Binicilik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özlem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,525
Ynt: Binicilik

SERKANEFE' Alıntı:
Peki tamamen öğrenim için kaç saat ders alıyorsunuz ? Ders ücreti 50 tl derken saat başına sanırım ? bilgilendirmeniz için çok teşekkürler..

Ders 40 dakika sürüyordu.
Sizin öğrenme ve yeteneğinize bağlı kaç ders almanız gerektiği.
Ama bence en az 10 ders almalısınız.

Etiketler

Aslında gölbaşını gecince yol üzerinde biryer vardı bir pazrgünü gitmiştim ama kapalıydı.Sizin söylediğiniz yere gelip bakmak bilgi almak isterim bu bir iki hafta eşimin işlerinden dolayı gelemem küçük kızım var oda at hastası o benim yanımdan ayrılmaz oyüzden bende ata binemem .ama bir iki hafta sonra gelmek isterim gelmeden önce size buradan sorarım.ilginiz için teşekkür ederim. Dekatlondakı fıyatlar hakıkaten çok iyi birde ata binerken ince ve altı düz ayakkabı secerseniz iyi olur düşünce takılmasın. Motora ve ata binipte düşmeden olmaz değilmi ?

ergun funda' Alıntı:
Aslında gölbaşını gecince yol üzerinde biryer vardı bir pazrgünü gitmiştim ama kapalıydı.Sizin söylediğiniz yere gelip bakmak bilgi almak isterim bu bir iki hafta eşimin işlerinden dolayı gelemem küçük kızım var oda at hastası o benim yanımdan ayrılmaz oyüzden bende ata binemem .ama bir iki hafta sonra gelmek isterim gelmeden önce size buradan sorarım.ilginiz için teşekkür ederim. Dekatlondakı fıyatlar hakıkaten çok iyi birde ata binerken ince ve altı düz ayakkabı secerseniz iyi olur düşünce takılmasın. Motora ve ata binipte düşmeden olmaz değilmi ?

binicilik ayakkabılarında altı düz olmamalı mesela spor ayakkabı gibi olmamalı bu harley botların topuklarını bilirsiniz o tarzdır binici çizmeleri zaten düşünce takılma şansınız olmuyo :D

bana buradan ulaşabilirsiniz ama kontrol edemeyebilirim bu sayfayı özelden mesajda atarsanız görürüm

BEN KAHRAMANMARAŞTA AT HASTASI BİRİYİM 3 ADET ATIM VAR ONLARLA VAKİT GEÇİRİRKEN ALDIĞIM HAZIN TARİFİ YOK BU TARAFTA BİNİCİLİK YAPMAK YADA ÖĞRENMEK İSTEYEN OLURSA SEVE SEVE YARDIM EDEBİLİRİM..

260068 110419902383282 100002458172974 99651 4855762 n

253470 110438555714750 100002458172974 99745 2113235 n

251185 110419802383292 100002458172974 99648 6258221 n

Bİ SÜRED BİNİCİLİK İLE UĞRAŞAN ARKADAŞLARIM SİZE KÜÇÜK Bİ TÜYO 'BİRDE EĞERSİZ VE DİZGİNSİZ OLARAK TAMAMEN ATINIZIN TERİNİ HİSSEDECEĞİNİZ ŞEKİLDE' DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM MUHTEŞEM Bİ DUYGU AMA TABİKİ BİNDİĞİNİZ ARKADAŞINIZ UYSAL İSE ;)

253434 110419819049957 100002458172974 99649 3650790 n

cidowsky' Alıntı:
binicilik ayakkabılarında altı düz olmamalı mesela spor ayakkabı gibi olmamalı bu harley botların topuklarını bilirsiniz o tarzdır binici çizmeleri zaten düşünce takılma şansınız olmuyo :D
ŞİMDİ HERHANGİ BİR DÜŞME ANINDA KENDİLİĞİNDEN AÇILAN ÜZENGİLER VAR ONLARIDA TAVSİYE EDEBİLİRİM.İSTEDİĞİN AYAKKABIYLA RAHAT RAHAT BİNEBİLESİN DİYE...

ANKARADA güzelhisar köyünde Safari atcılık diye bir yervar bende yeni tanıştım 10 tane kadar atları var.Doğa güzelliği çok güzel ağaclar dereler arasında at binebiliniyor atları uysal amatörce binip gezmek isteyenler içinde ideal l 4 5 kişilık guruplar oluşturulabildiğinde fiyatlarındada yardımcı oluyorlar. Tesis çok purofesyonel değil ama doğal ve samimi bir ortam var. adreside www.atsafari.com buradanda binmek isteyenlerle bir gurup oluştura biliriz At binmeye herzaman varım.

Ata sporumuz olan binicilik bizim gibi bi ülkede çok pahalı olmasını anlamıyorum. bu yüzden çok istediğim bir sporu ata sporumuzu yapamıyorum malesef

Merhaba, konuyla ilgilenenler için güncel bilgi vermekte fayda olduğunu düşünüyorum.

Şu anda İstanbul Atlıspor Kulübünde haftaiçi ve hafta sonu ders alabiliyorsunuz. Maslak İtü kampüsünün karşısında, maslaktan yürüyerek de ulaşabilirsiniz. Ders ücreti 1 saat için hafta içi 110 TL, haftasonu 120 TL, yaklaşık 30 derr alınması gerektiğini söylüyorlar ilgili Hocalar iyi bir binici olmak için. Dışardan göründüğü gibi değil, oldukça yorucu ve efor gerektiren bir spor. İlk derste giydiğim kıyafet terden sırılsıklam olmuştu. Kesinlikle tecrübe edilmesi gerektiğini düşünüyorum. selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR