinin ayrı bir şahsiyeti var. O yuzden tanışmalarında fayda var derim.
Selamlar,

Fark yokmuş, ben ankara teslim 950 USD ye anlaştım.
O zaman parça bulamaz isek, bir yerde diğerinin bir birinden cok farkı yokmuş.
Güvenlikle alış veriş yapabiliriz.
Birde Mehmet iki günde malı teslim etti. Amerika'dan uçak kargo ile geldi.
Selamlar,

barbecue' Alıntı:
Fark yokmuş, ben ankara teslim 950 USD ye anlaştım.
O zaman parça bulamaz isek, bir yerde diğerinin bir birinden cok farkı yokmuş.
Güvenlikle alış veriş yapabiliriz.
Birde Mehmet iki günde malı teslim etti. Amerika'dan uçak kargo ile geldi.
Selamlar,

Sizin panjur nasıl acaba 2000 model görünümlü olanlardan mı yani üst ve altta iki farlı olanlardan..

Dundaralp,
Benim pancur benim avatar resminde gorunen makinanin pnacuru ve farları ile aynı.
Avatardaki araba da 1996 ve benim makinanın aynısı.
Bende on pancuru ve farları bu sekilde degisitiriyorum. Tek fark benim arabanın rengi metalık lacivert mor arası bir renk.

Hımm çok güzel hayırlı olsun ben de öyle panjur istiyorum hatta araştıracağım mümkünse tahoe ön görünümlü yapabilr miyiz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR