Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yerbezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,480
Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

balkan' Alıntı:
... sirius abicim akşamları yüksek bir yere çıkarsan telsizde görüşebiliriz akşam bende yüksek bir noktadan çağrı yaptım balıkesir organize sanayide park halinde konyalı bir tırcı ile görüştüm eminim seninlede görüşebiliriz fm bandı 21 deyim... tabi hangi akşam saat kaçta görüşeceğimizi haberleşelim buradan...

Ben de sürekli 21'deyim ama seninle bir türlü denk gelemedik.
Sorun şu ki; benim telsiz CJ-5'te bağlı ve hafta içi onu pek kullanmıyorum.
Senin bu mesajından sonra çok akşam denedim.
Geçen akşam çevre yolunda seyahat eden "Okyanus" nickli bir arkadaş'la konuştum.

Etiketler

ewet abi bende bazı akşamlar çıkıyorum ama ddenkgelemedik dediğin gibi hayırlısı olsun herkese selamlar...

feeling' Alıntı:
Ben de sürekli 21'deyim ama seninle bir türlü denk gelemedik.
Sorun şu ki; benim telsiz CJ-5'te bağlı ve hafta içi onu pek kullanmıyorum.
Senin bu mesajından sonra çok akşam denedim.
Geçen akşam çevre yolunda seyahat eden "Okyanus" nickli bir arkadaş'la konuştum.

abilerim nerdesiniz ya hiç ses seda yok bi şeyler yazın valla unuttuk gittik birbirimizi biraz faaliyet yapalım nerelerdesiniz nasılsınız 4x4 lerin keyifleri nasıl bi yaramazlık yok inşallah...

[attachment=1]

Vitaram

ismail bigadiçte bi gezi yapalım mı şööle bol çamurlu bi yer bulsana bize ormanda olursa katmerli olur

scuba1453' Alıntı:
ismail bigadiçte bi gezi yapalım mı şööle bol çamurlu bi yer bulsana bize ormanda olursa katmerli olur

gidelim abicim farketmez ama ben buralarda sizin aradığınız kadar çok çamurlu biyer bilmiyorum ama gelmeyi düşünürseniz sizi çok güzel yerlere götürebilirim tabii asfattan değil dağdan tepeden hatta ormandan ... Manzaraya karşı mangal keyfi yaparız göl kenarında...

walla pazar günü olabilir belki ekiple ve hanımla bi konuşiim bigadiç herkese uyarsa pazar yanındayız ismail.saygılar

Merhabalar,

önümüzdeki hafta 1 geceliğine Balıkesir'de konaklamayı planlıyorum. Öğretmenevi'nde kalma olasılığım var ama, uygun fiyatlı temiz başka bir yer tavsiye eder misiniz? Büyük ihtimalle gece 12 gibi giriş yapabileceğimden buna uygun olması da önemli.

OFF ROAD FOTOĞRAF SERGİSİ

Başlangıç: 28 Mayıs 2010 Cuma, 19:00
Bitiş: 13 Haziran 2010 Pazar, 17:00
Yer: BALIKESİR ULUSAL FOTOĞRAF MÜZESİ ÇAĞDAŞ SERGİ SALONU

OFF ROAD FOTOĞRAF SERGİSİ

SERGİ AÇILIŞINDAN SONRA SAAT:20.00de OFF ROAD SLAYT GÖSTERİSİ

http://www.facebook.com/event.php?eid=124199067604069&ref=mf

28854_399926869067_840614067_4020762_5635925_n.jpg

Tüm Offroad tutkunları davetlidir.

Güle güle kullanın.
Ben şu an Bandırma'dayım 15 güne Balıkesir'e taşınacağım. Kısmet olursa organizasyonlara başlarız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri