BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 804
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 137,195
Ynt: BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında

Teşekkürler Tuna&Tugay çifti..

stıkerları yaptırdım..hemde 2 çeşit..Yakın zamanda pasta çektirdikten sonra yapıştıracagım.

Eger hesaplarımız tutarsa eylül sonu gibi 10 günlük bir gezi yapacagız...

Etiketler

Aman İsmail bey bilirsiniz evdeki çarşıya hic uymaz ama siz bi şekilde uydurun logalar,la birlikde yeni gezinizi bekliyoruz.

İsmail bey, kutlarım sizi.

Karavanı alır almaz, cesaretle atak davranıp,herkesin hayal ettiği yurt dışı gezilerinden güzel bir rotayı gerçekleştirdiniz.

Paylaşım, bilgiler ve koordinatlar için teşekkürler.

Fotoğraflar da harika. Ellerinize, gören gözünüze ve kadrajınıza sağlık.

Teşekkürler Erden bey..
sizinle VW İznik buluşmasında konuşmuştuk sanırım.Yurtdışı seyahatine çıkacagız diye..Nasip oldu çıktık.
40 gün sonrada 2.cisine çıkacagım.

erdenbay' Alıntı:
İsmail bey, kutlarım sizi.

Karavanı alır almaz, cesaretle atak davranıp,herkesin hayal ettiği yurt dışı gezilerinden güzel bir rotayı gerçekleştirdiniz.

Paylaşım, bilgiler ve koordinatlar için teşekkürler.

Fotoğraflar da harika. Ellerinize, gören gözünüze ve kadrajınıza sağlık.

Mustafa bey .stıkerlar hazır..Ama yapıştırmadım..
Bayram tatiline çıkmadan aracı güzelce bir yıkayıp öyle yapıştırayım dedim.. ;D ;D

ama yinede bastırdıgım stıkırların fotosunu vereyim..

zedzestion' Alıntı:
İsmail abi stickerler hazırsa bir resim çekip yollar mısın bı kaç gündür koyarsın diye bisey demedim ama merak ettik be abi.pasta uzun sürecek galiba:smiley:

20120812 182441

Levent bey merhaba,

uzun zamandır görüşemedik nasılsınız.... :smiley:

ren geyikleri karavancıların simgelerinden diye yaptırdım..
iznim o kadar yok..ancak 8-10 gün oldugu için ona göre yapacagım..

güngör' Alıntı:
İsmail bey 2. yurtdışı gezisi Norveçmi yoksa Ren'lerin resimlerini hazırlamışsınız.

Bu sıralar karavanı ihmal ettik..Malum sezon açılmasına..yagmurlara az kaldı..

Beyaz martının abisi.."Kara PANTER " sezona hazırlanıyor..yükseltme v.s

20120811 152144

20120811 173620

20120730 143609

MAAŞALLAAAAH İsmail bey, gerçekten de Karapanter yani. Allah nazarlardan sakınsın, keyifli beraberliğiniz olsun inşallah... :smiley:

Teşekkürler İsmail bey iyiyim,

Ren geyiği çıkartması Ferhatın küheylanınla alt alta her gördüğümde Norveç aklıma geliyor, biran 4. karavancı dostumuzu
Norveç'emi yolcu edeceğiz diye düşündüm.

İsmail bey Kara panterde kara panter. Maşallah güle güle kullanın kardeşim.

Abi benim yükseltmelerden takdırmışsın sanırım(old man emu),kaç inç yükselttin aracı?Selamlar.

Ertan bey merhaba,

aynı yükseltmeler yani ARB old man emu 3" yükseltme..

ideal yükseltme bu..aracın yol tutuş. v.s için tavsiye edilen yani..

dalyan' Alıntı:
Abi benim yükseltmelerden takdırmışsın sanırım(old man emu),kaç inç yükselttin aracı?Selamlar.

mdr' Alıntı:
Ertan bey merhaba,

aynı yükseltmeler yani ARB old man emu 3" yükseltme..

ideal yükseltme bu..aracın yol tutuş. v.s için tavsiye edilen yani..

3" yetmemeye gelebilir yakında,benimkinde 5" var 33 lük lastiklerle o bile yetersiz kalıyor sanki,dahada nasıl yükseltebilirim diye düşünüyorum.Ama fazlada abartmamak lazım haklısın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri