Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,915
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Hoşgeldiniz. Umut Bey ben de yazları Ankara dayım.Pazar günleri için farklı alternatifler ararsanız Ankara için güzel bisiklet grupları var,turları oluyor. Univega'yı ilk defa duydum ama alman malı olması güven verici gerçekten :smiley:

Etiketler

selam

adım okan, istanbul - anadolu yakası'nda oturuyorum. bisikletim trek mb. sevgiler herkese...

Selamlar hepinize.. Hasan Basri ben, İstanbul Ataşehirden, bir arkadaşıma uyup yıllar sonra bisiklet aldım, en son 15 sene önce felan bindim herhalde, geçen hafta sonu ilk sürüşümüzü yaptık ve bostancı kartal arası gittik geldik 24 km.. ama zerre kadar yorulmadım sadece kaseyi biraz ağrıttık :smiley: Bu arada bisikletim Salcano 242 Shimano şu anlık memnunum bir sıkıntım yok..
sevgiler, saygılar.. hayırlı yolculuklar..

hasanbasrib' Alıntı:
Selamlar hepinize.. Hasan Basri ben, İstanbul Ataşehirden, bir arkadaşıma uyup yıllar sonra bisiklet aldım, en son 15 sene önce felan bindim herhalde, geçen hafta sonu ilk sürüşümüzü yaptık ve bostancı kartal arası gittik geldik 24 km.. ama zerre kadar yorulmadım sadece kaseyi biraz ağrıttık :smiley: Bu arada bisikletim Salcano 242 Shimano şu anlık memnunum bir sıkıntım yok..
sevgiler, saygılar.. hayırlı yolculuklar..

İyi ki arkadaşınıza uymuşsunuz o zaman :smiley: Kase alışıyor zamanla,dert etmeyin.Daha fazla mesafe süreceksiniz veya çok çok rahatsız ederse sele pedli tayt alabilirsiniz ilerisi için.Ne olursa olsun kask takmayı da ihmal etmeyin ;)

requiem' Alıntı:
selam

adım okan, istanbul - anadolu yakası'nda oturuyorum. bisikletim trek mb. sevgiler herkese...

Merhaba,hoşgeldiniz :smiley:

Ben Muammer Gültekin =))
1 Ağustos 1990, Garmisch-Partenkirchen doğumluyum. Lakin Antalya'da yaşamaktayım.. :smiley:
Süleyman Demirel Üniversitesi, Peyzaj ÖnLisans ve
Anadolu Üniversitesi, İşletme Lisans Mezunuyum.
Akdeniz Üniversitesi, Çevre Koruma ve Kontrol Öğrencisiyim..

Profesyonel olarak Kişisel Gelişim ile ilgilenmekle birlikte bu alanda Yaşam Koçluğu ve Beyin Dili Programlama (NLP) Eğitimleri vermekteyim. Hayat amacım, Hayati tam manasiyla yasamak konusunda Bilinçli, Mutlu ve Huzurlu adimlar atip, Gelismek ve degismek isteyen her Insana yardimci olup, destek olup, firsatları görmesini sağlayıp hayatina pozitif etkiler birakarak, gözlerindeki parlayan Mutluluğu sonsuza dek daim kılmaktır. :smiley:

www.muammergultekin.com​

Bisikletimin Teknik Özellikleri
Marka: Bianchi
Model: SHARK SF
Kadro: Yüksek dayanımlı çelik Süspansiyonlu
Maşa: Süspansiyon "HL-ZOOM" 1.1/8"
Jant: BYTE STRONG 26"X1.75 TEK KATLI ALÜMİNYUM GÜMÜŞ 36H
Lastik: 26X1.95 53-559 SİYAH
Vites : SHIMANO TOURNEY SERIES - 21 VİTES
Fren: V-Fren ALÜMİNYUM
Sele: STRACE 5307 SİYAH
Fiyat: 416,00 TL

Kaynak: Bilgileri Bianchi'nin Resmi Sitesinden edindim. | http://www.bianchi.com.tr/urunler.aspx?kat=2&akat=2&urunid=211

3 yıldır tek ulaşım aracım : Okyanus :D Yağmurda çamurda, hastalıkta sağlıkta.. :p Hayat O'nsuz çok Yavaş..

547946 297156097042433 1081433242 n

Selamlar Mustafa Ekici İstanbul Kadıköyden yıllar sonra tekrar bisiklet almaya karar verdim uzun zaman önce yol bisikletim vardı sürekli kullanırdım ama yaklaşaık 10 yılı aşkın bir süredir kullanmıyorum henüz bisikletim yok ama en kısa zamanda alıp bende aranıza katılmak istiyorum

tabi yol bisikletleri hakkında yardımlarınızı bekliyorum :smiley:

Saygılar

Selam Lüleburgazdan Mücahit 1999 doğumluyum Salcano Ng 650V fren almayı düşünüyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=88589.0 cevap yazarmısınız :smiley:

bisiklet haricinde kamp yapmayıda düşünüyorum :smiley:

Merhabalar Kadikoyden her yaz hafta sonlari sabahtan Caddebostan sahilde bisiklet turu yapmayi planlayip bir turlu gerceklestiremeyen ben, Kerem aranizdayim. :smiley:

merhaba ben tolga kuşadasından 86 doğumluyum. artvin çoruh üniversitesinde 4. sınıf sosyoloji okuyorum, aranıza yeni katıldım bisikletim carraro 420. bu yaz kuşadasından çıkıp kaş a kadar bisikletle çadır konaklamalı bir tur yapmayı düşünüyorum, şimdilik turu tek başıma gerçekleştireceğim.

labirent300a' Alıntı:
merhaba ben tolga kuşadasından 86 doğumluyum. artvin çoruh üniversitesinde 4. sınıf sosyoloji okuyorum, aranıza yeni katıldım bisikletim carraro 420. bu yaz kuşadasından çıkıp kaş a kadar bisikletle çadır konaklamalı bir tur yapmayı düşünüyorum, şimdilik turu tek başıma gerçekleştireceğim.

en azından bir arkdaş daha bul , tek başına tura çıkmak pek iyi bir şey değil :smiley:

Neden iyi olmasın? Ben spor ve gezi aktivitelerimin neredeyse yarısını tek başıma yaptım. Çok daha yüksek performans elde ediyorum yalnız olduğumda. Çarşamba gece umarım Gökçeada/Bozcada/Gelibolu/Truva/Assos/Çanakkale merkez taraflarını bisikletimle gezeceğim bir hafta kadar...

Bu da yine ben:
168885_10150944350259895_1405628896_n.jpg

herhangi bir olumsuz durumda , kaza vs. yalnız olmak iyi değil o yüzden söyledim benim de büyüklerimde duyduğum bu ama yine de keyfiniz bilir . 45 yaşındaki 25 yıldır sürekli bisiklete binen yarışlara katılan ve uzun turlara cıkan bir abim bile tek başınıza uzun turlara cıkmayın diyor :smiley:

selamlar.
İsmim serkan.bende aranıza katıldım.aslında uzun zamandır forumdaydım ama bisilet sporuna olan sevdam beni dağcılıkdan bu spora tekrar yönelmeme sebep oldu.
istanbul esenkentte ikamet ediyorum.
özel yapmış olduğum salcano astro 212 HD bisikletim var.yakın zamanda kadroyu değiştiricem.genel olarak enduro ve all mountain tarzı sürüş yapmaktayım.
herkese iyi forumlar dilerim.

maksat spor yapmak kondusyon kazanmaksa tek bsina tur yapmak daha iyi...3 gun once bisikletimle kayseriden avanosa gittim 1 gun cadir konaklama yaptim... urgup goreme ihlara vadisi yapmayida dusunuyordum ama tek basima canim sıkıldı ertesi gun dondum geldim... 30 saatn icinde 170 km pedal cevirdim... sporcu olsaydim kondusyon kazandim diye sevinirdim gziden bana kalan birkac tane fotograf... bence tek basina tur yapmak insani boğan bisey... yanina bi adam bul daha guzel olur

Merhaba, ben İstanbul`dan Göktuğ. 10 yıldır dağ bisikleti kullanıyorum ve macerayı çok seviyorum. Kuzenimde enduro vardı bir ara, onunla kamplara giderdik sonra sattı ve jip aldı arada hala gideriz, babamın iş arkadaşlarının karavanları var ve bazen onla da kamplara gideriz, Halamlar avcı, eniştemler ava giderken beni de yanlarına alır açıkçası hep bu tür bir yaşamın içinde büyüdüm ve çok zevk alıyorum. Ama dağ bisikletinin tadını hiçbirinden alamadım jip desen motor gücüyle gaza bassan zaten gidiyor, motosiklet te aynı ama bisiklet tamamen sana bağlı, kuşların sesini dinleme imkanın da oluyor. Tamamen rüzgar, hayvanlar ve sen.. Bu yüzden dağ bisikletini çok seviyorum. Yeni üye oldum. Gezilere giden olursa benide çağrırsa sevinirim :smiley: Kendinize iyi bakın

Herkese Merhabalar.
Ben Ömer DARENDE, Aslen Malatyaliyim ama Tarsus- Mersinde yasiyorum. Eczaciyim.
Her turlu doga sporuna ilgim vardir ve aktif olarak; trekking, kampçılık, dagcilik , bisiklet, tenis gibi sporlar yapiyorum. Ayrica Lisansli Turkiye Otomobil Sporlari Gozetmeniyim ve fprmula 1, Ralli, otokros ve bir cok off-road yarislarinda gorev aldim. Yaşamın sunduğu güzellikleri, doğayı ve spor yapmayi seviyorum. Grubu inceledim ve cok begendim.

Herkese sevgiler, selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR