Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,112
Ynt: Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

berkcantp' Alıntı:
Ankara'lı hemşerilerim, güzel bir etkinlik, bu kış yediğiniz ayaz sizleri durduramamış, desenize yazın durduramıyacaklar, neşeniz bol olsun.
İlhan bey dileklerinize katılmamak mümkünmü.
gezmen' Alıntı:
"Akıl suyu"nu doğal buz kovasına daldırmışlar, harika!.. ;D

Cavid Sezen
"Akıl suyu"...güzeellll ;D
egeli' Alıntı:
Çok güzel bir etkinlik... Neşeli bir anlatım ve güzel fotoğraflar... Biz geçen yıl mayıs ayında gittiğimiz halde Kızılcahamam oldukça soğuktu. Bu kadar soğuk geçen bir kış sonrası, üstelik zirvede kalmışsınız.. :eek: :eek:

Gezilerinizin hep böyle keyifli geçmesi dileğiyle...
Ülker&Yavuz çok teşekkürler.
saruhan' Alıntı:
İyi günler
Çok güzel bir etkinlik gerçekleştirmişsiniz,bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan
Ankara
Batuhan teşekkürler,güzellikler paylaşıldıkça çoğalır.
abucam' Alıntı:
Evet...Geçen yıl olduğu gibi yine aynı günlerde aynı bölgeyi birbirimizden habersiz gezme başarısını göstermişiz...Aynı gün çekilen Kızılcahamam girişindeki leyleklerin resmi de benden olsun... İnşallah biryerlerde karşılaşmak dileğiyle daha nice gezilere...
Bu direkleri özellikle leylekler için yapmışlar galiba 5-6 adet direk ve hepisinde leylek vardı.(burası bir akaryakıt istasyonu)
ertuğrul' Alıntı:
Paylaşarak bizi de ucundan kıyısından ortak ettiğiniz için sağolun.
ertuğrul teşekkürler.

Etiketler

Rıfat bey güzel ve dolu dolu bir etkinlik olmuş...

LT28 ' in iç fotoları yok mu acaba :smiley:

mdr' Alıntı:
Rıfat bey güzel ve dolu dolu bir etkinlik olmuş...

LT28 ' in iç fotoları yok mu acaba :smiley:
İsmail bey teşekkürler.
o karavan Hikmet arkadaşımızındır(Raptor).Şu anda MOTOKARAVAN sayfasında(4.sayfada)
"VW LT28 High Top Camper AracımınYeniden Doğuşu"Başlığı altında inceleyebilirsiniz.
Selamlar

raptor' Alıntı:
abim benim, sizlerin kılınızı kıpırdattığınız yok. sonrasında da kamp yaptık diye hava atıyor birde yetmiyormuş gibi da yanlış yere başlık atıyorsunuz. Neyse çok görmemek lazım neticede bizde bir gün yaşlanacağız. Siz dua edin benim gibi genç, aktif mecaracı adrenalini yüksek gözünü budakdan sakınmayan :p bir oba başınız var. çok şanslısınız)) Ahhhh birde sizin gibi bol vaktim olsa ben neler yapmam.

Sende bir gün emekli olursun inş.Dizlerim ağrıyor,bugün beni rahat bırakın yaşına ulaşırsın,
SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLEĞİYLE.

Çok güzel bir geziniz olmuş biz bu sene kışı ege akdenizde geçirelim sıcak olur demiştik.Ama ne yazıkki fazlada sıcak görmedik.size brovo hafta sonunu bile kış demeden geçirmişsiniz.Bir yerlerde görüşmek umuduyla.Saygılar

IMGP4772

raptor' Alıntı:
Rıfat ağbi bu çoraplar nasıl ıslanmıştı o anları gülmekten kırıldığım için çok net hatırlayamıyorumda. bi anlatıversen sana zahmet hatırlarım belki

buradaki hikayeyi bende merak ettim ;D

Rıfat abi sonunda sobayı deneme imkanın doğmuş. Soba bahane ama sanırım kamp da şahane ;)
Akıl suyu-ateş suyu ne derseniz deyin ama ölçülü olduktan sonra en iyi ısıtıcı, en iyi ilaçtır ;)
Kampa katılan transporter da kim diye düşünürken Ümit beyin gülümseyen yüzünü gördüm. Mutluluğu kampta olmaktan mı? yeni camperinden mi? ayırt edemedim :smiley:
Hikmet bey'in oba başlığı olmasa bu kamp olmazmış :eek: İyi ki bu ihtiyarları organize etmiş :D Yoksa onlar evde dizi seyredip çekirdek çıtlatırlardı ;D
Ankara'ya ilk gelişimde çorapların ıslanma öyküsünü en yetkili ağızlardan öğrenmeyi diliyorum ::smiley:
Bu arada ekipten Nihat abiyi göremedim, ikizler dedelerini esir aldı galiba :D
Bu güzel etkinliği yaşayıp bizlere de yaşattığınız için sonsuz teşekkürler...

58ayhan' Alıntı:
Çok güzel bir geziniz olmuş biz bu sene kışı ege akdenizde geçirelim sıcak olur demiştik.Ama ne yazıkki fazlada sıcak görmedik.size brovo hafta sonunu bile kış demeden geçirmişsiniz.Bir yerlerde görüşmek umuduyla.Saygılar
"Biryerlerde buluşmak" ne güzel olur.

buralpdi' Alıntı:
buradaki hikayeyi bende merak ettim ;D
Leventim anlat dersen bir telefon kadar yakınsın.(bir yetmişliğini alırım

biryerlerde karşılaşırsak senin bir bardak çayınada anlatırım ;) :D ;D

selamlar

drares' Alıntı:
Rıfat abi sonunda sobayı deneme imkanın doğmuş. Soba bahane ama sanırım kamp da şahane ;)
Akıl suyu-ateş suyu ne derseniz deyin ama ölçülü olduktan sonra en iyi ısıtıcı, en iyi ilaçtır ;)
Kampa katılan transporter da kim diye düşünürken Ümit beyin gülümseyen yüzünü gördüm. Mutluluğu kampta olmaktan mı? yeni camperinden mi? ayırt edemedim :smiley:
Hikmet bey'in oba başlığı olmasa bu kamp olmazmış :eek: İyi ki bu ihtiyarları organize etmiş :D Yoksa onlar evde dizi seyredip çekirdek çıtlatırlardı ;D
Ankara'ya ilk gelişimde çorapların ıslanma öyküsünü en yetkili ağızlardan öğrenmeyi diliyorum ::smiley:
Bu arada ekipten Nihat abiyi göremedim, ikizler dedelerini esir aldı galiba :D
Bu güzel etkinliği yaşayıp bizlere de yaşattığınız için sonsuz teşekkürler...
Haşmet,kamp ve soba iki sevgili gibiydiler ;)
Ümit beyin mutluluğu bizim mutluluğumuz.
Biz ihtiyarlar arap atı gibi sonradan açılırız.
Sen Ankaraya gel ben sana anlatırım :D
Benzeri etkinlikleri beraber yapmak umuduyla
Selamlar.

rtulun' Alıntı:
Leventim anlat dersen bir telefon kadar yakınsın.(bir yetmişliğini alırım

biryerlerde karşılaşırsak senin bir bardak çayınada anlatırım ;) :D ;D

selamlar

Bence çok ucuza(bir yetmişlik)gidecek.
Biraz kızıştıralımki bir TEK de bize düşer herhalde,
Yarasın Beyler

Bir günlük geziye sığdırdığınız güzellikleri bize de yaşattığınız için
teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri