Bf Goodrich At Ve Maxxis At Yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan okanokan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 226
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 93,802
At lastik hayalim suya düşcek gibi ondada aracıma uycak ebat yok gibi...
Orjinal ebatım 215/55/R17
Ama ben 215/60R16 ve 225/60R16 ebata geçtim aracı konforlu hale getirmek için... Aracın çamurluk kemerleri dar olduğu için çok ebat oynayamıyorum :(
araç nedir ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

benim Dodge journey için spacer yaptırdığım birisi vardı. ürün ölçüleri filan doğru çıktı. belki işinize yarar. özel mesaj atın telefonunu göndereyim.

yokohamayı kar, buz, çamur ve ıslak zeminde yaklaşık 100 000 km kullandım. yokohama geolander tavsiye ederim. bf'de tavsiye ederim ama ses ve sertlik istemiyorum diyorsanız arabana yokohoma.

üstadım siz go12 kullanmıştınız sanırım 21565R16 ebatında go15 serisi var o lastikte gene yumuşak bir yapıya sahipmidirbilginiz varmı ? Teşekkür ederim.
@KLL sizdende fikir alabilirsem teşekkürler

üstadım siz go12 kullanmıştınız sanırım 21565R16 ebatında go15 serisi var o lastikte gene yumuşak bir yapıya sahipmidirbilginiz varmı ? Teşekkür ederim.
@KLL sizdende fikir alabilirsem teşekkürler
yokohoma geolander kullandım ama 12 olduğundan emin değilim. çok konforlu ve güvenli bir lastik idi.

Yokohama Go 12 yada 15 ne yazıkki bulunamıyor maalesef şehrimde hatta ankarayı aradım... merkez stoklarında bile bulunamıyormuş... Starmaxx st440 tavsiye ettiler o ebatlarda (215/65R16) ...

Bende Kumho at 51 bakayım dedim, sordum bakalım varmı bu ebatta yoksa sanırım hayaller yarıda kaldı demektir :(

bf goodrich ko2, general grabbet at3, michelin latitude cross lastikleri çıktı bilemedim

Son düzenleme:

BF KO2 leri hazirandan beri kullanıyorum. Kış ve buz performansını gözlemlemek için aracımda takılı hala. şimdiye kadar ummadığım kadar iyi çıktı.
Yer sivas ve araç jeep liberty
lastikler 245 75 16

kumho yu boşverin. iğrenç lastikler. 2 sene sonunda ıslakta kaymaya başlarlar. petlas daha iyi seçim ona göre.

geolander bulunur n11 de var ancak çok pahalı.

go12 daha dişli bir lastik. ağırlığı fazla olan arazi aracına daha uygun. go15 daha küçük tırtıklı. ikiside süper lastiklerdir.

bfg binek otomobil yada outlander vs gibi araca olmaz. feci gürültülü lastikler onlar. ama çok sağlam ve çok ağırlar.

eğer hiçbirşey bulunmuyorsa lassa competus AT 2 alın bitsin gitsin.

cooper at bakın. yüzde 40 arazi, yüzde 60 asfalt... bf' ler yüzde 50 arazi, yüzde 50 asfalt. o nedenle bf outlander' a ağır ve sesli gelebilir.. bf ko2' nin artısı aynı zamanda kar işareti olması buzda karda daha diğerlerinden iyidir...

cooper discoverer at var bende. memnunum genel olarak . ıslakta pek beğenmiyorum onun dışında fena değil ses çok aşırı yok . kardada iyi kötü bişeler yapıyor

co
yok yumuşak sert değil.
cooper lastiklerin genel olarak yumuşak ve konforlu olduğunu düşünüyorum. neredeyse mt sayılan cooper stt için bile asfalt konforu iyi deniyor. amerikan markası cooper ve bf diğer at'lere göre fiyatları yüksek. uzak doğu markaları daha ucuz.. lastik ne kadar araziye yatkınsa o kadar asfalt konforu azalır. lastik sertliğini hissetme aracın ağırlığı ile de bağlantılıdır...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR