Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yerbezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,492

yerbezi

Kamp II
Yer
Balıkesir
feeling' Alıntı:
Ad - Soyad: Çağatay GÜNDOĞAN

Doğum Tarihi ve Yeri: 1969 - Ankara

Semt: Ev: Bahçelievler İş: Yeni Sanayi Sitesi

Çağatay Abi hoşgeldin. Umarım en kısa sürede güzel etkinliklere imza atacağız birlikte Balıkesir'de.

Etiketler
Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Teşekkürler Sertan.

Bugün trafikte iki offroad aracının kornayla başlayan selamlaşması sonucu birlikte çay içmek ve seni tanımak günün en güzel olayı idi.
Umarım birlikte aktiviteler de yaşarız.
Selamlar.

feeling' Alıntı:
Teşekkürler Sertan.

Bugün trafikte iki offroad aracının kornayla başlayan selamlaşması sonucu birlikte çay içmek ve seni tanımak günün en güzel olayı idi.
Umarım birlikte aktiviteler de yaşarız.
Selamlar.
Demek kornalaşıyorsunuz:smiley:)) kıskandım vallahi:smiley:)

lokosit' Alıntı:
Demek kornalaşıyorsunuz:smiley:)) kıskandım vallahi:smiley:)
Vallahi Sertan'la kulaklarını çınlattık.
Caner'i de aradık telefonla, Şu anda Balıkesir Merkezde 2 tane CJ 2 tane Suzuki olduk,
Sen Bandırma'dan 4-5 araç, diğer arkadaşlar, körfez bigadiç vs derken sanırım 13-15 arası olacağız.
Güzel bir organizasyon yapalım bu pazar ne dersiniz?

feeling' Alıntı:
Vallahi Sertan'la kulaklarını çınlattık.
Caner'i de aradık telefonla, Şu anda Balıkesir Merkezde 2 tane CJ 2 tane Suzuki olduk,
Sen Bandırma'dan 4-5 araç, diğer arkadaşlar, körfez bigadiç vs derken sanırım 13-15 arası olacağız.
Güzel bir organizasyon yapalım bu pazar ne dersiniz?

olabilir arkadaşlar bu pazar müsaitim eğer sizlerede uyarsa buluşalım derim ben eğer karar verirseniz özeldende mesaj atın bana görüşmek dileğiyle ...

Bu cumartesi nöbetteyim, saat 9 da nöbeti devredip, bandırmadan yola çıkabilirim, daha sonraki hafta sonları vaktim olmayabilir.

Balıkesir' de güzel parkurlar var mı? Ne taraflara gidiyorsunuz? Bu hafta benim için zor ama ileriki organizasyonlarda aranızda olmak isterim. Kazdağları'na da beklerim herkesi :D

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47551.msg527334#msg527334

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44455.msg481946#msg481946

feeling' Alıntı:
Ad - Soyad: Çağatay GÜNDOĞAN

Doğum Tarihi ve Yeri: 1969 - Ankara

Semt: Ev: Bahçelievler İş: Yeni Sanayi Sitesi
slm çağatay bey sizi sanayide görüyorum cj de çok güzel maaşallah

sword7' Alıntı:
Balıkesir' de güzel parkurlar var mı? Ne taraflara gidiyorsunuz? Bu hafta benim için zor ama ileriki organizasyonlarda aranızda olmak isterim. Kazdağları'na da beklerim herkesi :D

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47551.msg527334#msg527334

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44455.msg481946#msg481946
kazdağları çok güzel gezmek isterim birgün bakalım şu aracın problemlerini çözelimde

kaptan10' Alıntı:
kazdağları çok güzel gezmek isterim birgün bakalım şu aracın problemlerini çözelimde

Güzel bir organizasyon yapabiliriz, herkese uygun bir zamanda. Saygılar...

Balıkesir Grubundaki arkadaşlar, sohbet etmek ve etkinliklerimizi buradan organize etmek için bu başlığa en azından bir msj atın. Haberdar olun.

sword7' Alıntı:
Selamlar, güzel organizasyonlarda buluşmak üzere....
Umut'cum; Çağatay abi (feeling) ile pazar günü için ufak bir etkinlik konuştuk, ayrıntılar henüz belli değil ama bir terslik olmazsa pazar günü bir etkinlik olacak, buradan paylaşırız..

yerbezi' Alıntı:
Umut'cum; Çağatay abi (feeling) ile pazar günü için ufak bir etkinlik konuştuk, ayrıntılar henüz belli değil ama bir terslik olmazsa pazar günü bir etkinlik olacak, buradan paylaşırız..

Bu Pazar beni maruz görün, Nişanlıma biraz vakit ayırmam gerekli sanırım ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.