Bisiklet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,560
Ynt: Bisiklet

Konu ile ilgili bilgiler için herkese teşekkürler...Bende açılan bu konuya küçük bir gönderme yapmak isterim. Çok uzun yıllardır motosiklete biniyorum. Daha çok uzun yola çıkıyorum. Ancak hep hayalimde bir chopper bisiklet yapmak vardı. Bu hayalimi oğlumla birlikte bu yaz gerçeğe dönüştürdük. Ortaya çıkan şey hepimizi gerçekten çok mutlu etti. Elimizde ki imkanlarla, farklı bir şey yaptığımıza inanıyorum...Ekte resimlerini gönderiyorum. Bu konu ile ilgili ilgili görüş ve yorumlarınızı bekliyorum...şimdiden herkese teşekkürler....

Grnt1144

IMG00142 20110924 1816

IMG00144 20110924 1816

Etiketler

BİSİKLET TERCİHİ
Merhaba arkadaşlar Bursada yaşıyorum.şehir de gezebileceğim bisiklet arıyorum.Bu konuda malesef yeteri kadar bilgim yok.Tecrubelerinmizden yararlanmak istiyorum.Baza bilgiler edeindim örneğin sedano 321 şehir bisikleti olarak ideal bir bisiklet olduğu yazıyor yorumlarda bunun yanında beni inceledeğim kadarı ile salcano londan m de iyi gibi geliyor.Benim boyum 1.71 sandero 321 kadro boyu ise 19 inç sizce bu benim için uygun olurmu?Salcano London m nin kadro boyunu bilmiyorum.Bunlarla ilgi bilgi verirseniz sevinirim.Alternatif bisiklet önerilerinede açığım.Şimdiden teşekkür ediyorum...

boyunuz 1,71 ise 19 inç size büyük gelir, şehir bisikleti olarak 17 inç, dağ bisikleti için ise 15-16 inç bence size daha uygun olacaktır,

bisikleti alırken kadronun kaliteli olması çok önemli, diğer ekipmanlar zamanla daha kaliteli ve hafif donanımlarla değiştirilme şansı var,

ancak benim fikrim, en iyisi alırken bütçeyi imkan dahilinde zorlayıp mümkün olduğunca kaliteli bir bisiklet almak en iyisi,

james dean' Alıntı:
Konu ile ilgili bilgiler için herkese teşekkürler...Bende açılan bu konuya küçük bir gönderme yapmak isterim. Çok uzun yıllardır motosiklete biniyorum. Daha çok uzun yola çıkıyorum. Ancak hep hayalimde bir chopper bisiklet yapmak vardı. Bu hayalimi oğlumla birlikte bu yaz gerçeğe dönüştürdük. Ortaya çıkan şey hepimizi gerçekten çok mutlu etti. Elimizde ki imkanlarla, farklı bir şey yaptığımıza inanıyorum...Ekte resimlerini gönderiyorum. Bu konu ile ilgili ilgili görüş ve yorumlarınızı bekliyorum...şimdiden herkese teşekkürler....[attachment=1][attachment=2][attachment=3]
merhaba bu tarz bisikletlerin sürüşü nasıl duruşu çok şık ve orjinal

Bu bilgiler benim için de son derece faydalı oldu. Özellikle vites ve bisiklet çeşitlerinin anlatılması son derece iyi oldu. Sanırım benim için şehir ve gezi bisikleti en ideali.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR