Baş La Dim.....j9

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kürşad-eym Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,717

Kürşad-eym

Kamp I
En nihayetin de araci aldiktan iki ay sonra basladim.arka bolmedeki yukselti sokuldu.tabandaki pasli kisimlar tamir edildi.yan bariyer guclendirmeleri yapildi (her j9a yapmakta fayda oldugunu dusunuyorum)taban da curmumelere ve korozyona karsi koruyucu astar atildi.yipramis silikonlar yenilendi.aracin su sizintisi yapacak tum noktalar kapatildi.
Bundan sonra taban karkaslari yerleştirilecek , ısı izalasyonu yapilacak. Teknik olarak, tasarim olarak,renk olarak, arac ici kaplama kumasi olarak vs vs fikirlerinizi bekliyorum.

20190424 184915

20190512 193408

20190520 120405

20190520 135429

IMG 20190221 WA0029

Etiketler

Önce hayırlı olsun.İnşallah gönlünüze göre iyi bir iş çıkartırsınız.
Kaç kişilik veya kaç yataklık olarak planlama yaptınız?

çok yakından takip edeceğim kolay gelsin resimlerin devamını ayrıntılı olarak bekliyorum j9 karavan nezamandan beri kafamı kurcalıyordu hadi bakalım kısa şasi galiba gördüğüm kadarıyla uzundan neden yapmadınki

çok yakından takip edeceğim kolay gelsin resimlerin devamını ayrıntılı olarak bekliyorum j9 karavan nezamandan beri kafamı kurcalıyordu hadi bakalım kısa şasi galiba gördüğüm kadarıyla uzundan neden yapmadınki
Evet kisa şase.ozellikle kisa aldim.zor buldum.piyasada fazla yok.uzun şaseler park problemi olacakti.binanin garaj girisi dar.bununla anca girebiliyorum.cikista gerigeri.1 sebep bi. Ikincisi sehir ici yarfiginde bunun kullanilmasi daha kolay.totalde 4 metrenin biraz ustundedir.ic hacmide bana gore yeterli.insallah yaniltmaz beni.

kürşad kardeş hadi ilerleme yokmu bekliyoruz j9 çok merak ediliyor senden görüp tecrübelerinden yararlanacğız

Hayırlı olsun , dilerim gönlüne göre birşey çıkar ortaya. Ben de ara tara derken taa kasım ayında ambulans çıkması bir sprinter aldım ama 7 aydır çivi dahi çakamadım . Kısmet bakalım , bizde başlayacağız birgün.. bu arada sizin de düşündüğünüz gibi kısa şase aldım (11M3) çünkü gerektiğinde günlük ulaşım aracı olarak ta kullanacağım , bununla dahi sokakta park sorunu yaşıyorken uzun şaseliyi hiçbir yee sığdıramazdım. Kolay gelsin takip edeceğim aşamaları.

Ibrahim erol bey Ilerleme var ama maalesef ramazan ayi zamani cok kisitliyor.isten geldikten sonra iftara kadar parmagimi oynatamiyorum.dun karkas demirlerini aldim.olculendirip bir turlu kesim kaynak isine baslayamadim.insallah bu cumaya halledecegim.fotolari yayinlarim.triumph bey sizde kisa şase almak la iyi etmissiniz.araci surmeden nekadar buyuk olduklari anlasilmiyor gercektende.yaz geldi en kisa surede baslayin.sezonu kaciracaksiniz.

Hayırlı olsun , dilerim gönlüne göre birşey çıkar ortaya. Ben de ara tara derken taa kasım ayında ambulans çıkması bir sprinter aldım ama 7 aydır çivi dahi çakamadım . Kısmet bakalım , bizde başlayacağız birgün.. bu arada sizin de düşündüğünüz gibi kısa şase aldım (11M3) çünkü gerektiğinde günlük ulaşım aracı olarak ta kullanacağım , bununla dahi sokakta park sorunu yaşıyorken uzun şaseliyi hiçbir yee sığdıramazdım. Kolay gelsin takip edeceğim aşamaları.
Triumph motor markasi degil mi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR