Barınaklara Yardım Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,917

eftaLYa

Face & Ben
Yer
İstanbul - Şişli
Web
www.esraakeroglu.com
30cx7i9.jpg

Sürekli barınakları ziyaret ediyoruz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bana en çok sorulan soruların başında "Biz gidemiyoruz - Aracımız yok - Uzağız.. Ama yardım etmek istiyoruz.. Nasıl yardım edebiliriz?" geliyor..

Bu konuda rottforum olarak "Barınaklara yardım projesi" başlattık. Sağolsun petshop sahibi arkadaşımız Cem bey'de bize çok büyük kolaylık sağladı ve indirim yaptı..

Barınaklara İtalyan malı kırmızı etli 15 Kg.lık mama kdv dahil 45 TL. Ayrıca kargo ücreti ödemiyorsunuz. Firma alınan her mamayı bana bildiriyor. Ve 10 paket mama olunca arabaya atıp ellerimizle teslim ediyoruz barınaklara.

Mamayı internetten satın alabileceğiniz link:

http://www.petkolay.com/index.php?do=catalog/product&pid=1169

Mama alarak yardımda bulunanlara ve bu konuda destek olan petkolay.com'a yürek dolusu teşekkürler!!!

Mama Tasları bir günde sizin sayenizde dolacak!

Etiketler

Ynt: Barınaklara Yardım Projesi

Barınaklara Yardım Projesi Sürüyor..
Nakit : 100 TL+ 15 kg luk 10 paket kuru Mama + 25 kutu Konserve mama

Gezenbilir katılımı = 0

--

yarın Yedikule barınağına gidiyoruz. Katılmak isteyen olursa ( ::smiley: ) saat 12-1 civarı barınakta olacağız..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR