Benzin Canavarı Nasıl Terbiye Edilir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cazzcazzy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,893

Etiketler
Yakıtta km de 50 kuruş fazla yakma haricinde bence buda nerden çıktı diyeceğiniz olumsuz bir tarafı çıkacağını zannetmiyorum araç temiz olduğu sürece

Sent from my iPad using Tapatalk

4x2 le veya se dediğimiz paketi düşünüyorsunuz.ancak şimdi araçlara bakarken gördüm.4x 2 ler TDI değilde DI sadece gibi.Bi araştırın
Isterseniz.Turbosu olmayan dizelleri güç ve performans olarak bilmiyorum.Yanlış bilgi vermiş olmayalım.

Sent from my iPad using Tapatalk

Suan kasko sigorta bildiginiz uzere gunluk degisir oldu.Ben yaklasik 1 yil once sigorta 750 kasko 1250 teklif almistim.4x2 oldugu icin ayni veya birazdaha dusuk olabilir.Ancak belirttigim gibi cok degisken bu aralar.Bnmki sadece tahmin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

823e28aae182bddd648060adf54f2050
ne kadar normal şehir içi ortalama 2006 navara 4×4 se otomatik

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba.50 km kullanim sonrasi icin cok yuksek bir rakam.hatta agir 4x4 de dahi gorulemeyecek bir rakam.Araciniz yeni mi ? Rutin bakim kontrolleri tam mi?birde km ve yakit tuketimini ayni anda sifirladiysaniz en az 100 km sonra bakmak lazim.
Cok fazla dur kalk, sert kullanim v.s yapiyor musunuz? Orjinal disi aksesuar yada donanim mevcut mu?

86 km yapmışım dur kalk var tabiki 60 km geçemiyorum hizda
0430f27fb4f769cc3d7bdd973e16bb24

.Tuketimi cok yuksek bulmustum, halada bana gore yuksek ama en azindan bu tekerler nedenleri hakkinda biraz fikir veriyor

Yazimda da bahsettigim bir takim degisiklikler ile kismende olsa dusurebilirsiniz.

Oncelikle ilginiz icin cok tesekkur ederim Tamircim egr iptal inden bahsetti

Sehir ici 0.5-1 litre araliginda bir fayda saglamisti.

Neler yapabileceginiz ve ne sagladigi ile bu konunun ilk sayfasindaki yazimi okuyabilirsin.Sormak istediginiz birsey olursa cekinmeden sorabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.