Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fotometo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,521
Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu

Ali Kemal bey bir sorun çıkmaz ise 27.04.2014 pazar gunude keltepe zirve yapabiliriz. günlük yine.Rota çalışmalarım ekte..

Keltepe

Keltp2

Etiketler

olabilir.ancak keltepedeki kar ve zemin durumunu sormak lazım.geçen hafta burda yükseklere kar yağdı.kar kalkmış olsa bile zemin çamur olabilir.gün yaklaşınca onu sorar öğreniriz.

evet bekleriz. Haklısın farmax unutmusum oralarda kar olabilir. dediğin gibi tarih yaklaşınca değerlendiririz.

Bu hafta sonu sağanak yağış görünüyor. Bu havada yürümek olmaz gibi. Meteorolojiyi takip ediyorum bir değişiklik olursa mesajlaşalım.

bugunkü verilere göre pazar hava bulutlu. bence yürünebilir.Yarın kesin kararı verelim.

Merhaba
Mesajlarınızı takip ediyorum, günlük yürüyüşlere katılabilirim (karabükten) ama bu pazar işim olduğundan mümkün değil, siz planlarınızı yapın duruma göre bende kafileye eklenebilirim tabi uygun görürseniz

fARMAXTAN HABER YOK AMA BEN PAZAR GÜNÜ EFLANİDEN BAŞLIYACAĞIM. DAHA ERKEN GELEBİLİRSEM 8:00 GİBİ AMA GELEMEZSEM 10:00 MUTLAKA EFLANİDEN HAREKET EDECEM.. HERKES KATILABİLİR AMA KATILACAKLAR CUMARTESİ SAAT:18:00 KADAR MESAJ ATMALILAR Kİ BULUŞABİLELİM...

Yürüyüşü tamamladım. Bu rotayı yürüyecek arkadaşlara eflani Karakaşhan arasını yürümelerini tavsiye etmiyorum. Gereksiz bir rota asfaltın kenarından. ama Karakaş handan Çatak Köyü ordan sine ve safranbolu gerçekten güzel bir rota...

seni tebrik ediyorum, önceki konuşmalara rağmen yola çıkmış ve tamamlamışsın. İlerde nasip olursa bende katılırım.

slmlar,genellikle site,konuya yazılan cevaplarla ilgili mail adresime bilgi maili atıyordu,bende bu suretle haberdar oluyordum ama bu kadar zamandır hiç mail gelmedi.neyse sağlık olsun,tebrikler mete bey,kısmetse birdahaki sefere artık.:smiley:

merhaba,
eski yazılara bakıyordum da fotometo yürüyüşler yapıyorsunuz. bu yakınlarda var mıdır düşündüğünüz birşeyler?

Merhaba; Karabük çevresinde yaşayan doğa yürüyüşü yapmayı, doğada olmayı seven kişileri bir araya getirebilmek için bir facebook grubu oluşturdum, grubun adı: Karabük Doğa Yürüyüşü Topluluğu, konuyla ilgilenenler topluluğa katılırsa, organize olup düzenli doğa yürüyüşlerine başlanabileceğini umuyorum. Görüşmek dileği ile.

Arkadaşlar Agustos'un 2. haftası yenice ye 6 günlük bir doğa yürüyüşü ve kamp planlıyorum. yenice kaymakamlığının hazırlamış olduğu e kitap da belirlenmiş
olan http://www.yenice.gov.tr/yenice-kitap/ (116. SAYFA) parkuru yürümek istiyorum. bana katılmak isteyen arkadaşlar olursa güzel bir yürüyüş ve kamp
yaparız diye umut ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.