Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,111
Ynt: Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

Rıfat abi, süper bir gezi olmuş kıskanmadım dersem yalan olur. Ümit bey yeni wv niz de karavanı aratmıyor anlaşılan tekrar hayırlı olsun. Neşeniz daim olsun .

Etiketler

ceranus' Alıntı:
Harika bir gezi olmuş, keyfinize sağlık olsun ..

Rıfat Abi, konuyu Karavan bölümüne aldım, varsa görsellere devam :smiley:
Teşekkürler Zerrin,odun tedarik ederken bol bol kulağını çınlattım ;)

selamlar.

güngör' Alıntı:
Bende karavan bölümünü taradım,bulamadım. Zerrine teşekkürler.

Ankaradan güzel bir kar kampı manzarası elinize sağlık Rifat bey. Sizin sayfanızda resimlerinizi gördüm sobanızın
buradaki resimde kapı önünde göremedim sanırım seyyar olarakmı kullanıyorsunuz? Benimki sadece tahmin.
Selamlar.
Levent bey,soba tamamen seyyar .Gece kurdum sabah kaldırdım.
Selamlar

abolgi' Alıntı:
Rıfat abi, süper bir gezi olmuş kıskanmadım dersem yalan olur. Ümit bey yeni wv niz de karavanı aratmıyor anlaşılan tekrar hayırlı olsun. Neşeniz daim olsun .
Ahmet teşekkürler.Senide aramızda görmekte mutlu oluruz.
Selamlar

Rica ederim Levent..

güngör' Alıntı:
Bende karavan bölümünü taradım,bulamadım. Zerrine teşekkürler.

Rica ederim Rıfat Abi, ne güzel bir maceraydı geçen sen yaşadığımız, bu sene yapalım yeniden 23 nisan da kamp hepbirlikte, ne dersiniz?

rtulun' Alıntı:
Teşekkürler Zerrin,odun tedarik ederken bol bol kulağını çınlattım ;)

selamlar.

ceranus' Alıntı:
Rica ederim Levent..

Rica ederim Rıfat Abi, ne güzel bir maceraydı geçen sen yaşadığımız, bu sene yapalım yeniden 23 nisan da kamp hepbirlikte, ne dersiniz?
Ciddi bir engelim olmazsa 23 Nisan kampına mutlaka gelirim.

Ankara'lı hemşerilerim, güzel bir etkinlik, bu kış yediğiniz ayaz sizleri durduramamış, desenize yazın durduramıyacaklar, neşeniz bol olsun.

abim benim, sizlerin kılınızı kıpırdattığınız yok. sonrasında da kamp yaptık diye hava atıyor birde yetmiyormuş gibi da yanlış yere başlık atıyorsunuz. Neyse çok görmemek lazım neticede bizde bir gün yaşlanacağız. Siz dua edin benim gibi genç, aktif mecaracı adrenalini yüksek gözünü budakdan sakınmayan :p bir oba başınız var. çok şanslısınız :smiley:))) Ahhhh birde sizin gibi bol vaktim olsa ben neler yapmam.

Rıfat ağbi bu çoraplar nasıl ıslanmıştı o anları gülmekten kırıldığım için çok net hatırlayamıyorumda. bi anlatıversen sana zahmet hatırlarım belki

SAM 3278

"Akıl suyu"nu doğal buz kovasına daldırmışlar, harika!.. ;D

Cavid Sezen

Çok güzel bir etkinlik... Neşeli bir anlatım ve güzel fotoğraflar... Biz geçen yıl mayıs ayında gittiğimiz halde Kızılcahamam oldukça soğuktu. Bu kadar soğuk geçen bir kış sonrası, üstelik zirvede kalmışsınız.. :eek: :eek:

Gezilerinizin hep böyle keyifli geçmesi dileğiyle...

İyi günler
Çok güzel bir etkinlik gerçekleştirmişsiniz,bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan
Ankara

Evet...Geçen yıl olduğu gibi yine aynı günlerde aynı bölgeyi birbirimizden habersiz gezme başarısını göstermişiz...Aynı gün çekilen Kızılcahamam girişindeki leyleklerin resmi de benden olsun... İnşallah biryerlerde karşılaşmak dileğiyle daha nice gezilere...

IMG 8836

Paylaşarak bizi de ucundan kıyısından ortak ettiğiniz için sağolun.

raptor' Alıntı:
Rıfat ağbi bu çoraplar nasıl ıslanmıştı o anları gülmekten kırıldığım için çok net hatırlayamıyorumda. bi anlatıversen sana zahmet hatırlarım belki
Hikmetim,o anlar ancak dost sohpetlerinde yüz yüze anlatılır.Aman haaaaa :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri