Benim Gittiğim Servisler (freelander-defender - Discovery - Range Rover )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan necil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,269

necil

Zirve
Benim freelander aracım olduğu için ustalar ile pek haşır neşir oluyorum,diğer modeller ile ilgili arkadaşlarım devamlı arar benim range rover var veya defender ,discovery aracım var şu parça lazım ,bildiğin tamirci var mı diye sorarlar.

Benim gittiğim,parça aldığım servisleri buraya eklemek istedim.Gezenbilir sayfalarında belki yazacağım adresler yuzlerce kere yazılmış çizilmiştir.Tekrardan zarar gelmez diye buraların adreslerini telefonlarını yazmak istiyorum.
Reklam olarak düşünmeyin lütfen,2000 yılından beri bu araçlarla haşır neşir olduğum için bugüne kadar gittiğim servisleri topluca yazmak istedim.İnşallah bir kişiye bile faydası olursa ne mutlu bana.

Zaten çoğunuz biliyordur,başta yazdığım gibi tekrardan zarar gelmez diye karaladım bu bilgileri..

Son zamanlarda İstanbul /floryada bulunan AKSEL Oto 'ya gidiyorum
3 arkadaş kurmuşlar burayı,bir arkadaş parça işinde çok iyi,istenileni hemen makul fiyatlarda buluyor.Diğer iki arkadaş 'ta usta olarak çalışıyorlar,İstanbul içinde yolda kalırsanız geliyorlar ,hizmet veriyorlar.
Tel=0212 5410546 Aykut,Kemal ve Selami bey
BeşyolSanayi Sitesi 4.blok No28 Polis okulu karşısı Sefaköy.İstanbul.

Daha evvel Anıl oto /Bostancı şubesine gidiyordum.
Bu şubede Uğur bey çok bilgili ve yardımcı.Araç alırken ,satarken parça sorunlarınızda aramanız gereken bir beyefendi insan.
Güleryüzü her şeye değer bence..

Anıl oto.Anıl Oto Bostancı

Çetinkaya Sk. No:2 Bostancı
34752 İstanbul Türkiye
Tel:+90 216 573 59 59
Fax:+90 216 575 23 34
info@aniloto.com

Anıl Oto Maslak

Dereboyu 30 Maslak
34398 İstanbul Türkiye
Tel:+90 212 285 05 72 pbx
Fax:+90 212 285 05 73
info@aniloto.com

Anıl Oto Ankara

Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi
6.Cad.2464.Sok. No:21
Etimesgut 06520 Ankara
Tel:+90 312 278 78 28 pbx
Fax:+90 312 278 30 01
info@aniloto.com

Anil Oto Bodrum

Cevat Şakir Cad. No:119
Bodrum 48400
Muğla Türkiye
Tel:0532 422 71 61
info@aniloto.com

Kayalar oto,parça sıkıntısı yaratmayan bir firma.Makul fiyatlarda kargo ,ile de parçaları yolluyorlar.Ana sayfada sol tarafta bulunan araç modelleri ile ilgili bölümü tıklarsanız araçların parçaları ve fiyatları hakkında yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz,bulamadığınız parçaları muhakkak açıp sorun.

http://kayalaroto.com.tr/

İletişim Bilgilerimiz
Sorularınız için: +90 0216 471 13 95
Yedpa Merkez
Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi
B Caddesi No: 119 - 120 - 121
Ataşehir / İSTANBUL
Telefon & Mail Bilgileri
Telefon +90 216 471 13 95 (Pbx)
Fax +90 216 471 13 96
E-mail info@kayalaroto.com.tr
Web www.kayalaroto.com.tr
Maslak Şube
MASLAK ATATÜRK OTO SAN.SİTESİ
2.KISIM 25.SOK NO:918-919
ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon & Mail Bilgileri
Telefon +90 212 285 11 94 (Pbx)
Fax +90 212 285 11 99
E-mail maslak@kayalaroto.com.tr
Web www.kayalaroto.com.tr

Etiketler

Ynt: Benim Gittiğim Servisler (freelander-defender - Discovery - Range Rover )

Selahattin beyin verdiği bilgiye göre Ankara Anıl oto kapanmış,anladığım kadarı ile Selahattin bey 'de bu işlere yabancı değil,servisleri var Ankara için kendisi ile görüşülebilir,hatta Gezenbilir Üyesiyiz diyerek belkide indirim bile alabiliriz.

Ulaşabileceğiniz adresi aşağıdaki gibi,

İletişim
Gaye Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Merkez
Erciyes İşyerleri Sitesi 201.Cad. No.54
06370 Macunköy/ANKARA
Tel: 0312 3978080
Fax: 0312 3978399
Email: info@gayeotomotiv.com

Şube
Atatürk Oto Sanayi Sitesi 1. Kısım A Blok No:77 34398 Maslak/İSTANBUL
Tel: 0212 3460169 Faks:0212 3460269
Email: koray.ulusan@gayeotomotiv.com
Web: www.gayeotomotiv.com

İndirimi ve fiyatı hiç düşünmeyin her zaman yardımcı olurum.
Ayrıca Ankara da Cafer Ustayı bilmeyen yoktur,önemli ve büyük işlerde Cafer usta yardımcı olur.Ona ulaşmak isteyen olursa haber versin.

İyi Forumlar....

Ben hiç alışveriş yapmadım ama aşağıdaki firmada çok yardımcı oluyormuş,arkadaşlarım yazmamı söyledi ,hatta senin yazdığın servislerin bir tanesi sahibi olabilir dediler.Ben pek bilmediğim için hangisi olduğunu yazmayayım ,yanlış bilgilendirmeyeyim.Fikir olarak adresini ekleyeyim.
Öğrendiğim diğer servisleride eklerim zamaniçinde,başka şehirlerdekileri servisleri duyuyorum fakat durumları ve verdikleri destekleri bilmediğim için yazamıyorum...

İletişim
Firma Resmi Adı:Huma Otomotiv San Tic Ltd Şti
Firma Adı:Huma Oto
Yetkili Kişi:Gülşen Gürşen
Telefon 1:+90 535 523 33 59
Telefon 2:+90 212 286 23 80
Fax:+90 212 286 43 37
Adres:Ahi Evran Cad, Sezgin Is Merkezi No: 1/3, Maslak, 34398 Istanbul, Turkiye

http://www.humaoto.com/index.php?do=static/contactus

İyi günler
Bilgi için teşekkür ederim, Anıl oto gerçekten ehil ve bilgili ustalar ile çalışıyor.
Ankara Anıl oto kapandıktan sonra Ankara anıl oto ustası YASİN usta yeni dükkan açtı tavsiye ederim.
Telefon 05456430040
Saygılar

Batuhan bey ilgi ve yardımlarınıza çok teşekkürler,Ankaradaki Gezenbilir üyeleri için güzel bir hatırlatma bence..Sağolun...

Tekrarda fayda var
Batuhan O6 arkadaşımızın hatırlatmasını ekleyeyim.

Ankara Anıl oto kapandıktan sonra Ankara anıl oto ustası YASİN usta yeni dükkan açtı tavsiye ederim.
Telefon 05456430040

İStanbulda eski model discovery ime bakabilecek iyi bir usta arıyorum.

İyi günler

İstanbul Anıl oto da güvenilir hizmet alabilirsiniz tel :02165735959
Anıl oto müdürü Turgut beyin telefonu :05424562929

Saygılar

Batuhan

landtronik land roverservisi daima hizmet vermeye hazırız çünkü biz merakli ve istekliyiz her zaman tşkler

Slm. Değerli land rover kullanicilari sizlere hizmet vermekten onur duyarız saygılarımla...ADEM KARNUÇU TEL: 0536-287-75-56 ADRES: ATATURK oto sanayi sitesi 2.kisim 32.sokak no 1351 maslak istanbul

Valla ben servise değil servisin içindeki ustaya bakarım piyasada her servise araba bırakmışımdır aşağı yukarı lakin Rasim Usta kimsenin gideremediği arızaları çok ucuz paralar giderdi çok şükür o sebeple :

TS OTOMOTİV İMALAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
BULGURLU MAH. ALEMDAĞ CAD. SÜTÇÜ SOK NO: 6/1
(NAMAZGAH TAHTA CAMİ YANI) ÜMRANİYE İSTANBUL

TS Otomotiv | | Land Rover | Mercedes Benz Özel Servis

TEL : 0216 523 73 73
Rasim DERELİ 0546 523 73 73

;)

(Rasim Usta bak bu kadar reklam yaptık artık sende bize ona göre indirimini esirgemezsin yani)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri