Başladik! Ambulans’dan Karavana!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ugurogz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,694

Etiketler

Hayırlı olsun, Allah kolaylık versin dilerim.

4 çeker değilse, ambulans kasa almanızın özel bir sebebi var mı ? Bu mu denk geldi yada daha uygun maliyetle mi alındı ?

Hayırlı olsun, Allah kolaylık versin dilerim.

4 çeker değilse, ambulans kasa almanızın özel bir sebebi var mı ? Bu mu denk geldi yada daha uygun maliyetle mi alındı ?

Denk geldi aslında km 200 bin de bu tip arabalara göre düşük veya orta seviye denilebilir özel bir sebebi yoktu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hadi bakalım kolay gelsin şimdi yorulacaksın ama doğada semaverde çayını demlenince acısını çıkaracaksın tekrardan kolay gelsin takip edeceğim

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de 200 bin'de ambulans mercedes sprinter almıştım kasım ayında, yavaş yavaş yapıyorum. Elektrik tesisatı konusuna değineceğim ; ben de sökmeyi düşünürken baktım ki hem çok kaliteli kablo kullanmışlar hem de tesisat tasarımının bana uygun olduğunu görünce ufak tefek yer değiştirmeler ile ambulansın mevcut tesisatından yararlandım gayet te iyi oldu. siz de faydalanabilirdiniz muhtemelen ama söktünüz tesisatı sanırım.
kolay gelsin.

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de 200 bin'de ambulans mercedes sprinter almıştım kasım ayında, yavaş yavaş yapıyorum. Elektrik tesisatı konusuna değineceğim ; ben de sökmeyi düşünürken baktım ki hem çok kaliteli kablo kullanmışlar hem de tesisat tasarımının bana uygun olduğunu görünce ufak tefek yer değiştirmeler ile ambulansın mevcut tesisatından yararlandım gayet te iyi oldu. siz de faydalanabilirdiniz muhtemelen ama söktünüz tesisatı sanırım.
kolay gelsin.

Teşekkür ederim evet ben söktüm tamamen baştan yapacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle hayırlı olsun, umarım dilediğin gibi yaparsın aracını. Bir soru sormak istiyorum. Aracı ihale ile mi aldın?
İhale ile aldıysan süreç hakkında bilgi verebilir misin? Şimdiden teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri