Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 329
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,531

GEZENBİLİR

Admin
Web
www.gezenbilir.com
Bu bölümde sadece kendinizi tanıtıp, diğer arkadaşlarımızın sizi daha iyi tanımasına yardımcı olabilirsiniz. Kullanıcı adınızın altına isminizi yazmanız, sizi tanımamızı kolaylaştıracaktır.

Etiketler
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhaba. Bisikletlilerin tanışma bölümü burası ve ilk mesaj benden. Ben Alican Pek, 1985 doğumluyum. Trek FX 7.3 bisiklete sahibim. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü öğrencisiyim. Grafik tasarım ve illüstrasyon ile ilgileniyorum. Ayrıca fotoğraf çekiyorum.

Merhaba. Barış Akdere. 19 Temmuz 1980, İzmir - Bornova'da dünyaya geldim. İzmir -Torbalı'da yaşıyorum. Ege üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya mezunuyum. Okulun bisiklet topluluğu olan EBİT sayesinde yurtiçi ve yurtdışı bisiklet tecrübelerim oldu. Mağaracılık ilgilendiğim diğer doğa sporu. Doğa yürüyüşleri dışında bagajlı turlar ve kamplı mtb turları en sevdiklerimdir. Halen bir mtb, bir de yol bisikletim var ve arkadaşlarla sürüşe devam ediyoruz. Sevgiler.

Merhaba Arkadaşlar. Serkan Taşdelen ben. 18 Şubat 1982, Erzincan doğumluyum ve şuan uzun yılların ardından Erzincan'da yaşıyorum. Uzun Yol Bisiklet Sporcusuyum. Kron XC3000 kullanıcısıyım ve çok memnunum. Uzun yol içi MTB kadro her ne kadar uygun görünmese de yıllardır kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım. Yaptığım projelere ve yapacağım projelere gezenbilir.com'un dışında www.pedalla.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Sevgi ve saygılarımla.

Merhabalar. Bende Bekir Çalışkan. İstanbulda yaşıyorum. Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. Bende'de kron XC 3000 var.

İlk işim, siteye üyelikten sonra bisikletle ilgili bir bölüm var mı diye bakmak oldu. Bisiklet harici doğa sporları ile uğraşmayı seviyorum. Treking, kaya tırmanışı, oryantiring gibi şeyler daha doğrusu beni doğaya bağlayan sporlar. Tekrardan herkese merhaba.

merhaba arkadaşlar
ben oya topçu.bisilkletim mualla ile (bianchi orion) rizenin bayırlarında turlamaya başladık,tabi ki yağmur izin verdikçe :smiley:
yağsa da, açsa da çok keyif alıyoruz..

merhaba ben onur.Ahmet yesevi üniversitesi yönetim bilişim sistemleri öğrencisiyim.Aynı zamanda bir firmanın telekomünikasyon bölümünde çalışıyorum.Bisiklete binmeyi çok seviyorum.Bu işi profesyonel olarak yapmak niyetindeyim.Şu anda biskletimin markası Bianchi track.Acemiliğimi bu bisiklette attıktan sonra scott almak niyetindeyim.İstanbul/Merterde oturuyorum ve bisiklete gürpınar/büyükçekmecede biniyorum.Eğer o taraflarda binen varsa lütfen benimle irtibata geçsin.msn adresim: onur@easy.com

Merhaba ben İzmir'den Özgür.. Ege Üniversitesi Tekstil Müh. 4. sınıf öğrencisiyim..
Ege Üniversitesi Bisiklet Topluluğu (ebit) ve İzmir Bisiklet Derneği (İBD) üyesiyim...
Mart'08 de bisikletimin çalınması ile zorunlu ara verdim...

Merhaba , ben Konya'dan Uğur. Bisikleti ve doğayı çok seviyorum. Şanslıyım çünki Konya'da mükemmel bir bisiklet gurubu var :smiley: Hafta sonları Mesut Hocam ve diğer Ironmen 'lerin muhteşem gezilerine katılabiliyorum ( gücüm yettiğince).

merhaba , ben İzmirden Gürkan. sedona borla kullanıyorum, bisikletim aynı zamanda işe gidip gelirken kullandığım harika bi ulaşım aracı ama hafta sonları izmirli pekçok pedal dostumla turlara katılıp gezmek dahada keyifli , doğada bisiklet kullanmak ve tepe tırmanışları favorim, yakında manisa spil yeni hedefim kasım ayı içerisinde bu tırmanışa manisalı bisikletseverleride bekliyorum

Bende Bolu'dan...
Aslen Beden Eğitimi Öğretmeni olmakla birlikte ki 6 yıl yaptım 3 yıldır MEB. EĞİTEK Bilgisayar Formatörlüğü, 18 aydırda Türkiye Eskrim Federasyonu Asbaşkanlığı yapmaktayım. Bianch Wap bisikletimle hava muhalefeti olmadığı sürece bir gün 10, bir gün 25 km yol yapıyorum.

selam ben yeni üyeyim bu siteyi arkadaş tavsiyesiyle buldum. acemi bir bisiklet kullanıcısıyım henüz bir bisikletim bile yok ama bisiklet kullanmayı seviyorum.tracking ve bisiklet turları ilgimi çeken sporlar

Selam,

1970 doğumluyum,hem ulaşım aracı hemde sporu zevkli hale getiren bisikleti maalesef gündelik hayatımızda kullanamamak beni üzüyor. Yurtdışında doğup büyüdüğümden dolayı bu farkı görebilmekteyim. Gerçi bunu anlayabilmek için yurtdışında yaşamanıza da gerek yok ya.
Bisikletimle şehir içinde yollara çıktığım zaman iki kat daha performans sergilemem gerekiyor ,çünkü arabayla biile trafikte zorlanıyorken bisikletli bir kişiyi artık siz düşünün.
Keşke yılda bir kere bile olsa tüm motorlu araçların (ambulans,itfaiye vs. hariç) trafiğe çıkması yasaklanıp,bisikletlerle ulaşıma yol verilsede bizlerde zevkini çıkartabilsek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR