Bir Ayda Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan astrom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 275
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,782
Burgaz Parkından geçip sahile iniyoruz.

Burgaz5

Burgaz6

Burgaz7

Etiketler

Hoşgeldiniz , kazasız problemsiz bir gezi yaşadınız ne mutlu size . Başka gezilerinizi bekleriz ayrıca güzel bir gezi yazısı sundunuz .

Bülbülü altın kafese koymuşlar " ah vatan ah vatan demiş " bazı olumsuzlukları olsada Vatanımız bambaşkadır . Vurgunuz için çok teşekkürler .

Türkiye olarak acil tedbir almamız gereken 4 başlık yazabilirim.
1. Trafik kurallarına uymak.
2. Köylerimizi güzelleştirmek.
3. Tarihi eserlerimize sahip çıkmak ve tanıtımını yapmak.
4. Sokaklarda sahipsiz gezen hayvanlar. Avrupa'da köylerde bile başı boş gezen kedi-köpek görmedik.

Türkiye isterse bu sorunların hepsini en geç 5 yıl içerisinde çözer.

Türkiye olarak acil tedbir almamız gereken 4 başlık yazabilirim.
1. Trafik kurallarına uymak.
2. Köylerimizi güzelleştirmek.
3. Tarihi eserlerimize sahip çıkmak ve tanıtımını yapmak.
4. Sokaklarda sahipsiz gezen hayvanlar. Avrupa'da köylerde bile başı boş gezen kedi-köpek görmedik.

Türkiye isterse bu sorunların hepsini en geç 5 yıl içerisinde çözer.
Hoşgeldiniz , paylaşımlarınız ile bizler de Avrupa turu yapmış gibi keyiflendik :smiley:
Kazasız-cezasız gelmiş olmanıza da ayrıca sevindik .

4.maddeye ise çekince koymamız gerekli(!)
Avrupa'nın yaptığı mı? Bizdeki mi daha doğru? diye .....:worried:
Bunu 'Hayvanlara Soykırım' olarak görenler de var .
DiREKT olarak ''Katledilme''leri ya da ''Kısırlaştırılarak'' zaman içerisinde köklerinin kurutulması(!) birçok hayvansever tarafından hoşgörülmüyor .:confused::unamused:
Evet , Avrupa'nın hemen her yerinde bu hayvanlar SAHiPLİ ve AŞILI vb durumda .(=Köle?)
Bizdeki ÖZGÜRLÜK ORTAMInı -ne yazık ki- bulamıyorlar oralarda .
Bizdeki Özgürlük ortamında biraz da bakım+aşı+kontrol(?) olsa , hayvanseverler de bizler de mutlu olacağız zahir ...:smirk:
''Sahipsiz Köpek'' dediğimiz sokak hayvanlarının bile bir yaşam alanı var ve biz onları sahiplenmesek de onlar bu alanı sahiplenmekteler .
Çoğu zaman da bu alanı korumakta -sahipsiz olsalar da- bu alanda yaşayan insanların güvenliği için gönüllü olmaktalar .:wink:

Hoş geldiniz, değerli paylaşımınız için çok teşekkürler, astrom bey şuan Hatay’dan Malatya’ya doğru bir otobüste yolculuk ediyorum ve yaklaşık bir saatte sayfanızı keyifle okudum, birde ben aynı yolu sizinle beraber dolaştım İpsala’dan çıktım döndüm geldim Dereköy’den girdim, ne kadar güzel oldu çok keyif aldım tekrar teşekkür ederim, birde kendi annemin doğduğu evi görmüşçesine tüylerim diken diken oldu, ne mutlu size, bende ailem ile çeşitli turlar yapıyorum ve burada paylaşıyorum, kendimde gördüğüm ve önüne bir türlü geçemediğim özelliğim, gezilerimin devamlı çok tempolu ve hızlı olması, aslında bundan ben şikayetçi değilim ve çokta keyif alıyorum, hiçbir seyahatimden keşkeler yada of puf be yorulduk be, biz ne yaptık böyle gibi hayıflanmalar ile dönmüyoruz, bilemiyorum artık, sizin hızınızı gördükten sonra dedimki benden çok daha hızlıları var...:smiley: ben size göre çok yavaşım...:smiley: benden çok daha hızlı seyahat eden birisini buldum ve günah çıkarıyorum sanki...:smiley:
Sonuç olarak gezinizi eleştirmiyorum Allah içimize sindirsin çok beğendim sizde çok keyif almışsınız belli, aslında şu konuya değinmek istiyorum, çok fazla plan programlı seyahatlere çıkıyorum ve buna bir süre daha devam etmeyi planlıyorum ama bir gün gelecek (yani bol zaman ve imkan) ve bende 3 gün sonra nerede olacağımı ve ne kadar kalacağımı bilmediğim seyahatler yapacağım...:smiley:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoşgeldiniz. Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. Nice güzel gezilere. Çok faydalı bir paylaşım olmuş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri