Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yerbezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,490

Etiketler

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Arkadaşlar öncelikle başlık çok yerinde olmuş tebrik edeim.

Sertan'la bu pazar yapalım diye konuştuk ama yarın öğlen şehirdışına çıkıyorum ve Pazar günü geleceğim.
Ancak şöyle bir durum var; Mete nöbet sonrası kesin olarak gelirim derse, Caner'le de konuşup onu da alabilirsek,
Sertan zaten dünden hazır, ben de seyahatimi ertelerim başka haftaya.
Zira böylesi bir etkinlik için habire haftaya haftaya diye konuşup duruyoruz, icraat yapalım. :smiley: :smiley:

Ayrıca Umut kardeşimiz ve Bigadiçten yazan bir arkadaş daha vardı onlar da gelebilirse harika olur.
Yarın öğlene kadar sizi telefonla arayacağım ve durumu netleştireceğim.

Ayrıca;
lokosit' Alıntı:
bizim için sorun olmaz ama cj nin dönüşü zor olabilir.
Siz neredeyseniz ben de orada :smiley: Belki biraz yavaş olur ama arkanızdan gelirim. :smiley:
Hem şimdi bu cümleyle aşağıdakiler tezat değil mi?
yerbezi' Alıntı:
tabi çıkarız araziye mutlaka, Çağatay abinin cj oldukça korkmaya gerek yok, söker çıkarır bizi heryerden ;) ...
lokosit' Alıntı:
:smiley:)
Vallahi ben batarsam traktörden başkası çıkaramıyor:smiley:)
ben yinede kesin söz vermeyeyimde, eğer iyi olursam kesin gelirim.
yerbezi' Alıntı:
ehehe, Çağatay abinin cj de traktörü çıkartır walla battığı yerden.. öyle söyleyeyim :D
Arazide ben sizi yolda siz beni çekersiniz olur biter :smiley:

Son olarak,
lokosit' Alıntı:
...
Şu abi kelimesini kaldırsak :smiley: kendimi iyice yaşlı hissediyorum :D
Sertan, Mete haklı ben de rica ediyorum. Yarın görüşmek üzere.

feeling' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle başlık çok yerinde olmuş tebrik edeim.

Sertan'la bu pazar yapalım diye konuştuk ama yarın öğlen şehirdışına çıkıyorum ve Pazar günü geleceğim.
Ancak şöyle bir durum var; Mete nöbet sonrası kesin olarak gelirim derse, Caner'le de konuşup onu da alabilirsek,
Sertan zaten dünden hazır, ben de seyahatimi ertelerim başka haftaya.
Zira böylesi bir etkinlik için habire haftaya haftaya diye konuşup duruyoruz, icraat yapalım. :smiley: :smiley:

Ayrıca Umut kardeşimiz ve Bigadiçten yazan bir arkadaş daha vardı onlar da gelebilirse harika olur.
Yarın öğlene kadar sizi telefonla arayacağım ve durumu netleştireceğim.

Ayrıca; Siz neredeyseniz ben de orada :smiley: Belki biraz yavaş olur ama arkanızdan gelirim. :smiley:
Hem şimdi bu cümleyle aşağıdakiler tezat değil mi?Arazide ben sizi yolda siz beni çekersiniz olur biter :smiley:

Son olarak,
Sertan, Mete haklı ben de rica ediyorum. Yarın görüşmek üzere.
Vallahi gelmeye çalışacağım, mangal falanda yaparmıyız?

bu benim arac

23012010 glck 13

Arkadaşlar son durum şudur:
Çağatay beni telefonla aradı, üzülerek iş nedeni ile gelemeyeceğini söyledi, başka bir hafta yapalım dedi.
Mete nöbetten çıkacak, onun da durumu sallantı da, nöbetin yoğunluğuna göre değişecek.
Benim bir işim yok, bugün de olduğum gibi. Sanayide vakit öldürdüm, porya kilitlerinin bakımını yaptım.
Kısacası durum böyle... Ben yarın için boşum.

yerbezi' Alıntı:
Arkadaşlar son durum şudur:
Çağatay beni telefonla aradı, üzülerek iş nedeni ile gelemeyeceğini söyledi, başka bir hafta yapalım dedi.
Mete nöbetten çıkacak, onun da durumu sallantı da, nöbetin yoğunluğuna göre değişecek.
Benim bir işim yok, bugün de olduğum gibi. Sanayide vakit öldürdüm, porya kilitlerinin bakımını yaptım.
Kısacası durum böyle... Ben yarın için boşum.
Ben iyiiyim arkadaşlar, rahat bir nöbetti.
Dün Çağatayla konuştuk müsayit değilmiş, başka zaman dedik.
Ne yapsak ki? Bekarımda eve çamurlu dönersem fırça atacak kimse de yok :D

lokosit' Alıntı:
Ben iyiiyim arkadaşlar, rahat bir nöbetti.
Dün Çağatayla konuştuk müsayit değilmiş, başka zaman dedik.
Ne yapsak ki? Bekarımda eve çamurlu dönersem fırça atacak kimse de yok :D

ben oturuyorum evde boş boş... çamurlanmak mı ;D

haydi balıkesir, ses yok???
neyse, kapının önünde araçla uğraşayım bari.
yapalım bi çamur bugün, gün bitmeden..

Balıkesir gurubu hemşehrililerime selam ve saygılar. etkinliklerinizi keyifle izliyoruz bundan sonrada izliyeceğiz. 1893 yılından beri balıkesirliyiz istanbulda yaşıyoruz arasıra ziyarete geliyoruz.
60 gün önce çıkmış olduğumuz oldukça uzun rotamızda balıkesirde vardı fakat fazla kalmadık henüz göreceğimiz binlerce kilometrelik yolumuz olduğundan dolayı biraz çabuk geçtik ve halen eşim ile yollardayız ama sanıyorum 6-7 gün içerisinde istanbula varmış olucağız.5 bin km yakın yol katettik 15 bine yakın resim çektik. bütün bunları gezenbilir ailesi ile dönünce paylaşacağız.
Yerbezi hemşehrim bir şey dikkatimi çekti ben çok eski bir oto ustasıyım da ilk kez bu kadar kalın bir halat görüyorum bir araçta yani gemi halatı gibi yoksa ailede bir karadenizlilikdemi var ;D paylaşım için teşekkürler ve saygılar
Eski bir ustadan mini bir not: Çokta fazla güvenmeyin o çeki demirlerine tamam çok sağlam ama bir yere kadar her sağlamlık.çekmeye gelir ama tepişmeye dayanırmı bilmem ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR