Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,805
Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :smiley: )

aslanahmet' Alıntı:
Babam gençliğinde de çok gezermiş. Benim hala gidemediğim yerleri gezmiş :smiley:

Son fotoğraf Şanzelize'de

Vay, vay vay,
Hakan senin gezginliğinin genetik olduğu anlaşıldı böylece, Baba oğul ikinize de kocaman bir Maşallah diyorum, selamlar.

Etiketler

Ben de babami iki yil once beyin kanserinden kaybettim babanin acisi hastaliginin verdigi bunalim benim de bir akil hastaligi gecirmeme neden oldu zordur babayi kaybetmek hem de benim gibi yavas yavas kaybetmek daha da zormus sanirim allah babana uzun omur versin birlikte bol bol gezin senin bu paylasimin benim aklima babami getirdi onu bir kex daha yad ediyorum nur icinde yatsin cok iyi bir babaydi benim babam da

geziyoM' Alıntı:
Vay, vay vay,
Hakan senin gezginliğinin genetik olduğu anlaşıldı böylece, Baba oğul ikinize de kocaman bir Maşallah diyorum, selamlar.
Teşekkürler Mehmet Abi. Abi sen nikini mi değiştirdin? Değiştirmek mümkün değil diye biliyordum.

yugun' Alıntı:
Ben de babami iki yil once beyin kanserinden kaybettim babanin acisi hastaliginin verdigi bunalim benim de bir akil hastaligi gecirmeme neden oldu zordur babayi kaybetmek hem de benim gibi yavas yavas kaybetmek daha da zormus sanirim allah babana uzun omur versin birlikte bol bol gezin senin bu paylasimin benim aklima babami getirdi onu bir kex daha yad ediyorum nur icinde yatsin cok iyi bir babaydi benim babam da

Sağol Yücel. Ben de annemi geçen sene aynı hastalıktan 4 aylık zor bir sürecin sonunda kaybettim. Zorluğunu bilirim. Takdiri İlahi başka diyecek bir şey yok. Allah tüm ahirete göçmüş büyüklerimizin mekanını cennet eylesin. Geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler versin. Duamız bu. Hayat devam ediyor. Her anın tadını çıkarıp küçük şeylerle mutlu olmaya, ufak sorunların keyfimizi kaçırmamasına dikkat etmeliyiz. Babamla ikimizin hayat görüşü bu.

Başınız Saolsun.. Bende Kaybettim Babacımı..
Umarım allah sizlere uzun ömür verir torunlarınızı düğünlerini sğlıkla görün dilerim.
saygılar..

Hakan bey
Maşallah her fırsatınızı degerlendirip ne güzel geziler çıkarmışsınız. Unutmadan dış duş ve ısıtıcınız konforunuzu daha da bir artırmış olmalı : güle güle kullan .
keyifle izledim çektiğin resimleri . Kafaya göre takılmak bu olsa gerek. Gönül gezmek istiyorsa , bahaneler sorun olamıyor bes-belli . Babaya benden selam .
Selam olsun

aslanahmet' Alıntı:
Teşekkürler Mehmet Abi. Abi sen nikini mi değiştirdin? Değiştirmek mümkün değil diye biliyordum.

Hakan doğrudur, Sedat beye (Yol) mesaj yazdım, sağolsun değişikliği gerçekleştirdi.
Selamlar, sevgiler.

KağanÖner' Alıntı:
Başınız Saolsun.. Bende Kaybettim Babacımı..
Umarım allah sizlere uzun ömür verir torunlarınızı düğünlerini sğlıkla görün dilerim.
saygılar..

Sizin de başınız sağolsun. Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

mehmet_mtrs' Alıntı:
Hakan bey
Maşallah her fırsatınızı degerlendirip ne güzel geziler çıkarmışsınız. Unutmadan dış duş ve ısıtıcınız konforunuzu daha da bir artırmış olmalı : güle güle kullan .
keyifle izledim çektiğin resimleri . Kafaya göre takılmak bu olsa gerek. Gönül gezmek istiyorsa , bahaneler sorun olamıyor bes-belli . Babaya benden selam .
Selam olsun

Aleykümselam abi.Selamlarınızı ilettim.

geziyoM' Alıntı:
Hakan doğrudur, Sedat beye (Yol) mesaj yazdım, sağolsun değişikliği gerçekleştirdi.
Selamlar, sevgiler.

Bilgilendirme için sağol abi. Ben de daha gezginvari bir nick koyayım dedim ama aslanahmet de üzerime yapıştı. Hakan deyince kimse tanımıyor, aslanahmet deyince herkes biliyor.

Çakıl göletini keşfet Hakan abi. Bize yakın.
Haftasonu yan gelip yatmak için, ibiş keyfi için güzel bir yer. ;)

https://www.google.com/maps/place/%C3%87ak%C4%B1l+G%C3%B6leti,+34580+%C4%B0stanbul+%C4%B0li,+T%C3%BCrkiye/@41.0775465,28.4512065,858m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x14b543120c03a1cb:0x98cf2216071f3e9a

Şubat'ın 3,4,5 inde yıllık izinimden 3 gün kullanıp, kızımı da alıp Bursa'ya gittim. Sömestir tatilinin de böylece değerlendirmiş olduk. Salı sabahı yola düştük. Eskihisar - Topçular feribotunu kullanarak yolumuza devam ettik. İlk günü Bursa'nın tarihi semtlerini gezdik. Ulu Cami, Kapalıçarşı, Uzunçarşı, tarihi İskender oğlu Cevat'ın mekanı , Yeşil Türbe, Yeşil Cami, Bursa'ya has lezzet durakları, manzaralı kafeler, yerel ürün satan marketler ilk gün uğrak yerlerimiz idi. Akşam Misi Kamp alanında konaklamak için yola koyulduk. Navigasyonum 14 km mesafe gösteriyordu. İlk 4 km yi 1 saat içinde alınca İstanbul trafiğinden sonra burada daha rahat bir trafik göreceğim umudundan sonra bende hayal kırıklığı yarattı. Park alanı müsait bir benzinciye girip trafiğin rahatlaması için beklemeye karar verdim. Benzincide yedik içtik WC den faydalandık. Karavanda kızım derslerine çalıştı. Baktık saat 22:00 olmuş, trafik yeni yeni açılıyor, o vakitten sonra yola düşmeyip orada yatmaya karar verdim. 2. günü sabahı kahvaltıdan sonra Teleferik istasyonuna parkedip Teleferikle Uludağa çıktık. Teleferik yenilenmiş, hızlı ve modern olmuş ve oteller bölgesine kadar çıkıyor. Çok memnun kaldık hizmetten. Şansımıza güneş de açtı. Manzara seyrede seyrede çıktık.

030220154256

030220154257

030220154263

030220154266

030220154267

Baba-kız ne güzel turlamışsınız. Keyfiniz dâim olsun.

Beyaz güvercin kışın daha mı çok geziyor, yoksa bana mı öyle geliyor? :smiley:

Gültekin' Alıntı:
Baba-kız ne güzel turlamışsınız. Keyfiniz dâim olsun.

Beyaz güvercin kışın daha mı çok geziyor, yoksa bana mı öyle geliyor? :smiley:
Evet Gültekin, bu kış böyle oldu. Bunda bu kış başında yaptırdığım eberspacher montajının da etkisi var.

yugun' Alıntı:
Benim memleketim Bursa güzel Bursa. Bu güzel gezi için sizi tebrik ederim. Fotoğraflar için teşekkürler.

Beğenilerin için ben teşekkür ederim Yücel.

Teleferikten manzara fotoğraflarına devam

DSCF3623

DSCF3629

DSCF3632

DSCF3638

DSCF3640

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR