Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,118

rtulun

güzel, güzeldir !
Yer
Ankara
Kar, kış,soğuklar bitmeden bir günlükte olsa kış kampı yapalım düşüncesi ile cumartesi akşama doğru yola çıktık.Kızılcahamam soğuksu kamp bölgesine girdiğimizde zorunlu olarak zirveye çıktık.Zira karla kaplı yol tek şerit,dönmek için alan yok.Bu şartlar altında iyi yada kötü bulabildiğimiz yegane düzlüğe üç aracı yerleştirdik.

SAM 3255

SAM 3265

SAM 3264

SAM 3256

SAM 3266

Etiketler
Ynt: Bir günlük Kızılcahamam gezisi 24-25.03.2012

Gün karanlığa dönerken ısı kaynaklarının temini ve değerlendirme eylemi icra edildi.

SAM 3261

SAM 3268

SAM 3270

SAM 3272

SAM 3271

İçten yanmalı olunca :D
çoraplar fora ;D

SAM 3274

Akşam ve gece bizden başka kimse yoktu (kamp güvenlikçisi hariç).

SAM 3275

Yakacak temini için epeyi fedakarlık yaptım ama karanlıkta karlara batıp çıkmaktan çoraplarıma kadar ıslandım ;)

SAM 3277

SAM 3279

SAM 3281

SAM 3284

SAM 3285

Yeni güne merhaba.İyiki zirveye çıkmışız güneşten olabildiğince faydalandık.
(Buarada daha önceden seyyar olarak hazırladığım sobayı deneme fırsatım oldu.Sonuç tek kelime ile harikaydı.Karavanımın izolasyonuda testten geçmiş oldu..)

SAM 3307

SAM 3308

SAM 3309

SAM 3311

SAM 3310

Biraz yürüyüş, bolca tembellik ,azıcık karavan muhabbeti ve yiyenbilir olayı ;)

SAM 3315

SAM 3316

SAM 3317

SAM 3321

SAM 3323

Kampımızdan çevre manzarası.
Daha uzun gezi ve kamp yapmak umuduyla :smiley:

SAM 3319

Güzel bir hafta sonu etkinliği olmuş.Bunu karavan bölümündede paylaşsanız derim.

enverdede' Alıntı:
Güzel bir hafta sonu etkinliği olmuş.Bunu karavan bölümündede paylaşsanız derim.
Moderatörümüze rica etsek ,başlığı karavan bölümüne taşırmı acaba.

bende arıyorum bulamıyorum nerede bu gezi yazısı derken buldum, yanlış yerdesin Rıfat ağbi ;D
aramıza katıl, karavancısın sen :D

güzel bir gezi olmuş Ankara kıpraşmaya başladı sezonu açtı artık yeni gezi yazılarınızı bekliyoruz,
içten yanmalı ne kullanıyorsunuz bizede söyleyin üşümeyelim kamplarda ;D
herkese selamlar :smiley:

buralpdi' Alıntı:
bende arıyorum bulamıyorum nerede bu gezi yazısı derken buldum, yanlış yerdesin Rıfat ağbi ;D
aramıza katıl, karavancısın sen :D

güzel bir gezi olmuş Ankara kıpraşmaya başladı sezonu açtı artık yeni gezi yazılarınızı bekliyoruz,
içten yanmalı ne kullanıyorsunuz bizede söyleyin üşümeyelim kamplarda ;D
herkese selamlar :smiley:
Levent,"kör"misali sayfalar arasında gezinirken <gezi>yi görünce"tuttum"yapıştırdım başlığı... :D ;D

yanlışta değilim, içanadolu bölgesindeyim ;D

Herkese selamlar.

Harika bir gezi olmuş, keyfinize sağlık olsun ..

Rıfat Abi, konuyu Karavan bölümüne aldım, varsa görsellere devam :smiley:

Bende karavan bölümünü taradım,bulamadım. Zerrine teşekkürler.

Ankaradan güzel bir kar kampı manzarası elinize sağlık Rifat bey. Sizin sayfanızda resimlerinizi gördüm sobanızın
buradaki resimde kapı önünde göremedim sanırım seyyar olarakmı kullanıyorsunuz? Benimki sadece tahmin.
Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri