Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fotometo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,520

fotometo

Ana Kamp
Yer
Antalya
Bartın, Karabük, Yenice ve hatta Kastamonu bölgelerinde yürüyüş yapmayı veya kamp yapmayı sevenleri birbirleri ile tanıştırmak ve bu doğrultuda etkinlik düzenlemek amacıyla bu gruba katılmak isteyen arkadaşların mesajlarını bekliyorum... Bakalım kaç kişiyiz...

Etiketler
Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu

yaklaşık 5000 kişi okumuş ama hiç cevap yok. bu bölgede yuruyuyus yapan arkadaslar yokmu be yawf...

Bartın. Siz neredesiniz. Bu civarlarda hiç yürüyüş yaptığınız yer varmı.

slm.Karabük.Burda gezecek çok yer var aslında.sizin orada da olduğuna eminim.nede olsa aynı coğrafyanın uzantıları.Keltepede, Yenice,Safranbolu civarında yürüyüş/kamp yapılacak yerler var.gelmeyi düşünürseniz bekleriz.

keltepe ve yenice ormanlarında yürüdüm. kamp yaptım. safranboluda katır yolunu yürüdüm ama 2.gün hatalı bir sapaktan girince 2.günü tamalayamadım. sizin bu bölgede yürüdüğünüz ve kamp kurduğunuz yerler varmı. Aslında katır yolunun 2. bölümünü yürümem lazım. eflani ile sine arasını...

slm.yürüyüş yaptığımız, (lakin burda yaşadığımız için kamp kurmadığımız) yerler var.kamp kuran arkadaşlardan yerleri az-çok biliyorum.ben esasen dağcılık yapıyorum.yıl içinde birkaç kez eğitim için 1'er haftalık kamplar yaptığımdan burda kamp yapma fırsatım pek olmadı.ancak beraber etkinlik yapılabilir.

tamam farmax şimdilik 2 kişiyiz. biraz daha sayıyımız artarsa hep beraber bir yürüyüş gerçekleştirelim. kamplı yada kampsız...

selam arkadaşlar safranboludan yasin ben.yürüyüşlere katılmak isterim.

Şuan itibariyle üç kişiyiz

1-Fotometo
2-Farmax
3-Yasin

Yenice keltepe yürüyüşü yapabiliriz. Günibirlik.. yada başka fikri olan varmı?

slm arkadaşlar.Fotometo hocam (sory isminizi bilmediğimden), eğer sizin bildiğiniz rota varsa orayı tercih etmek mantıklı.bir haftalığına kış gelişim eğitimim var, sonra yine buralardayım.görüşmek üzre.

Metin benim adım. Farmax. seninki nedir.
ben keltepede birkaçkez yürüdüm. kampta yaptım. ama günibirlik yürümediğim bir rota var orayı yürüyebiliriz. keltepe zirve yapıp tekrar inişe geçecez farklı rotadan. sen programını tamamlayınca mesaj at. bir hafta sonu gidelim...

slm Metin hocam, Ali Kemal benim isimim.memnun oldum.ok ben yurda :smiley: dönünce burdan yazarım.bi aktivasyon yaparız.kib.görüşmek üzre.

Yasin anlamadım ne demek istediğini. Herkes güncel derken..

Bu arada yarım kalan KATIR yolu yürüyüşünüde yapabiliriz. ben yarısını yürümüştüm. sine ile eflanı arası kalmıştı.
önerilere açığız. beraber karar verelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.