Bizim 4x4 L300

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zoomer300 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,039
Buradaki hurdacılar mezardan babası çıkıp gelse gene gerdiriyorlar takip etmeye edelimde sandık motor alsan daha ucuza gelir torsiyondan yükseltmek istedik fakat tavsiye etmiyorlar arkada sorun yok ön torsiyondan aracı kaldırmak bir yere kadar oda yetmiyor bir çok yere sorduk hepsinden olumsuz yanıt aldık yani değişik bir yöntemi varsa sizde yaptırıp resim atarsanız bizde bir hal çaresine bakalım motor konusunda yardım isterseniz cumartesi günü olmak kaydıyla buraya gelirseniz ostim, ivedik, yıldız sanayi ve hurdacılar sitesine gideriz kendiniz görürsünüz orada beraber sorarız.
Kirmizi l 300
Uploadfromtaptalk1451771086378

Jant 16 bi kere bestalarda 15 bi kere 4 cm buradan yukseldi mi , bestada 195 lastik bar resimdeki araba tahminim 31 lastik var bundan da 6 cm yukseldi etti 10, 5 cm de torsiyondan etti 15 bu kadar basit jant lastik fark ettirir fakat biz 31 lastik atariz ama araba olur bu motorla, o yuzden ince yuksek lastik olacak
Uploadfromtaptalk1451771627805
benim cereze koydugum lastikler gibi orjinalinden ne kadar farkli 225 lastik bide

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kirmizi l 300 Ekli dosyayı görüntüle 3480

Jant 16 bi kere bestalarda 15 bi kere 4 cm buradan yukseldi mi , bestada 195 lastik bar resimdeki araba tahminim 31 lastik var bundan da 6 cm yukseldi etti 10, 5 cm de torsiyondan etti 15 bu kadar basit jant lastik fark ettirir fakat biz 31 lastik atariz ama araba olur bu motorla, o yuzden ince yuksek lastik olacak Ekli dosyayı görüntüle 3482 benim cereze koydugum lastikler gibi orjinalinden ne kadar farkli 225 lastik bide

Uploadfromtaptalk1451771762791
Uploadfromtaptalk1451771802434
Uploadfromtaptalk1451771869193

bu l300 normal i 4x4 e ceviremezmiyiz sonucda alt yapı aynı defransiyel sanzuman ara sanzuman ve ön huplar komple pajero ben bunun icin biraz kafa yordum on difransiyel yeri filan var tek sıkıntı travez düsük kalıp motor blok takozlarının ordan on difransiyelin saftı gecerken sıkıntı oluyor
tam semasını bulamadım bulsam yapacam birseyler

bu l300 normal i 4x4 e ceviremezmiyiz sonucda alt yapı aynı defransiyel sanzuman ara sanzuman ve ön huplar komple pajero ben bunun icin biraz kafa yordum on difransiyel yeri filan var tek sıkıntı travez düsük kalıp motor blok takozlarının ordan on difransiyelin saftı gecerken sıkıntı oluyor
tam semasını bulamadım bulsam yapacam birseyler
Ben size bu l 300 on duZen resimlerini atarim hem duzun hem 4wd nin ama sizin yerimizde olsam kia besta 4wd alirim arada sirada satacak oluyor

Ben size bu l 300 on duZen resimlerini atarim hem duzun hem 4wd nin ama sizin yerimizde olsam kia besta 4wd alirim arada sirada satacak oluyor

elimde l300 um var satamıyorum ve elimde pajero defransiyel sanzuman huplar hepsi var sadece ön düzende ne farklılık var o lazım bana whatsapdan atabilirseniz cok sevinirim özelden numaramı yolluyorum

sagolasın abim farklılık yok gibi gösteriyor parcanın fotografı olamyınca olmuyor motor takozları nasıl alt travezler nasıl tasıyıcılarda farklılık varmı ön defransiyele giden saft bende motor takozuna denk geliyor orda ne gibi degişiklik var o önemli zaten su an arka defransiyel pajero bende lsd

sagolasın abim farklılık yok gibi gösteriyor parcanın fotografı olamyınca olmuyor motor takozları nasıl alt travezler nasıl tasıyıcılarda farklılık varmı ön defransiyele giden saft bende motor takozuna denk geliyor orda ne gibi degişiklik var o önemli zaten su an arka defransiyel pajero bende lsd
Farki soyle anlayabilirsiniz siteden 2wd l 300 un parca listesini acin, takozlarin,alt travezer vs parcalarin oem numarasina bakin fark varsa parcalar degisiktir

Merhaba
Istanbul Avrupa yakasinda turbo ustasi tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. Arac: L300 2.5 Turbodizel. Ufak servis yapilmasi gerek.

Merhaba
Istanbul Avrupa yakasinda turbo ustasi tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. Arac: L300 2.5 Turbodizel. Ufak servis yapilmasi gerek.
ikitelli bağcılar/güngören sanayi sitesinde var turbocu, servisin ismini unuttum.
nascarjip e telefon açıp danışabilirsiniz, 2,7 lerin turbo tamir/değişimi için çalıştıkları iyi bir yer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri