Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 329
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,526
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben mehmet, bandırmadan herkese selamlar, bisiklet işine yeni başladım (sedona borla). Daha önce motor sürüyordum, çadırla kamp yapıyordum, artık aile var bundan sonra karavan ve bisiklet yapıcaz...(henüz karavan alamadım:()

Etiketler

Merhabalar bende hem bisiklet hem 4x4 severim ikizide arazide iyi yol alıyor :smiley: işim icabı Ağrı Doğubeyazıttayım kron xc 150 d ye sahibim keşişin bahçesi ishakpaşa vazgeçilmez rotalarımız yolunuz düşerse beraber de gideriz tüm bisikletseverlere selamlar :smiley:

Merhaba ben Bilal ALTUNTAŞ ve nakilli bir gencim :smiley: buda sitem www.gezginfener.com

Gezmeyi kamp yapmayı severim durmadan yeni yerler keşfetmek peşindeyim geçen sene bisiklet ile tur yapmaya merak saldım ve bunu Organ nakline destek olsun diye 17 mayıs 2014 yılında Çanakkale turu yapacağım amacım organ nakline destek olmak şuan hazırlıklar ve denemeler yapıyorum benimle birlikte tura katılmak isteyen irtibata geçebilir. :smiley:

Selamlar Millet, Son zamanlarda pek sık giremesem de gezenbilir'in eskilerinden sayılırım.
Geçtiğimiz ay bir arkadaşımızın doğum günü için kendisine Decathlon'dan Rockrider 5.0 marka bisiklet hediye ettik. 10 kişi olunca böyle bir hediye almak ucuza geliyor :smiley: Tabi 'olm ben yalnız mı bineceğim bisiklete' diyince gittim ben de kendime rockrider 5.2 aldım.
Şimdilik sadece hafta sonları Küçükçekmece Atakent-Kanarya-Menekşe-Florya-Yeşilköy-Bakırköy-Zeytinburnu-Eminönü hattında sahil boyunca ortalama 50-70 km'lik geziler yapıyorum.
Kondisyonuma güvenemediğim için yokuşlu parkurlara veya off road parkurlarına cesaret edemiyorum.
Farklı rotalar veya geziler için eşlik edebileceğim Gezenbilir'ciler var mıdır?

Merhaba, bende aranıza yeni katıldım hem MTB hem kampçılık ile ilgileniyorum boş vakitlerimde haftasonu direk çamkuruya çıkıp hem kamp kurup hemde bisiklete biniyorum:smiley:=

Herkese selam, adım Kadir iş gereği Adıyamanda yaşıyorum, cube peloton ve salcano mtb sahibiyim , son zamanlarda daha çok yol kullanıyorum , küçük ama bisiklet sevdalısı bir grubumuz var , tüm bisikletseverlere selamlar..

Merhabalar. Metin ben, istanbulda yaşıyorum. Bir kaç ay önce bisiklet almaya karar verip sonunda da Trek 7.1 sahibi oldum. Şimdiden istanbul içi ve çevresi turlara başladım,. Mayıs sonuna doğru da izmirden güneye doğru 2 haftalık bir yolculuk planım var. Bu tarz kafada arkadalşarla birlikte de yolculuk yapmak isterim. Mutlu günler herkese...

Merhaba ben Volkan Antalyada ikamet ediyorum trek 4300 d ve ghost 2090 kullanıyorum tarzım dağ bisikltciliği her fırsatta binerim dağlarda gezerim.

Merhabalar Spor ve Doğayı severler.

Adım EMRE CAN, 6 Ağustos 1994 - Giresun doğumluyum. Kırklareli Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı mezunuyum Bir operatör firmasında çalışıyorum.
Bt'win Rockrider 520 bisiklet sahibiyim ve bisikletle gezmeye bayılıyorum her türlü gezi için iletişime geçebilirsiniz. Eğer çalışmıyorsam mutlaka gelirim :smiley:

Merhaba gezenbilir ahalisi. Ben Sami 1990 doğumluyum ve İstanbul Kadıköy Erenköy' de yaşıyorum. Aktif bir GIANT XTC2 MTB kullanıcısıyım. Hemen hemen her akşam Caddebostan sahilde turluyorum. Çevredeki arkadaşları sahil turuna beklerim. Aynı zamanda aktif olarak Buschcraf modunda Hiking , Camping ve Okçulukla uğraşıyorum.. MTB ile heybeleri doldurup uzun yollara çıkıyorum. Henüz Yalova dan daha uzağa gitmişliğim yok ama tekliflere açığım :smiley:)

Merhaba, adım Kadircan, 40 yaşındayım, uzun bir süredir Gezenbilir sitesinde aktif değildim, ilk bisikletimi 1991 yılında staj paramla taksitle SCOOT marka almıştım kendisi halen durur :smiley: şimdi evliyim ve bir oğlum var nasipse ikinciside iki ay sonra ailemize katılacak. Şuana kadar oğlum ve ben beraber bisiklet kullanamadık artık kısmetse kullanmaya başlayacağız, Oğlum 8 yaşında ve onun bisikleti başlangıç olarak 24"lik orbis, önümüzdeki yaz ikimizinde bisikletini güncellemek istiyorum.

Merhaba;

İstanbul'dayım adım Çağdaş,Kron xc 250 ye biniyorum,ikinci senesinde biraz modifiye ettim vitesler 21den 24 e yükseldi ayrıca v frenler disk fren oldu,zincir,jantlar,arka rulman değişti.Ayna kolun büyüğü takıldı.Lastikler 2.00'dan 1.75'e değiştirildi.2 yıldır İstanbul'da gördüğünüz her hava şartında her gün Yedikule/Sirkeci ( yaklaşık 8 km) işe gidip geliyorum.

arkadaşlar keyfiniz bol olsun diyerek lapin konuya gireceğim. 2 3 aydır bisiklet bakmaktayım. Kafam fırın ekmek gibi oldu şimdiden, yardımlarınızı aç çok demeden bekliyorum. Aklımda kalan öncelikler şunlar;
v fren, 28 jant, amörtüsörsüz, yarış bisikleti olması tercihim. Orta sekment fiyat aralığım yardımcı olursanız sizler gibi bu zevkli eglencenin içinde bulunmak isterim

İstanbul anadolu yakadayım. Kışın işe düzenli bisikletle gidip gelmem haricinde, yazın gelmesiyle İstanbul yakın çevresinde günübirlik veya hafta sonu kamplı turlar yapmak eğlenceli olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.