Bayburt Kop Kayak Merkezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,648

AYDURAN

Zirve
Yer
İstanbul / Maltepe
Bayburt il merkezine 33 Km mesafede olup Kop Dağında bulunan kış sporları merkezinde İl Müdürlüğüne ait 1200m’lik Tele-Ski sistemi vardır. İki adet ana çark, 11 adet taşıyıcı direk, 69 adet T-Bar bulunmaktadır. Pist uzunluğu 1600 m dir. 1 adet kar üstü pist düzenleme aracı (Snow track) ile hizmet verilmektedir.

Etiketler
Ynt: Bayburt Kop Kayak Merkezi

Ben Bu yıl Bayburt'a yerlestim. Bu kayak merkezine ulasım ne sekilde oluyor acaba ? Kendi imkanlarımız ile mi gidebiliyoruz ? Bilgisi olan var mıdır acaba ?

Ynt: Bayburt Kop Kayak Merkezi

kop kayak merkezi erzurum yolu üzerinde. erzurum arabalarına binip yakınında inip kayak merkezine çıkabilirsiniz. (500-800) metre dik yokuş. bir diğer alternatif kendi aracınızla gidip kayak merkezinin önüne kadar çıkmak. kayak takımınız yoksa işiniz biraz zor. orada bulunan il özel idareye ait kayak takımlarından kiralıyorsunuz. 3 yıl önce gittiğimde takımların hali perişandı. farklı ayakkabılar farklı kayaklarla ancak tamamlamıştım takımı. şu an durum nedir bilemem.orada restoran var ama piknik te yapabilirsiniz. güzel bir yer

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR