Bir Çöl Tutkusu Gel Gör Beni Neyledi (iran)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yazer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 205
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 107,567
Ynt: Bir Çöl Tutkusu Gel Gör Beni Neyledi (iran)

Yarın, ILICA'ya gidecaz "hanıma sözüm vardıya". Ilıca; Kahramanmaraş'tan Kayseri yoluna doğru 80km ilerde Belediye tarafınca işletilen suyu kokusuz, kaliteli ucuz yer. (kişi başı 3,5TL) TAVSİYE OLUNUR.

Etiketler

Tüm yorgunlugumuzu atacagımız ılıcaya yerleştik, mevsimi itibariyle her yer cıvıl cıvıl. Sabah kapılca sonrası dinlenme ve öglen sonrası kaplıcanın karşısındaki ormanla kaplı dağ eteginde piknik yapıyoruz.

DSC02862

DSC02866 2

berkcantp' Alıntı:
Tebrikler, aile de herkes muradına ermiş hissediyorum. Genç arkadaşımıza, bundan sonra ki hedeflerinde başırılar dilerim.
Sayın berkcantp;
muhterem abim, iyi dilekleriniz için ailece teşekkür ederiz. ömrün, siz ve aileniz içinde en güzel yaşanması dilegiyle. selam/saygılar

güzel gezi teşekkürler gitmek isteyenler konunuzu okuduktan sonra kafalarında sanırım hiçbir soru işareti kalmayacak

Mrb

Sayın Özer gezinizi ilgiyle takip ettik emeğinize sağlık.Araç kamerasından nasıl alabiliriz.zahmet olmasa ücretini sana göndersem bir tane alıp gönderebilirmisin. saygılarımızla

Yazer ağabey, Allah keyfinizi bozmasın. bize de çocuklarımızla bugünleri görmemiz kısmet olur inşallah. :smiley: daha 2,5 yaşında ama dağ bayır geziyoruz, 3 saat arazide bile saplanıp kaldık beraber..

Merhabalar,
Gezinizi okumaya 23,30 da başladım yarın iş olmasına rağmen şu an saat 01,05 bırakamadım.Çok keyifli ve harika bir dille kaleme almışsınız.Kah güldüm kah videolardaki trfik keşmekeşini ağzım açık seyrettim.Alışveriş konusunda ben sizin kadar annem ile yaptığım gezide şanslı olmadığımı fark ettim :smiley:
Paylaşımınız için teşekkürler.Ben bu geziye çıksaydım heralde ilk köprü altından dere yatağına indiğiniz yerden benim Efsane geçmezdi (ducato).
İzmir den selamlar.

sahin05' Alıntı:
güzel gezi teşekkürler gitmek isteyenler konunuzu okuduktan sonra kafalarında sanırım hiçbir soru işareti kalmayacak
sayın sahin05;
Efendim, ilginizi çekmişsem ben teşekkür ederim. forum ailesi olarak sizlere faydalı olmuşsak ne mutlu bize. selam/saygılar

Ynt: Mrb

zekierkal' Alıntı:
Sayın Özer gezinizi ilgiyle takip ettik emeğinize sağlık.Araç kamerasından nasıl alabiliriz.zahmet olmasa ücretini sana göndersem bir tane alıp gönderebilirmisin. saygılarımızla
sayın zekierkal;
ilginize teşekkür ederim. zekierkal bey, satın almış oldugum yerde kalmadığı ifade edildi, ancak benimde sıklıkla alışveriş yaptığım ve güvendiğim GİTTİGİDİYOR araştırdım. bendeki modelin satışı olduğunu gördüm. adres olarak şu olabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/cift-kamerali-arac-ici-kamera-gps-g-sensor-90460542

bu ürünü diğer magazalardan da araştırın, size uygun fiyatı seçin. hemide taksit imkanı sunulmakta. K.Kartınız yoksa birinin kartından da geçebilirsiniz. Ayrıca ürünü begenmezseniz bir hafta içinde İADE edebilirsiniz. mümkünse dükkanda hazır olan birini seçin, çünkü dışardan isteyenler 30 güne yakın sürede temin ediyorlar. (ben 200TL satın almıştım. dolar kuru 1.80 civarıydı. bilginiz olsun)

bendeki cihaz resimdeki modeldir. GPS özelligine sahip olması daha iyidir. çünkü PC den kayıt yapılan VIDEO izlendiğinde, aracın HIZI, Görüntünün her karesinin GPS kordinatı ve maps nı gizlice kayıt yapıyor. acizane tavsiyem bu modeldir.
selam/saygılar

ScreenHunter 3

botiara' Alıntı:
Yazer ağabey, Allah keyfinizi bozmasın. bize de çocuklarımızla bugünleri görmemiz kısmet olur inşallah. :smiley: daha 2,5 yaşında ama dağ bayır geziyoruz, 3 saat arazide bile saplanıp kaldık beraber..
sayın botiara;
Güzel dilekleriniz için ALLAH razı olsun. Sevgili kardeşim, İnşallah o günler yakındır, ben halen kendimi genç, çocukları dahi çocuklukta taktıgım lakapla hitap ettigim oluyor. Tabi hemen bozuluyorlar "yaa baba halen bizi 5 yaşında görüyon".
ALLAH bağışlasın O sevgili yegenimle bol bol zamanı iyi kullan. selam/saygılar

Goldwingerr' Alıntı:
Merhabalar,
Gezinizi okumaya 23,30 da başladım yarın iş olmasına rağmen şu an saat 01,05 bırakamadım.Çok keyifli ve harika bir dille kaleme almışsınız.Kah güldüm kah videolardaki trfik keşmekeşini ağzım açık seyrettim.Alışveriş konusunda ben sizin kadar annem ile yaptığım gezide şanslı olmadığımı fark ettim :smiley:
Paylaşımınız için teşekkürler.Ben bu geziye çıksaydım heralde ilk köprü altından dere yatağına indiğiniz yerden benim Efsane geçmezdi (ducato).
İzmir den selamlar.
sayın Goldwingerr;
muhterem kardeşim, gezimi kaleme alırken keyf oluşturmuşsam mutluluk duyar, ilginize teşekkür ederim.
Tespitinize bende katılıyorum, şanslıydım ;D . Şansımı birazda aracı park edecek yer bulmamaya da borçluyum. selam/saygılar

gezinizi bir solukta keyifle okudum.anlatımınız harika...çok doğal ...teşekkürler...devamı gelir İNŞALLAH...

Salim Pekakar' Alıntı:
gezinizi bir solukta keyifle okudum.anlatımınız harika...çok doğal ...teşekkürler...devamı gelir İNŞALLAH...
sayın Salim Pekakar; geciktigim için özür dilerim, işlerimin yoğunluğu nedeniyle uzun süre forum'a giremedim.
Keyifli vakit geçirmenize sevindim, ilginize teşekkür ederim. selam/saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri