Biraz da Gülelim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,243
Ynt: Biraz da Gülelim

Adamın biri işine giderken tam da tımarhanenin önünde lastiği patlar , arar çekiciyi gelip giden yok, işe de geç kalmıştır. Lastiği kendi değiştirmeye karar verir. Çıkarır bijonları , sert bir rüzgar eser ve 4 bijon ızgaradan kanalizasyona karışır.
Tımarhanenin camından deli bağırır ;
-Ne yapıyorsun ?
Adam ;
-Lastik patladı bijonlarda ızgaradan aşağıya düştü oyalama beni.
Deli ;
-O zaman her tekerden bir bijon çıkar ve her lastikte 3'er bijonla devam et , bu seni iş yerine kadar götürür.
Adam düşünür ve gayet mantıklı gelir , ben bunu nasıl düşünemedim diye hayıflanır kendi kendine. Ve deliye sorar.
-Sen gayet akıllı birine benziyorsun burada işin ne ?

-Biz delilikten yatıyoruz arkadaşım salaklıktan değil. :D :D :D

Etiketler

son zamanların en olay videosu arkadaşlar :D
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53208/ucgen-biciminde-birbirimize-takacagiz

Çocuk babasına :
- Babacığım, annem ile nasıl evlendin?
Adam eşine dönüp :
- Görüyor musun, çocuk bile anlam veremiyor

Adama sormuşlar;
- Sevişirken karınızla konuşur musunuz?
adam
- Tabii, ararsa neden olmasın.

...

1111

2222

3333

55555

4444

şimdi okudum :smiley: siz benim kopyam falan olmalsınız. bir tane madde sekmedi ama kardeşim bir madde seksin. hepsini yapmışım :smiley::smiley::smiley:

80'LERDE ÇOCUK OLMAK VE İCRAATLAR )

1- Gazoz şişesini calkalayıp calkalayıp fışkırtmak

2-İstop oynarken tutulan rengi bulmak uğruna verilen savaşta sokaktan geçen insanlarin ustune atlayip 'tuttum tuttum' diye bagirmak.

3- Bisiklet sürerken elleri bırakıp akrobatik hareketler yapmak ve neticede yere yapışmak .

4-Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.

5-Namaz kılan anneannenin yanına oturup güldürünceye kadar bakmak

6-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu terlik yemek.

7-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını görmek için aradan içeri bakmak

8-Kafayı balkon demirleri arasına sıkıştırmak

9-Balkona gizlenip gelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek

10-Yoldan akan suyun önüne çerden çöpten baraj kurmak

11-Mandalinanın kabuğunu yanındaki arkadaşının yada kardeşinin yüzüne sıkmak

12- Koltuk minderlerinden ev yapmak.

13- Kapı aralarına tırmanmak

14- Komşu evlerin zillerine basıp kaçmak

15- Leblebi yiyip "yusuf" demeye çalışmak

16. Akşam olunca mahallede Saklanmaç, yakartop oynamak...

NOT: Katkı bekliyorum..

bende bi katkı yapmak istiyorum ama bu iğrenç bi o kadarda yav nasıl bi salakça bişi dedirten bişi

sokakta akşama kadar bin bir türlü oyun bulacağız diye iğrençliğe kaçan şeylerden biri

tuğlaları taşlaa ezip toz haline getirdikten sonra tükürüğünle çamur haline getirip kına niyetine eline sürmek ;D ;D

cidowsky' Alıntı:
bende bi katkı yapmak istiyorum ama bu iğrenç bi o kadarda yav nasıl bi salakça bişi dedirten bişi

sokakta akşama kadar bin bir türlü oyun bulacağız diye iğrençliğe kaçan şeylerden biri

tuğlaları taşlaa ezip toz haline getirdikten sonra tükürüğünle çamur haline getirip kına niyetine eline sürmek ;D ;D
Gerçekten çok iğrençmiş. :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR