Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,907
Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :smiley: )

Katlanır bisiklet yatağın altına tam sığmıyordu. Bisikleti taşırken minder kalkık ortada ki tahta sökük olarak duruyordu. Yatağı kurarken bisikleti ön yolcu koltuğunun önüne yerleştiriyordum. Angarya bir iş olarak geliyordu bana. Bundan nasıl kurtulurum diye düşünürken, aklıma bir fikir geldi. Denedim oldu. Alt bölümün yan tarafında ne işe yarar dediğim bir kapak vardı :smiley: o kapağı açıp katlanır didonun sivri kısmını oraya sokup bir de seleyi sökünce bisiklet yatağın altına sığar oldu. Her yatağı kurarken bisikleti öne taşımaktan kurtuldum. Hatta yatağın arka kısmı artık hep kurulu duruyor.

010320141674

010320141673

010320141671

Etiketler

2 ayı geçti Beyaz Güvercin yerinden kıpırdamadı. Artık ayakları kanatları uyuşmaya başlamıştır diye düşünüp geçen pazar biraz gezdireyim dedim. Eve yakın civarlarda deniz kenarına götürdüm. Eniştem ve babam da ibiş keyfi fırsatını kaçırmadılar.

220620142850

220620142855

220620142856

220620142858

220620142861

Ne zamandır aklımdaydı. Uygulamak düne nasipmiş. Bauhaus'dan 209 TL'na spiral hortum ile uzayabilen mutfak musluğu aldım. Karavan mutfak tezgahına taktım. Pencereyi açıp dış duş olarak da kullabilecem artık.

030820143189

030820143190

030820143191

030820143192

bende başlığı aktif görünce Hakan nereye gitmiş diye merak ettim :smiley:

Levent, başlığı açarken doğru öngörüde bulunmuş ve başlığa ilave etmişim "Çoğunlukla Otoparkda" :smiley: :smiley: :smiley: nasıl da bilmişim :smiley:

aslanahmet' Alıntı:
Levent, başlığı açarken doğru öngörüde bulunmuş ve başlığa ilave etmişim "Çoğunlukla Otoparkda" :smiley: :smiley: :smiley: nasıl da bilmişim :smiley:

bu günlerde geçer, birazda evde otur dediğimiz günlerde gelir elbet , selamlar

Sonunda Beyaz Güvercin de sobasına kavuştu :smiley:

Dün karavanıma Açsa'da Eberspacher Airtronic D2 taktırdım. Mustafa'nın da uyarısıyla TIRlar kapıda kuyruk olmadan bu işi halledeyim dedim. Sabahtan aradım müsait dediler. Gittiğimde başka araç yoktu, direk benim araca montaja başladılar. Ustalar 4 saate yakın uğraştılar. Ama sonuçta titiz içime sinen bir çalışma oldu. Çalışanlarını tebrik ediyorum. Tam profesyonelce çalışıyorlar.

hayırlı olsun,geleneksel Maltepe buluşmasında en yeni ısıtıcı kimdeyse o karavanda ısınırız artık :smiley:

enverdede' Alıntı:
hayırlı olsun,geleneksel Maltepe buluşmasında en yeni ısıtıcı kimdeyse o karavanda ısınırız artık :smiley:

Enver Abi teşekkürler. Tabii karavanımda ısınırız, sıcak içeceklerimizi içeriz. Sadece Maltepe buluşmalarında değil her yerde her zaman üşüyen dostlarımıza kapımız hep açık :smiley:

buralpdi' Alıntı:
hayırlı olsun Hakan, güle güle kullan :smiley:
selamlar

tayfunvw' Alıntı:
Güle güle kullan Hakan

Levent, Tayfun çok teşekkür ederim.

Açsa'da D2 montajı sırasında çekilmiş fotoğraflar.
Şunu belirteyim bu güne kadar ısıtıcısız pek çok kış kamplarında idare ettim. Otururken anlık ısınma için tüplü soba, uyurken uyku tulumu ve 12 Volt battaniye bana yetti hep. Ama artık babamla yalnız kaldım. Kış kamplarına onunla gitmem gerekebilir. Bu yaştan sonra hasta etmeyeyim babamı dedim :smiley:

200920143700

200920143701

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri