Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 329
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,530
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

merhabayın
adil ben, salcanoyu sevenler ve güçlendirme derneği başkanıyım. istanbul sahilboyu, orman içi takılsam da yazın sınır tanımadan kayboluyorum.

Etiketler

selam ben ugur tem 1 de turkiyede olacagım etkinlikler olur ins diyorum...

slm buen ugur tem 1 de turkiyede olacagim etkinlikler olur ins diyorum

merhaba ben ugur tem 1 de turkiyede olacagım 20 gunluk iznim var... etkinlikle olur ins diyorum

Merhaba herkese 1987 doğumluyum adım Özgün Ankara da yaşıyorum. Kron xc500 ile bisiklet sporuna merhaba dedim. Eğer Ankara da yeni başlayanlar için gezi vs turlar düzenlenirse seve seve katılırım. İletişim ozqunce@gmail.com . Paintball işi ile uğraşıyorum.

ozqunce' Alıntı:
Merhaba herkese 1987 doğumluyum adım Özgün Ankara da yaşıyorum. Kron xc500 ile bisiklet sporuna merhaba dedim. Eğer Ankara da yeni başlayanlar için gezi vs turlar düzenlenirse seve seve katılırım. İletişim ozqunce@gmail.com . Paintball işi ile uğraşıyorum.

Özgün merhaba,hoşgeldin.Ankara için farklı bisiklet grupları var. Ankara dışında öğrenci olduğum için sadece yazları sürebiliyorum ben de Ankara da.

Geçen yaz ben Bisiklet Gönül Birliği (BGB) ile turlara çıkmıştım ve çok memnundum.Yeni başlayan olmanda o kadar önemli değil,Mustafa Hoca'ya durumunu söylersen o her türlü yardımcı oluyor ;) Gruba facebook üzerinden ulaşabilirsin. Bisiklet Gönül Birliği (Heart Union With Bicycle)

Re: Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

ozy87' Alıntı:
Özgün merhaba,hoşgeldin.Ankara için farklı bisiklet grupları var. Ankara dışında öğrenci olduğum için sadece yazları sürebiliyorum ben de Ankara da.

Geçen yaz ben Bisiklet Gönül Birliği (BGB) ile turlara çıkmıştım ve çok memnundum.Yeni başlayan olmanda o kadar önemli değil,Mustafa Hoca'ya durumunu söylersen o her türlü yardımcı oluyor ;) Gruba facebook üzerinden ulaşabilirsin. Bisiklet Gönül Birliği (Heart Union With Bicycle)
Teşekkür ederim. Şu anda PAB Ankaranın peşine takılmış bulunmaktayım;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ben Selman. yaş 46. Kasım 2011 den beri İstanbul'da, Anadolu yakasında işe giderken (gidiş-dönüş ~20 km) bisiklet kullanıyorum - hava ve diğer şartlar uygun oldukça. diğer zamanlarda da 40 - 50 km şehir içi gezileri veya haberdar olduğum turlara katılıyorum.
maksat spor olsun, özgür ve temiz ulaşım olsun, zevkli olsun. ve insanların gözü bisiklet kullanan yetişkinlere alışsın...

merhaba, ben Murat. 1982 dogumluyum.
Antalya'da oturuyorum. uzun zaman aradan sonra yeni Scoot sub 30'umla bısıkletlıler kervanına katıldım.
cnc operatörü olarak çalısıyorum.
en kısa zamanda da persembe aksamı bısıkletcılerı arasında olmayı umuyorum.
herkese kazasız pedallamalar dileğiyle.

Ben ahmet sarıyerde oturuyorum yıllar sonra tekrar bisiklete sarıldım trek 3700 le başladım. Geziler olursa seve seve katılırım, herkese ıyı suruşler

ahmetonay' Alıntı:
Ben ahmet sarıyerde oturuyorum yıllar sonra tekrar bisiklete sarıldım trek 3700 le başladım. Geziler olursa seve seve katılırım, herkese ıyı suruşler

Hosgeldiniz , hayırlı olsun :smiley:

forumlarda o taraflarda oturanları ve yakındaki grupları bulabilirsiniz ,

Keyifli pedallamalar ...

merhaba, ben onur. fitness antrenörüyüm. bisiklet ve trekking konusunda aktif bir yaşam sürüyorum. her türlü etkinliğe açığım :smiley:

Adım Umut Çelikel, Ankara Çayyolu Mesa Koru Sitesindeyiz şimdilik. Biraz kendimden bahsedeyim tanışma baabında
1973 Ankara doğumluyum ve evliyim. 90 TED ve 96 ODTÜ Şehir Planlama mezunuyum ancak 8 yıldır Hoşdere'de Penta A.Ş. adlı bir medikal firmada çalışmaktayım. Askerlikten sonra 2001 krizi çıktığında 1 sene kadar dil okulu ayağına Londra'da kalarak Decathlon'da bisiklet bölümünde satış ve montajda çalıştım. Böylece ortaokul ve lise yıllarımda kullandığım standart Bisan ve Peugeot Racer bisikletlerden sonra esas zehri aldım. Ancak iş güç evlilik vs derken biraz daha yavaşlayarak 4x4 ve offroad işine sardırdım. Fargo, Land Rover Defender ve Toyota Hilux derken en son 87 model Land Cruiser BJ60 kullanıyordum, ancak ayda 2-3 defa kullanmaktan ötürü satıp ev almak üzere peşinat yaptım Tabi kanalize olacak hobi kalmayınca tekrar eski heyecanlar depreşti ve hanımdan gizli gizli bisiklet arayış ve incelemelerine giriştim

Çıkış noktasında MTB'lere baktım klasik olarak, hedefim 1500 TL gibi bir rakama kendime biraz daha düzgün birşey, hanıma da daha alt seviye birşey almaktı. İnterneti, Ankara'da Sadun Berker'in Performans Bisikletini, Delta'yı ve Erdoğanları gezdim. Hatta ve hatta Bisiklet Dünyası ve Yıba çarşısındaki yerleri bile dolaştım inanmazsınız Sonunda forumlardaki tecrübelerin de yardımıyla bisiklet bisikletçiden alınır, motorcudan alınmaz mantığı ile işi daha profesyonel yapan bisikletçilere kaydım. MTB'lere bakıp dururken Erdoğanlar'da aşağıdaki linki olan Univega Terrero 300 model City/Cross Bike'a yapıştım nedendir bilinmez.

http://www.univega.com/en/bikes/models-2012/category/cross-3/model/terreno-300-3.html

Bu iş aşk meselesi tabi diyecek çok da birşey yok Ancak kullanım amacımızı düşününce koca MT lastikli MTB'ler yerine ağırlıklı Çayyolu'nda, Eymir'de, tatilde (bu sene Bördübet Amazon Klüp gibi) patikalarda kullanacağımız bisiklet için ön süspansiyonlu 28" City Bike almak çok daha mantıklı geldi, bilemiyorum ne kadar doğrudur...Sonuçta dün itibarı ile Erdoğanlar'dan kendime linkteki hidrolik disk frenli, deore arka takımlı M size Univega 300'ü, hanıma da S size ve ladies kadro mekanik diskli Univega 200'ü Thule araç arkası taşıyıcı ile beraber aldım Planladığım bütçenin biraz üstüne çıktım ancak 8 taksit alınca fark 1-2 taksit gibiydi kıyamadım daha alt seviye birşey almaya. Bunda yeni tanıştığım Univega'nın direk olarak Almanya'da üretilmesi, ekipmanına göre MTB'lere göre fiyatının daha makul olması ve tipi vs etkili oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR