BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 804
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 137,182
Ynt: BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında

Beyaz martıyı alalı bir yıl olmuş....

TÜV zamanı gelmiş..bakalım ne çıkacak ?

kış uykusundan uyandırma zamanı...

Etiketler

mdr' Alıntı:
Beyaz martıyı alalı bir yıl olmuş....

TÜV zamanı gelmiş..bakalım ne çıkacak ?

kış uykusundan uyandırma zamanı...

Alının akı ile beyaz martı yine tüv'den geçer İsmail ağbi

Sinancıgım..

maalesef bu gezi yazımı ve bundan sonrakileri bir müddet yazmayacagım..

Burada anlatamayacagım..kişileri suçlayıcı olmaması içinde ..kimsenin alınmaması ve bazı nedenlerden sadece blogumda yazıyorum..

İsmail ağbi sen nerde paylaşırsan ordan takip ederim sorun değil

İsmail bey, size hayırlı muayeneler ve de booool keyifli geziler diliyorum. Tabi bize de gezilerinizin o güzel raporlarını diliyorum tabi ki... :smiley:

Sinan bey,Ahmet bey çok teşekkürler..

Bakalım...nasıl geçecek....bazan Beyaz Martıyı ihmal ettigimi düşünmüyor da degilim.Ama baştan konuşmuş ona göre sınırlarını çizmiştim.

DAG ASLANI Nissan patrol ekim-mayıs arası

BEYAZ MARTI VW LT31 mayıs-eylül arası ilgilenecektim.Her yanına gitmemde bana sitemkar bakıyor gibi geldi.. ::smiley:

..

Dag Aslan286

ISM 2329

İsmail bey,

Ben snorkelin ağzına, hanımların kullandığı naylon "pantalon çorapları(yarım çorap)"ndan kullanıp öne doğru tutuyorum ve hiçbirşey giremiyor içine. Belki siz de denemk istersiniz diye yazdım.. ::smiley: :smiley:

YET   013 02

Teşekkür ederim Ahmet bey..

pratik ve güzel bir düşünce...

ben yaz ayı yada tozun yogun oldugu aylarda cam fanuslu kafa tipini yedekte tutuyorum.Hani şu traktörlerdeki gibi olan...

Snorkeli alırken 2 başlık aldım...şimdi yagmurlar falan bitip sıcaklık artıp yollar tozmaya başlayınca onu takacagım..

Beyaz Martı TÜV den hatasız geçti..

MTV yi ödemeyi unutmuşuz..258 tl ödedik.Egzost muayenesi 32 tl muayene ücreti 159 tl .

20130402 110918

20130402 110852

20130402 110810

Ynt: Beyaz Martı Adriyatik Yollarında

Teşekkür ederim Alper...

kusura bakma uzuun zamandır girmemiştim ..öyle de devam edecek .yeni gördüm...

İsmail bey yeni gezi planı yok mu? özledik sizin gezi yazılarınızı :smiley:

Haşmet bey merhaba.

Bu yıl planımız var ama Uygulayacak zaman yok gibi. Fabrikamızda çıkan yangın bütün planları altüst etti.
Bakalım fırsat çıkarsa ya ispanyaya kadar olan rota. Yada iskandinav rotası herşeyi ile çalışılmış duruyor. Araç bile hazır.

Sık sık degil artık buralara takılmıyorum desem dogru olur. .....Birçok neden birarada olunca. Böylesi. daha iyi.

mdr' Alıntı:
Haşmet bey merhaba.

Bu yıl planımız var ama Uygulayacak zaman yok gibi. Fabrikamızda çıkan yangın bütün planları altüst etti.
Bakalım fırsat çıkarsa ya ispanyaya kadar olan rota. Yada iskandinav rotası herşeyi ile çalışılmış duruyor. Araç bile hazır.

Sık sık degil artık buralara takılmıyorum desem dogru olur. .....Birçok neden birarada olunca. Böylesi. daha iyi.
Her şeyin başı sağlık, ama insanın da her şey için keyfinin yerinde olması gerekiyor. Size geçmiş olsun diliyorum.
Sizin gezi yazılarınızı, kızınızın çektiği fotoları her zaman ilgiyle izliyoruz :smiley:

elinize sağlık, bir sürü faydalı bilgi var... Dede memleketi o bölgeler, Motokaravan bir bitsin hele ilk gideceğim yurtdışı güzergahı olacak...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR