Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,114
Ynt: Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

merhabalar yapmış olduğunuz gezide almış olduğunuz zek kadar paylaşımlarla bizlerede aynı zevki ve mutluluğu verdiğinizi samimi duygularımla ifade edebilirim bu paylaşımdan doloyı teşekkür ederim

Etiketler

İlahi Rıfat başlığı yeni gördüm inanırmısın. Güzel anlatımın ,fotoğraflar , Özkan ve Tülün ailesinin güzel dostluğu için çok teşekkür ederiz.. Çok güzel bir kamptı.

airboat' Alıntı:
Bence çok ucuza(bir yetmişlik)gidecek.
Biraz kızıştıralımki bir TEK de bize düşer herhalde,
Yarasın Beyler
Hocam,ben kanaatkar bir insanım. :D
btuten' Alıntı:
Bir günlük geziye sığdırdığınız güzellikleri bize de yaşattığınız için
teşekkürler.
Teşekkürler.selamlar
oktay1368' Alıntı:
merhabalar yapmış olduğunuz gezide almış olduğunuz zek kadar paylaşımlarla bizlerede aynı zevki ve mutluluğu verdiğinizi samimi duygularımla ifade edebilirim bu paylaşımdan doloyı teşekkür ederim
Teşekkürler .selamlar
centilmen' Alıntı:
İlahi Rıfat başlığı yeni gördüm inanırmısın. Güzel anlatımın ,fotoğraflar , Özkan ve Tülün ailesinin güzel dostluğu için çok teşekkür ederiz.. Çok güzel bir kamptı.
Ümit bizler teşekkür ederiz.Güzellik sizin güzelliğiniz.
58ayhan' Alıntı:
Bugün ihtibariyle 3 gün burdayım Kızılcı hamamdayım
Gelebilirsem sizi ararım.Selamlar

rtulun' Alıntı:
Hocam,ben kanaatkar bir insanım. :D Teşekkürler.selamlarTeşekkürler .selamlarÜmit bizler teşekkür ederiz.Güzellik sizin güzelliğiniz.Gelebilirsem sizi ararım.Selamlar
Rıfat kardeşim beklerim büyük havuzun yanındayım oto parkta Saygılarımla

Kızlcahamam da Ayhan abi ile buluştuk.
Deneme foto

Farklı bir gezi olmuş. 2012 sezonunu henüz açamıyan bizler için sanki bizde oradaymışız gibi hissettik kendimizi...
Bizde bir Yorkshire terier ile beraber yaşadığımız için beraberinizdeki yorkshire gözümden kaçmadı. Zaten ilk öğrendikleri kelime "gezme" oluyor. Onunda ailesinin kucağında çok mutlu olduğu belli.
Denizli'den selamlar

edessastelio' Alıntı:
Farklı bir gezi olmuş. 2012 sezonunu henüz açamıyan bizler için sanki bizde oradaymışız gibi hissettik kendimizi...
Bizde bir Yorkshire terier ile beraber yaşadığımız için beraberinizdeki yorkshire gözümden kaçmadı. Zaten ilk öğrendikleri kelime "gezme" oluyor. Onunda ailesinin kucağında çok mutlu olduğu belli.
Denizli'den selamlar
Kızımız daisy 10 yaşında ailenin bir parçası.Bir köpekle yaşamanın mutluluğunu ve zorluklarını sizde biliyorsunuzdur.
Ankaradan selamlar.

rtulun' Alıntı:
Kızımız daisy 10 yaşında ailenin bir parçası.Bir köpekle yaşamanın mutluluğunu ve zorluklarını sizde biliyorsunuzdur.
Ankaradan selamlar.
Tekrar merhaba, Rifat bey;
Tabiki zor. Ben ve eşim bu zorluğu görmüyoruz, para ile satın alınan bir varlık olarak görüp, bıkıncada verdiği parayı kurtarma çabasındaki insanlara bazen rastlıyoruz. Bizde sizin gibi gönülden bir hayvansever olduğumuz için kafamızda zorluk yok.
Bizimde oğlumuz Pasha 27/10/2007 ANKARA doğumlu. Aldığımızda 3.5 aylıktı o günden beri Yurtdışı dahil heryere beraber gittik.
Hatta karavanımızı yapılması için Polatlı'da bıraktığımızdada yanımızda idi, otobüsle dönmemiz gerekince bilet almamız bayaa sorun olmuştu.
Geçenyıl Yunanistan'da taksiye binememiştik, kucağımızda olmasına rağmen.
Biz ona can yoldaşımız, stres topumuz diyoruz, hiçbirşey bizim için zorluk değil.Gülü seven dikenine katlanır misali...
Buralara yolunuz düşerse bekleriz.
Selam ve saygılar, hoşçakalın.

edessastelio' Alıntı:
Tabiki zor. Ben ve eşim bu zorluğu görmüyoruz, para ile satın alınan bir varlık olarak görüp, bıkıncada verdiği parayı kurtarma çabasındaki insanlara bazen rastlıyoruz. Bizde sizin gibi gönülden bir hayvansever olduğumuz için kafamızda zorluk yok.
Bizimde oğlumuz Pasha 27/10/2007 ANKARA doğumlu. Aldığımızda 3.5 aylıktı o günden beri Yurtdışı dahil heryere beraber gittik.
Hatta karavanımızı yapılması için Polatlı'da bıraktığımızdada yanımızda idi, otobüsle dönmemiz gerekince bilet almamız bayaa sorun olmuştu.
Biz ona can yoldaşımız, stres topumuz diyoruz, hiçbirşey bizim için zorluk değil.Gülü seven dikenine katlanır misali...
Ahmet kardeşim,sizi çok iyi anlıyorum.
sizinle tanışmaktan zevk duyarım.
selamlar.

edessastelio' Alıntı:

Bir pasha daha! Uzun yaşayasın pasha. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR